ECOIFFIER Abrick Stavebné autá súprava
9,71 € 9,60 €

V tejto súprave nájdete bager, nakladač i nákladné auto, bez ktorých sa na stavbe robotníci len tak nezaobídu. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja fantázia. Skús si prácu na stavbe v bezpečí svojej izbičky!

ECOIFFIER Abrick Velká hasičská stanice
29,60 € 25,50 €

Novinka

V této velké sadě najdete 3 hasičská auta s figurkami, vrtulník a příslušenství. Sada je ideální k dětským hrám, při kterých se rozvíjí jemná motorika a představivost.

ECOIFFIER Abrick Auto s prívesom pre kone
9,71 € 9,60 €

Súprava obsahuje všetko, čo potrebuje dieťa k preprave koníka. Červené auto s prívesom, do ktorého sa koník umiestni, je hneď pripravené na cestu. Súčasťou súpravy je aj parkúrová prekážka, cez ktorú môžu koníky pri svojich hrách skákať. Súprava obsahuje 2 koníky – bieleho a hnedého, tak je z čoho vyberať. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja fantázia.

ECOIFFIER Abrick Velká policejní stanice
29,60 € 25,50 €

Novinka

V této velké policejní sadě najdete 2 policejní auta, vrtulník, figurky a příslušenství. Sada je ideální k dětským hrám, při kterých se rozvíjí jemná motorika a představivost.

ECOIFFIER Abrick Hasičská stanice
15,40 € 13,10 €

Novinka

V této sadě najdete 2 hasičská auta s figurkami a příslušenstvím. Sada je ideální k dětským hrám, při kterých se rozvíjí jemná motorika a představivost.

ECOIFFIER Abric Staveniště
29,60 € 25,50 €

Novinka

Tato sada obsahuje všechno, co budou malí stavbaři potřebovat na staveništi. Balení obsahuje jeřáb, 5 dopravních prostředků, figurku a bohaté příslušenství.

ECOIFFIER Abrick Policejní stanice
15,40 € 13,10 €

Novinka

V této sadě najdete 3 policejní auta s figurkami a příslušenstvím. Sada je ideální k dětským hrám, při kterých se rozvíjí jemná motorika a představivost. Zahraj si na policajta a zloděje.

ECOIFFIER Abrick Traktor s prívesom a zvieratkami
10,40 €

Súprava obsahuje všetko, čo potrebuje správny farmár k životu na farme. Červený traktor s prívesom, do ktorého sa dajú vložiť balíky slamy, je hneď pripravený na cestu. Súčasťou súpravy sú aj rôzne zvieratká. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja fantázia.

ECOIFFIER Abrick Transportér + 3 autá
9,71 € 9,60 €

V tejto súprave nájdete veľké nákladné auto, na ktoré sa dajú naložiť klasické autíčka. To ešte dopĺňa odťahové auto, ktoré jedno z menších autíčok napríklad odtiahne bližšie k nákladnému. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja fantázia.

ECOIFFIER Nákladné auto s radlicou
14,80 € 12,30 €

Nákladné autíčko s prednou radlicou je ideálnym doplnkom pre deti na pieskovisko. Oranžová farba robí toto nákladné auto neprehliadnuteľným. Vyskúšajte, čo všetko s autíčkom dokážete premiestniť!

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: