Igráček MultiGO Veľká sada farma
29,59 € 23,20 €

Igráček MultiGO sú autá a traktory s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Balenie obsahuje traktor, radlicu, nákladiak, maják, príves, 2 vymeniteľné korbičky, 3 Igráčkov a doplnky.

Igráček MultiGO 1+2 cisterna
12,92 € 9,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Igráček MultiGO sú autá s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Balenie obsahuje nákladné auto a 2 výmenné korbičky – cisternu a klasickú korbu.

Igráček MULTIGO CITY – smetiarske auto so smetiarom
12,23 € 10,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Igráček MultiGO auto so smetiarskou korbičkou, popolnicou a smetiarom je snom každého chlapčeka. Vanička má dve možnosti vyklápania, do ktorej perfektne pasuje popolnica. Igráček môže jazdiť buď v kabíne auta alebo stáť vzadu na stupačke. Vyrobené v Českej republike.

Igráček MULTIGO FIRE – cisterna s hasičom
10,80 €

Igráček MultiGO hasičské autoIgráček hasič je super voľba pre malých požiarnikov. Igráček rozvíja detskú fantáziu. Veľmi precízne spracované detaily. Vyrobené v Českej republike. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Igráček MULTIGO 1+2 - sklopka
12,92 € 11,40 €

Igráček MultiGO sú autá s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Balenie obsahuje nákladné auto a 2 výmenné korbičky – sklápačku a klasickú korbu.

Igráček MULTIGO BUILD - sklápačka s vodičom
10,31 € 9,60 €

Igráček MultiGO Build auto so sklápačkou je ideálne pre malých stavbárov a prievozníkov. V balení nájdete postavičku Igráčka a auto s funkčnou sklápačkou. Veľmi precízne spracované detaily. Vyrobené v Českej republike. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Igráček MultiGO 1, 2 korbičky
12,92 € 10,40 €

Igráček MultiGO sú autá s praktickým bajonet systémom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu korbičiek a ďalšieho príslušenstva. Balenie obsahuje nákladné auto a 2 výmenné korbičky – smetiarsku a klasickú korbu.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: