ECOIFFIER Abrick Stavebné autá súprava
9,71 € 8,40 €

V tejto súprave nájdete bager, nakladač i nákladné auto, bez ktorých sa na stavbe robotníci len tak nezaobídu. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja fantázia. Skús si prácu na stavbe v bezpečí svojej izbičky!

ECOIFFIER Abrick Transportér + 3 autá
9,71 € 7,90 €

V tejto súprave nájdete veľké nákladné auto, na ktoré sa dajú naložiť klasické autíčka. To ešte dopĺňa odťahové auto, ktoré jedno z menších autíčok napríklad odtiahne bližšie k nákladnému. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja fantázia.

ECOIFFIER Abrick Auto s prívesom pre kone
9,71 € 7,90 €

Súprava obsahuje všetko, čo potrebuje dieťa k preprave koníka. Červené auto s prívesom, do ktorého sa koník umiestni, je hneď pripravené na cestu. Súčasťou súpravy je aj parkúrová prekážka, cez ktorú môžu koníky pri svojich hrách skákať. Súprava obsahuje 2 koníky – bieleho a hnedého, tak je z čoho vyberať. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja fantázia.

ECOIFFIER Abrick Traktor s prívesom a zvieratkami
10,49 € 8,90 €

Súprava obsahuje všetko, čo potrebuje správny farmár k životu na farme. Červený traktor s prívesom, do ktorého sa dajú vložiť balíky slamy, je hneď pripravený na cestu. Súčasťou súpravy sú aj rôzne zvieratká. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja fantázia.

ECOIFFIER Nákladné auto s radlicou
14,80 € 10,90 €

Nákladné autíčko s prednou radlicou je ideálnym doplnkom pre deti na pieskovisko. Oranžová farba robí toto nákladné auto neprehliadnuteľným. Vyskúšajte, čo všetko s autíčkom dokážete premiestniť!

ECOIFFIER Abrick Policajná stanica
15,40 € 11,60 €

V tejto súprave nájdete 3 policajné autá s figúrkami a príslušenstvom. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja jemná motorika a predstavivosť. Zahraj sa na policajta a zlodeja.

ECOIFFIER Abric Stavenisko
29,60 € 24 €

Táto súprava obsahuje všetko, čo budú malí stavbári potrebovať na stavenisku. Balenie obsahuje žeriav, 5 dopravných prostriedkov, figúrku a bohaté príslušenstvo.