Rappa Električka hlási zastávky po česky s funkčnými dverami, 28 cm
21,53 € 13,20 €

Senzačná plastová električka, ktorá oznamuje stanice v českom jazyku, je určite ten pravý darček pre vaše deti! Električka jazdí na voľný chod. Dvere sa dajú manuálne otvoriť a zatvárajú sa pomocou tlačidla umiestneného na streche vozidla. Pri každom otvorení sa ozve hlásenie, pri zatvorení navyše blikajú predné svetlá električky. Otvorením predných dverí sa v električke rozsvieti modré svetlo.

Rappa Autobus hlási zastávky česky s funkčnými dverami, 28 cm
21,53 € 13,20 €

Senzačný plastový autobus, ktorý oznamuje stanice v češtine, je určite ten pravý darček pre vaše deti! Autobus jazdí na spätný chod. Dvere sa dajú manuálne otvoriť a zatvárajú sa pomocou tlačidla umiestneného na streche vozidla. Pri každom otvorení sa ozve hlásenie, pri zatvorení navyše blikajú predné svetlá autobusu.

Rappa Trolejbus hlási zastávky česky s funkčnými dverami, 28 cm
21,53 € 12,40 €

Senzačný plastový trolejbus, ktorý oznamuje stanice v češtine, je určite ten pravý darček pre vaše deti! trolejbus jazdí na spätný zotrvačník. Dvere sa dajú manuálne otvoriť a zatvárajú sa pomocou tlačidla umiestneného na streche vozidla. Pri každom otvorení sa ozve hlásenie, pri zatvorení navyše blikajú predné svetlá trolejbusu.

Rappa Električka kovová česká 16 cm spätný chod-26%
11,73 € 8,60 €

Akcia

Originálna kovová električka českej značky Rappa jazdí na spätný chod. To urobí veľkú radosť nielen vášmu chlapčekovi. Dĺžka električky je 16 cm. Tento retro kúsok rozhodne nesmie chýbať vo vašej zbierke.

Rappa Auto smetiarske kovové CZ dizajn
9,76 € 7,50 €

Unikátne smetiarske kovové autíčko s plastovou korbou je dlhé 19 cm. Deti pomáha učiť, ako recyklovať odpad pomocou farieb (sklo, plasty, papier). Korba má v zadnej časti otváracie dvere a možno ju odklopiť. Auto je na spätný zotrvačník.

Rappa Červený trolejbus, 16 cm
10 € 7,90 €

Parádny kovový trolejbus, ktorý jazdí na spätný chod je unikátnou hračkou, ktorá nadchne všetkých malých i veľkých fanúšikov. Trolejbus je dlhý 16 cm a je vyrobený v štýlovom červeno-bielom prevedení. Vydajte sa s ním na cestu!

Rappa Tramvaj kov 8cm
5,99 €

Model tramvaje, který má velmi realistický vzhled.

Rozměr 8 cm.

Vhodné od 3 let.

Baleno v krabičce 10,5×5×5cm

Rappa Vlak žlutý RegioJet 17cm na volný chod
10,31 €

Každý milovník dopravních prostředků by chtěl mít doma i tento vlak RegioJet v krásné jasně žluté barvě. 

Vlak jezdí na volný chod. 

Velikost vlaku: 17 cm

Materiál: kombinace kov + plast

Rozm…

Rappa Autobus RegioJet 18,5 cm-23%
9,76 € 7,50 €

Akcia

Originálny žltý autobus RegioJet od Student Agency tak ako ho poznáte z českých ciest. Autobus jazdí na spätný zotrvačník, má kovové telo s plastovými prvkami a jeho dĺžka je 18,5 cm.

Rappa Auto hasičské rozložiteľné na základňu, zvuk, svetlo
22,27 € 21,40 €

Hasičské auto a základňa 2V1! Auto má 3 varianty zvuku **- abeceda, číslovky a realistické zvuky autíčka. Dieťa si môže hrať a zároveň sa **vzdelávať v anglickom jazyku. Súčasťou balenia sú aj **dve malé autíčka a helikoptéra **svojou veľkosťou tak akurát do základne.

Rappa Kovový trolejbus DPO Ostrava modrý, 16 cm
10 € 7,50 €

Parádny kovový trolejbus, ktorý jazdí na spätný chod je unikátnou hračkou, ktorá nadchne všetkých malých i veľkých fanúšikov. Trolejbus je dlhý 16 cm. Táto hračka bola vyrobená v spolupráci s Dopravným podnikom mesta Ostravy a mestom OSTRAVA !!!

Rappa Moderná električka DPO Ostrava modra, 47 cm
19,57 € 16,90 €

Moderná električka v modrej farbe je perfektným darčekom pre všetkých električkových nadšencov. Jazdí na voľný chod. Dvere na jednej strane vozidla možno manuálne otvoriť. Električka je dlhá cca 47 cm. Vydajte sa spoločne na cestu!

Rappa lietadlová loď 76 cm so zvukom a svetlom
25,61 € 20,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľká vojnová loď so vzletovou palubou a vežou meria 76 cm a disponuje svetelnými a zvukovými efektmi. Súčasťou balenia je aj 5 kovových modelov lietadiel, a tak môže bitka rovno začať.

Rappa Kovový trolejbus 16 cm
13,69 € 7,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Parádny kovový trolejbus, ktorý jazdí na spätný chod je unikátnou hračkou, ktorá nadchne všetkych malých i veľkých fanúšikov trolejbusov. Trolejbus je dlhý 16 cm, v bielo-zelenom prevedení.