Wader Gigant traktor s vlekom
38 € 36,70 €

Veľký traktor s vlečkou poteší všetkých fanúšikov tohto poľnohospodárskeho stroja. Traktor má nosnosť 100kg. Vlečka slúži aj ako samostatné vozidlo. Vozidlo je vyrobené z veľmi kvalitného plastu.

Wader Náklaďák GIGANT TRUCK
25 € 21,40 €

Veľký sklápač s otváracou korbou o nosnosti 150 kg. Sklopka má zaistenie proti samovoľnému otvoreniu. Auto je balené do darčekovej farebné krabice. Vozidlo je vyrobené z veľmi kvalitného plastu.

Wader Auto multitruck hasiči
11 € 10,10 €

Veľké plastové auto hasiči je vybavené otočným rebríkom, ktorý je možno vysunúť až do výšky 77 cm. Obsahuje tiež pumpičku s hadičkou, ktorou je možné striekať vodu.

Wader Super Truck smetiar krátky
22,99 € 20,20 €

Hračka pre chlapcov, ktorých nadchne poriadne auto s popolnicami, ktoré potrebujú vyprázdniť. Smetiarske auto je vyrobené zo zdravotne nezávadných plastov od značky Wader.

Wader Gigant nakladač

Wader Gigant nakladač

Hodnotenie: 5
29,99 € 27,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento obrovský nakladač zaistí veľa zábavy na záhrade i pieskovisku. Vďaka veľmi kvalitnému plastu je vozidlo stálofarebná a má statickú nosnosť do 100 kg.

Wader Super Truck domiešavač
23 € 22,10 €

Nákladné auto s otočnou miešačkou je dlhé 59 cm. Pomocou kolieska na boku miešačky môžu chlapci ručne domiešavať materiál. Vozidlo je vyrobené z veľmi kvalitného plastu.

Wader Auto middle Truck smetiar žltý
14,98 € 13,60 €

Detské plastové auto Middle Truck Smetiar je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu

Wader Super Truck smetiarske vozidlo I.
23 € 19,90 €

Kamión s odpojiteľným návesom je dlhý 78 cm. Chlapci majú možnosť regulácie dĺžky zostavy. Súčasťou sú 4 otvárateľné odpadové kontajnery. Vozidlo je vyrobené z veľmi kvalitného plastu.

Wader Auto multitruck s kolkami
10,90 € 8,90 €

Hurá na pieskovisko! Aby na ňom bola dobrá zábava, nesmú tam chýbať hračky na piesok. Táto parádna farebná sklápačka tí priváža zábavné kolky. Deti si tak na pieskovisku užijú oveľa viac zábavy. Farebný variant sa nedá vybrať. Záleží na aktuálnej skladovej ponuke.

Wader Auto middle Truck žeriav žltý
14,98 € 12,80 €

Detské plastové auto Middle Truck Žeriav je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu.

Wader Super Truck kontajner
23 € 21,80 €

Kamión s odpojiteľným návesom je dlhý 78 cm. Chlapci majú možnosť regulácie dĺžky zostavy. Kontajner má otvárateľné dvere. Vozidlo je vyrobené z veľmi kvalitného plastu.

Wader Middle Truck sklápač
10,90 €

Plastové auto nákladiak s pohodlným držiakom pre prenášanie sa hodí každému chlapcovi na vozenie piesku alebo hliny. Nákladiak má zabezpečenie proti samovoľnému otváraniu sklopky.

Wader Middle Truck - Smetiarske auto
13,50 €

Detské plastové auto Middle Truck Smetiar je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu. Autíčka, to sú hračky, ktoré potešia malých aj veľkých.

Wader Middle Truck - Domiešavač
13,40 €

Detské plastové auto Middle Truck Miešačka je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu. Autíčka, to sú hračky, ktoré potešia malých aj veľkých.

Wader Nakladač plast 36cm
7,90 € 6,10 €

Detské plastové auto je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Nakladač o veľkosti 36 cm je vyrábaný v niekoľkých farebných variantoch a je dodávaný podľa aktuálnej skladovej zásoby.

Wader Auto Super Tech Truck kontajner
25,49 € 22,90 €

Veľký kamión s odpojiteľným návesom a plošinou pre dva kontajnery. Ťahač je vybavený pohyblivým ramenom pre vykladanie a nakladanie kontajnerov. Hračka je vyrobená z kvalitného materiálu a navyše ponúka nekonečne veľa variácií hier.

Wader Auto Gigant smetiarske auto 65cm
29,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Smetiarske auto s otvárateľným kontajnerom a nosnosťou 50 kg sa bude páčiť všetkým chlapcom. Vozidlo je balené do darčekovej farebnej krabice. Hračka je vyrobená z veľmi kvalitného plastu.

Wader Super Truck sklápač
16,99 € 15 €

Zábava na pieskovisku môže byť ešte väčšia s kamiónom, ktorý má odpojiteľný náves aj poistku. Kamión je vyrobený z kvalitného, odolného plastu, ktorý prekoná všetky ťažkosti.

Wader Auto Gigant nakladač - 60 cm
29,61 € 28,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento obrovský nakladač zaistí veľa zábavy na záhrade i na pieskovisku. Vďaka veľmi kvalitnému plastu je vozidlo stálofarebné a má statickú nosnosť do 100 kg

Wader Gigant nakladač s vlečkou
43,99 € 38,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento obrovský nakladač má statickou nosnost do 100 kg, nebude tudíž vadit když si na něj dítko sedne. Vlečka je napojitelná a má sklopný zadní panel. Celková délka soupravy je 120 cm.

Wader Auto middle Truck domiešavač žltý
14,98 € 12 €

Detské plastové auto Middle Truck miešačka je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu.

Wader Gigant truck s vlečkou
40,40 € 38,80 €

Auto, ktoré na pieskovisku nesmie chýbať, isten mím nepohrdne malé ani veľké dieťa. Auto Gigant Truck s vlečkou, ktorá unesie až 60 kg. Auto má sklopnú korbu, ktorá má aretáciu proti samovoľnému sklopeniu.

Wader Traktor Farmár s lopatou a cisternou
23,70 €

Traktor Farmár s lopatou a cisternou, ktoré možno ľahko odpojiť. Cisterna má uzatvárací napúšťací a vypúšťací otvor. Lopata traktora má mechanické zdvíhanie a vysypávanie obsahu so zaistením prepravnej polohy.

Wader Traktor Farmár s lopatou a prívesom 2 osi
23,70 €

S týmto traktorom s lyžicou a návesom bude práca na poli radosťou. Náves možno ľahko odpojiť a lyžica ide manuálne ovládať. Takže náklad ľahko zdvihneš a vysypeš. Tento traktor sa stane obľúbenou hračkou nielen pre chlapcov.

Wader Auto Basic sklápačka s prívesom
14,80 €

Sklápačka s prívesom má gumové pneumatiky, ktoré umožňujú mäkký príjemný pojazd. Auto má mechanické zdvíhanie korby a na prívese je výklopné zadné čelo.

Wader Auto ConsTruck sklápačka s prívesom
19,01 € 18,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto farebná sklápačka s prívesom zaujme každého malého staviteľa. Mäkké kolesá umožňujú príjemný pojazd. Parádne plastové auto je vhodné na záhradu či piesok a je vyrobené z kvalitného materiálu.

Wader Auto Multitruck s nakladačom
9,30 €

Auto Multitruck so sklápačkou a nakladačom je vyrobené z kvalitných nezávadných plastov značky Wader. Hračka je ideálna ako na domáce použitie tak i von na pieskovisko.

Wader Traktor Basic s prívesom
13,18 € 11,60 €

Traktor Basic má mäkké pneumatiky, ktoré umožňujú príjemný pojazd. Traktor má zaguľatené hrany a je vhodný aj pre malé detské ruky. Príves ide jednoducho odpojiť a náklad vyklopiť.

Wader Traktor Farmár s lopatou
23,70 €

Tento traktor má manuálnu lyžicu, ktorou naložíš a odvezieš akýkoľvek náklad. Takže každý náklad už bude hračkou odviezť na iné miesto. Tento traktor sa stane obľúbenou hračkou nielen pre chlapcov.

Wader Traktor Farmár s lopatou a prívesom
23,70 €

Veľký zelený traktor s mohutnými kolesami je určený pre deti od jedného roka. Za traktor si tiež môžu pripojiť jednoosý príves opatrený madlom, ktorý má možnosť vyklápania nákladu. Táto hračka je vhodná aj na piesok.

Wader Auto ConsTruck betonárske
14,40 €

Parádne plastové auto na záhradu aj na piesok. Domiešavač umiestnený na vozidle sa otáča, keď zatočíte postrannou kľukou. Vďaka tomu budete schopní premiešať ingrediencie umiestnené vnútri. Domiešavač môže byť navyše zdvihnutý a vyprázdnený.

Wader Auto ConsTruck furgon
14,40 €

Toto nákladné vozidlo má štyri široké gumové kolesá, ktoré zaisťujú mäkký príjemný pojazd. Prípojné vozidlo môže byť zdvihnuté a zvesené za špeciálnu rukoväť. Auto je vhodné pre hru doma i vonku.

Wader Auto ConsTruck sklápačka
18,60 €

Sklápačka má gumové pneumatiky, ktoré umožňujú mäkký príjemný pojazd. Toto auto sa stane obľúbenou hračkou nielen pre chlapcov. Ideálna hračka na doma aj na záhradu alebo piesok.

Wader Auto Gigant Truck sklápač - 55 cm
25,11 € 23,70 €

Veľký nákladiak s otváracou korbou o nosnosti 150 kg. Sklopka má zaistenie proti samovoľnému otvoreniu. Auto je balené do darčekovej farebnej krabice. Vozidlo je vyrobené z veľmi kvalitného plastu.

Wader Auto middle Truck sklápač žltý
14,98 € 12 €

Plastové auto nákladiak s pohodlným držiakom pre prenášanie sa hodí každému chlapcovi na vozenie piesku alebo hliny. Nákladiak má zabezpečenie proti samovoľnému otváraniu sklopky.

Wader Auto multitruck sklápač plast 38cm
8,80 €

Detské plastové auto je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Sklápačka o veľkosti 38 cm má funkčnú korbu s poistkou. Auto je vyrábané v troch farebných variantoch a je dodávané podľa aktuálnej skladovej zásoby.

Wader Traktor Farmár s prívesom a lyžicou
28,35 € 23,70 €

Veľký zelený traktor s mohutnými kolesami je určený pre deti od jedného roka. Za traktor si tiež môžu pripojiť jednoosý príves opatrený madlom, ktorý má možnosť vyklápania nákladu. Táto hračka je vhodná aj na piesok.

Wader Super Truck hasiči

Wader Super Truck hasiči

Hodnotenie: 4,5
26,99 € 22,50 €

Kamión s odpojiteľným návesom je dlhý 78 cm. Chlapci majú možnosť regulácie dĺžky zostavy. Auto je vybavené otočným rebríkom, ktorý je možné vysunúť až na 77 cm, pumpičkou a hadičkou, ktorou je možné striekať vodu.

Wader Middle Truck - Žeriav
12,80 €

Detské plastové auto Middle Truck Žeriav je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu. Autíčka, to sú hračky, ktoré potešia malých aj veľkých.

Wader Bager plast 44cm
9,35 € 8,10 €

Farebné pracovné plastové autíčko pre malé deti. Bager s korbou je vyrobený z kvalitného a nezávadného plastu. Je na voľnobeh. Ideálna hračka na piesok. Vhodné od 3 rokov.

Wader Super Truck valník
23,90 € 19,20 €

Veľký kamión s odpojiteľným návesom a plošinou po ktorej vyjde buldozér s pohyblivou radlicou. Hračka je vyrobená z kvalitného materiálu a navyše ponúka nekonečne veľa variácií hier.

Wader Auto Super Tech Truck s nakladačom
25,49 € 20,60 €

Veľký kamión s odpojiteľným návesom a plošinou po ktorej vyjde buldozér s pohyblivou radlicou. Buldozér je súčasťou balenia. Hračka je vyrobená z kvalitného materiálu a navyše ponúka nekonečne veľa variácií hier.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: