Wader Gigant traktor s vlekom
38 € 35,80 €

Veľký traktor s vlečkou poteší všetkých fanúšikov tohto poľnohospodárskeho stroja. Traktor má nosnosť 100kg. Vlečka slúži aj ako samostatné vozidlo. Vozidlo je vyrobené z veľmi kvalitného plastu.

Wader Auto multitruck hasiči
11 € 10,50 €

Veľké plastové auto hasiči je vybavené otočným rebríkom, ktorý je možno vysunúť až do výšky 77 cm. Obsahuje tiež pumpičku s hadičkou, ktorou je možné striekať vodu.

Wader Gigant nakladač

Wader Gigant nakladač

Hodnotenie: 4,9
29,99 € 24,90 €

Tento obrovský nakladač zaistí veľa zábavy na záhrade i pieskovisku. Vďaka veľmi kvalitnému plastu je vozidlo stálofarebná a má statickú nosnosť do 100 kg.

Wader Auto middle Truck hasiči plast 47cm Wader
18,83 €

Plastové auto Middle Truck hasiči má výsuvný žebřík, který se snadno ovládá. Auto je vyrobeno z kvalitního a zdravotně nezávadného plastu, který je odolný proti poškození.

Wader Auto middle Truck jeřáb 40cm žlutý Wader
19,79 €

Jeřáb je vhodný nejen na zahradu, ale i na pískoviště.

Hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození.

Wader Auto middle Truck popelář 42cm žlutý Wader
19,79 €

Popelářské auto je vhodné nejen na zahradu, ale i na pískoviště. 

Hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození.

Wader Garáž Dráha stavba 3,7m v krabici 59x40x15cm 12m+ Wader
29,27 €


Stavební hrací sada je ideální součástí každého městečka Kid Cars. Tato hrací sada má dráhu dlouhou 3,7 metrů a je vyrobena z nezávadného plastu. Součástí setu jsou i tři stavební autíčka. Je kompatibilní se všemi autodráhami WADER Kid cars. Vhodné od 12 měsíců.

Wader WADER -Multitruck s kuželkami
15,71 €

Multitruck s kuželkami Wader.<span style=font-family: Verdana, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 15px; text-align: justify; >Hurá na pískoviště!!!

Wader WADER -Stavební super truck
29,27 €

Stavební super truck Wader. 

Hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození.

Wader WADER -Super Truck valník
29,27 €

Posledný kus za túto cenu!

Super Truck valník Wader

Veliký barevný tahač, který veze buldozer. Tahač má plošinu na naložení buldozeru. Buldozer má pohyblivou radlici. Valník lze od tahače odpojit.

Wader Middle Truck - Domiešavač
12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské plastové auto Middle Truck Miešačka je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu. Autíčka, to sú hračky, ktoré potešia malých aj veľkých.

Wader Auto Multitruck s nakladačom
9,80 €

Auto Multitruck so sklápačkou a nakladačom je vyrobené z kvalitných nezávadných plastov značky Wader. Hračka je ideálna ako na domáce použitie tak i von na pieskovisko.

Wader Auto multitruck s kolkami
10,90 € 10,50 €

Hurá na pieskovisko! Aby na ňom bola dobrá zábava, nesmú tam chýbať hračky na piesok. Táto parádna farebná sklápačka tí priváža zábavné kolky. Deti si tak na pieskovisku užijú oveľa viac zábavy. Farebný variant sa nedá vybrať. Záleží na aktuálnej skladovej ponuke.

Wader Middle Truck sklápač
14,50 € 10,90 €

Plastové auto nákladiak s pohodlným držiakom pre prenášanie sa hodí každému chlapcovi na vozenie piesku alebo hliny. Nákladiak má zabezpečenie proti samovoľnému otváraniu sklopky.

Wader Auto middle Truck sklápač žltý
14,98 € 12,90 €

Plastové auto nákladiak s pohodlným držiakom pre prenášanie sa hodí každému chlapcovi na vozenie piesku alebo hliny. Nákladiak má zabezpečenie proti samovoľnému otváraniu sklopky.

Wader Auto multitruck sklápač plast 38cm
9,80 €

Detské plastové auto je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Sklápačka o veľkosti 38 cm má funkčnú korbu s poistkou. Auto je vyrábané v troch farebných variantoch a je dodávané podľa aktuálnej skladovej zásoby.

Wader Super Truck kontajner

Wader Super Truck kontajner

Hodnotenie: 4,3
23 € 21,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Kamión s odpojiteľným návesom je dlhý 78 cm. Chlapci majú možnosť regulácie dĺžky zostavy. Kontajner má otvárateľné dvere. Vozidlo je vyrobené z veľmi kvalitného plastu. Rôzne farebné varianty!

Wader Auto middle Truck žeriav žltý
14,98 € 13,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské plastové auto Middle Truck Žeriav je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu.

Wader Nakladač plast 36cm

Wader Nakladač plast 36cm

Hodnotenie: 4,4
8,30 €

Detské plastové auto je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Nakladač o veľkosti 36 cm je vyrábaný v niekoľkých farebných variantoch a je dodávaný podľa aktuálnej skladovej zásoby.

Wader Auto Gigant smetiarske auto 65cm
30,90 €

Smetiarske auto s otvárateľným kontajnerom a nosnosťou 50 kg sa bude páčiť všetkým chlapcom. Vozidlo je balené do darčekovej farebnej krabice. Hračka je vyrobená z veľmi kvalitného plastu.

Wader Super Truck valník
23,90 € 20,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľký kamión s odpojiteľným návesom a plošinou po ktorej vyjde buldozér s pohyblivou radlicou. Hračka je vyrobená z kvalitného materiálu a navyše ponúka nekonečne veľa variácií hier.

Wader Auto ConsTruck furgon
13,95 € 10,90 €

Toto nákladné vozidlo má štyri široké gumové kolesá, ktoré zaisťujú mäkký príjemný pojazd. Prípojné vozidlo môže byť zdvihnuté a zvesené za špeciálnu rukoväť. Auto je vhodné pre hru doma i vonku.

Wader Auto Gigant Truck sklápač - 55 cm
25,11 € 23,90 €

Veľký nákladiak s otváracou korbou o nosnosti 150 kg. Sklopka má zaistenie proti samovoľnému otvoreniu. Auto je balené do darčekovej farebnej krabice. Vozidlo je vyrobené z veľmi kvalitného plastu.

Wader Auto middle Truck domiešavač žltý
14,98 € 13,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské plastové auto Middle Truck miešačka je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu.

Wader Auto middle Truck smetiar žltý
15,80 €

Detské plastové auto Middle Truck Smetiar je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu

Wader Gigant nakladač s vlečkou
43,99 € 41,90 €

Tento obrovský nakladač má statickou nosnost do 100 kg, nebude tudíž vadit když si na něj dítko sedne. Vlečka je napojitelná a má sklopný zadní panel. Celková délka soupravy je 120 cm.

Wader Gigant truck s vlečkou
40,40 € 36,20 €

Auto, ktoré na pieskovisku nesmie chýbať, isten mím nepohrdne malé ani veľké dieťa. Auto Gigant Truck s vlečkou, ktorá unesie až 60 kg. Auto má sklopnú korbu, ktorá má aretáciu proti samovoľnému sklopeniu.

Wader Super Truck sklápač
16,99 € 15,90 €

Zábava na pieskovisku môže byť ešte väčšia s kamiónom, ktorý má odpojiteľný náves aj poistku. Kamión je vyrobený z kvalitného, odolného plastu, ktorý prekoná všetky ťažkosti.

Wader Traktor Farmár s lopatou
14,73 € 11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento traktor má manuálnu lyžicu, ktorou naložíš a odvezieš akýkoľvek náklad. Takže každý náklad už bude hračkou odviezť na iné miesto. Tento traktor sa stane obľúbenou hračkou nielen pre chlapcov.

Wader Traktor Farmár s lopatou a cisternou
23,67 € 18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Traktor Farmár s lopatou a cisternou, ktoré možno ľahko odpojiť. Cisterna má uzatvárací napúšťací a vypúšťací otvor. Lopata traktora má mechanické zdvíhanie a vysypávanie obsahu so zaistením prepravnej polohy.

Wader Traktor Farmár s prívesom a lyžicou
28,35 € 22,90 €

Veľký zelený traktor s mohutnými kolesami je určený pre deti od jedného roka. Za traktor si tiež môžu pripojiť jednoosý príves opatrený madlom, ktorý má možnosť vyklápania nákladu. Táto hračka je vhodná aj na piesok.

Wader Náklaďák GIGANT TRUCK
25 € 23,40 €

Veľký sklápač s otváracou korbou o nosnosti 150 kg. Sklopka má zaistenie proti samovoľnému otvoreniu. Auto je balené do darčekovej farebné krabice. Vozidlo je vyrobené z veľmi kvalitného plastu.

Wader Middle Truck - Smetiarske auto
13,20 €

Detské plastové auto Middle Truck Smetiar je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu. Autíčka, to sú hračky, ktoré potešia malých aj veľkých.

Wader Middle Truck - Žeriav
12,90 € 11,90 €

Detské plastové auto Middle Truck Žeriav je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu. Autíčka, to sú hračky, ktoré potešia malých aj veľkých.

Wader Auto Super Tech Truck kontajner
25,49 € 21,90 €

Veľký kamión s odpojiteľným návesom a plošinou pre dva kontajnery. Ťahač je vybavený pohyblivým ramenom pre vykladanie a nakladanie kontajnerov. Hračka je vyrobená z kvalitného materiálu a navyše ponúka nekonečne veľa variácií hier.

Wader Bager plast 44cm
9,35 € 8,90 €

Farebné pracovné plastové autíčko pre malé deti. Bager s korbou je vyrobený z kvalitného a nezávadného plastu. Je na voľnobeh. Ideálna hračka na piesok. Vhodné od 3 rokov.

Wader Auto ConsTruck betonárske
13,95 € 10,90 €

Parádne plastové auto na záhradu aj na piesok. Domiešavač umiestnený na vozidle sa otáča, keď zatočíte postrannou kľukou. Vďaka tomu budete schopní premiešať ingrediencie umiestnené vnútri. Domiešavač môže byť navyše zdvihnutý a vyprázdnený.

Wader Auto ConsTruck sklápačka
13,95 € 10,90 €

Sklápačka má gumové pneumatiky, ktoré umožňujú mäkký príjemný pojazd. Toto auto sa stane obľúbenou hračkou nielen pre chlapcov. Ideálna hračka na doma aj na záhradu alebo piesok.