Polesie Mammoet auto lesnícke
20,95 € 16,50 €

Veľké lesnícke auto je určené na prepravu polien pomocou pohyblivého ramena. Súčasťou je 5 polien. Toto auto je skvelý darček pre každého malého lesníckeho pomocníka.

Polesie MAMMOET Auto plachtové
20,95 € 16,50 €

Nákladný automobil s plachtou je plne funkčný. Tento nákladiak prepravuje všetko všade! Či už v detskej izbe alebo vonku. Ak je vozidlo príliš špinavé, žiadny problém – je umývateľné!

Polesie Mammoet nakladač
18,62 € 13,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Nakladač Mammoet má pohyblivú lopatu, s ktorou sa dá hýbať hore a dole a nakladať piesok na stavbe. Staň sa tak šéfom vlastnej stavby. Nakladač má robustné plastové pneumatiky.

Polesie Mammoet Volvo žeriav
33,39 € 27,60 €

Veľký žeriav Volvo bude ideálnym darčekom pre každého malého nadšenca stavebných strojov. Volvo má funkčný vysúvací žeriav. Rameno žeriavu možno ľahko otočiť a kľučka umožňuje vytiahnuť kábel dovnútra a otočný krúžok uľahčuje jeho pohyb o 360°.

Polesie Mammoet Torpedo žeriav
34,94 € 28,30 €

Autožeriav Mammoet s otáčavou platformou a funkčným vysúvacím žeriavom bude ideálnym darčekom pre každého malého nadšenca stavebných strojov. Rameno žeriava možno ľahko otočiť.

Polesie Mammoet Auto náves a nakladač
36,88 € 29,40 €

Mammoet Volvo obrovský náves, pre ktorý je všetko hračkou. Nesie ešte nakladač, ktorý pomôže na veľkej stavbe. Vhodné pre malého staviteľa na piesok alebo pre veľké stavanie.

Polesie Cestný valec

Polesie Cestný valec

Hodnotenie: 5
17,84 € 14,70 €

Parádny plastový cestný valec je bez pohonu. Auto je ideálne pre domácu hru tak i na záhradu alebo piesok. Je vyrobené z kvalitného materiálu.

Polesie Mammoet auto kontajnerové
20,17 € 16,20 €

Nákladné vozidlo s pohyblivým hákom ponúka veľa zábavy. Pomocou pohyblivého ramena možno kontajnery nakladať a vykladať. Veľké robustné plastové pneumatiky s oceľovými nápravami zaisťujú stabilitu a bezpečnú manipuláciu.

Polesie Mammoet auto náves sklápačka
18,23 € 13,20 €

Nákladiak Mammoet s korbou, ktorú možno vyklápať. Na tento nákladiak môžeš dať aj veľký náklad a bezpečne ho odviezť. Veľké robustné plastové pneumatiky s oceľovými nápravami zaisťujú stabilitu a bezpečnú manipuláciu.