Little Tikes Nákladní auto II
21,99 € 17,90 €

Nákladní auto od značky Little Tikes. Bílé velké nákladní auto je vhodná hračka na ven na písek i do pokojíku. Tahač je vyroben z mimořádně odolného materiálu, takže vydrží dětský hrací zápal bez úhony.

Little Tikes Interaktívne autíčko - nový športiak
13,67 € 12,30 €

Deti si interaktívne autíčko hneď obľúbia. Všetko, čo musia urobiť, je dotknúť sa vyznačených miest na autíčku a pozrieť sa, ako autíčko ide, alebo trúbi alebo deti začujú zvuky auta. Ku všetkému stačí jeden dotyk!

Little Tikes Pretekárske auto - žlté
7,90 €

Pretekárske auto žlté pre najmenších pretekárov. Vhodné pre použitie vo vnútri v izbičke aj vonku na záhrade. Vyrobené z mimoriadne odolného plastového materiálu.

Little Tikes Bagr II

Little Tikes Bagr II

Hodnotenie: 5
21,99 € 17,90 €

Bagr od značky Little Tikes. Velký bílý barg je vhodný na písek i do pokojíku. Je vyroben z mimořádně odolného materiálu, takže vydrží dětský hrací zápal bez úhony.

Little Tikes Nakladač
21,99 € 17,90 €

Tento velký bílý nakladač se hodí na každou stavbu! Je vhodný na písek, na hřiště i do pokojíku. Je vyroben z mimořádně odolného materiálu, takže vydrží dětský hrací zápal bez úhony.

Little Tikes Nákladní auto s jeřábem
37,89 € 30,90 €

Tento velký bílý nákladní automobil s jeřábem se hodí na každou stavbu! Je vhodný na písek, na hřiště i do pokojíku. Je vyroben z mimořádně odolného materiálu, takže vydrží dětský hrací zápal bez úhony.

Little Tikes Ťahač s návesom na prepravu áut
33,40 € 29,80 €

Ťahač s návesom pre prepravu áut od značky Little Tikes. Veľký ťahač má v balení tiež dva osobné vozne. Ťahač je vyrobený z mimoriadne odolného materiálu, takže vydrží detský hrací zápal bez úhonu.

Little Tikes Pretekárske auto červená
7,90 €

Pretekárske auto červené pre najmenších pretekárov. Vhodné pre použitie vo vnútri v izbičke aj vonku na záhrade. Vyrobené z mimoriadne odolného plastového materiálu.

Little Tikes Závodné auto
7,90 €

Bytelné závodné auto modré pre najmenších pretekárov. Vhodné na použitie vo vnútri v izbičke aj vonku na záhrade. Vyrobené z mimoriadne odolného plastového materiálu.

Little Tikes Pretekárske auto - biele
7,90 €

Pretekárske auto biele pre najmenších pretekárov. Vhodné pre použitie vo vnútri v izbičke aj vonku na záhrade. Vyrobené z mimoriadne odolného plastového materiálu.

Little Tikes Závodní pneumatika - motorka
11,99 € 9,90 €

Originální motorka v pneumatice, která zaujme každého kluka. Sleduj jak drží rovnováhu, vytoč pneumatiku dopředu a vypusť ji k závodu.

Little Tikes Míchačka
21,99 € 8,50 €

Tato velká bílá míchačka se hodí na každou stavbu! Je vhodná na písek, na hřiště i do pokojíku. Je vyrobena z mimořádně odolného materiálu, takže vydrží dětský hrací zápal bez úhony.