DICKIE Nákladné auto MAN air pump 1:24
18,47 €

15 €

Perfektná sklápačka MAN, ktorá vďaka vzduchovému čerpadlu ovláda korbu, sa hodí pre každého malého staviteľa. Po stlačení červeného tlačidla na streche auta sa vďaka pneumatickému čerpadlu vyklopí korba a tým vysypeme náklad. Ďalším stlačením na boku vozidla sa korba sklopí späť. Malí stavitelia tak bez námahy môžu premiestňovať náklad alebo odvážať sutiny zo stavby.


DICKIE Hasičské auto 31 cm, na zotrvačník, svetelné
16,50 €

Hasičské auto na zotrvačník je snom každého chlapca. Hasiči majú vybavené auto presne podľa potrieb k rýchlej záchrane. Auto je vybavené svetelnými a zvukovými efektami a výsuvnými bočnými nosníkmi.


DICKIE Hasičské auto s mikrofónom 43 cm
33,30 €

27,30 €

Hasičské auto s mikrofónom je krásna a obľúbená detská hračka. Ktorý chlapec by netúžil stať sa aspoň na chvíľu hasičom hrdinom a zachrániť dom pred požiarom. Hasiči majú vybavené auto presne podľa potrieb k rýchlej záchrane. Auto je vybavené svetelnými a zvukovými efektmi.


DICKIE Action Series Záchranársky vrtuľník 41 cm
25,89 €
25,50 €

Záchranársky vrtuľník so zvukovými a svetelnými efektmi zaujme všetky deti, ktoré majú radi záchranára. Vrtuľa sa točí, ležadlo možno ovládať tlačidlom nahor/nadol. Nechýbajú otváracie dvere.


DICKIE Action Series Ambulancia 33cm
30,73 €

23,60 €

Auto ambulancia na voľnobeh so zvukovými a svetelnými efektmi zaujme všetky deti, ktoré majú radi záchranárov. Otváracie zadné dvere. Súčasťou sú aj nosidlá pre pacientov.


DICKIE AS Ambulancia Auto 30cm
19,46 €

17,30 €

Auto ambulancie na voľnobeh so zvukovými a svetelnými efektmi zaujme všetky deti, ktoré majú radi záchranára. Auto má otváracie zadné dvere. Súčasťou sú aj nosidlá pre pacientov.


DICKIE AS Hasičské auto 15 cm
10,23 €

6,90 €

Požiarne auto s ktorým sa budeš cítiť ako naozajstný hasič. Napusti nádrž s vodou a začni hasiť. Cestou zapni maják a sirénu, aby ťa nikto nemohol prehliadnuť.


DICKIE AS Polícia Auto SUV 30cm
19,46 €

16,40 €

Auto polície SUV na voľnobeh so svetelnými a zvukovými efektmi. Postaraj sa o poriadok medzi hračkami vo svojej izbičke a bráň zákon. Zapni maják a buď aj ty tým správnym policajtom.


DICKIE Policejní auto Lightstreak
17,72 €

12,30 €

Staň se strážcem zákona s tímhle jedinečným Policejním autíčkem na setrvačník. Díky světelné funkci a měnícím se barvám si ho ihned oblíbíš. Užij si spoustu zábavy.


DICKIE Loď policajná 23 cm.
9,86 €
9,30 €

Policajný čln na batérie. Polož ho na vodnú hladinu a predstav si sám seba ako člena pobrežnej hliadky. Čaká ťa veľa zábavy.


DICKIE Autobus City Express 46 cm - červený
17,36 €

13,80 €

Staň sa šoférom mestskej hromadnej dopravy a prevážaj cestujúcich. Tento veľký 46 cm kĺbový autobus je na zotrvačník. Je vyrobený z kvalitného plastu. Dvere na autobuse sa dajú otvoriť, to aby tvoji cestujúci mohli pohodlne nastúpiť a vystúpiť.


DICKIE AS Smetiarske auto 15 cm
10,23 €

7,40 €

Smetiarske auto na voľnobeh so svetelným a zvukovým efektom. Urob si poriadok vo svojej izbičke pomocou auta, ktoré nemožno prehliadnuť.


DICKIE Traktor CLAAS s prívesom 36 cm
13,81 €

9,20 €

Traktor CLAAS s prívesom je ako stvorený pre začínajúcich farmárov a poľnohospodárov. Vďaka prívesu sa s ním dá voziť prakticky čokoľvek. Vhodný nielen ako darček aj pre tých najmenších.


DICKIE Autobus City Express 46 cm - biely
17,36 €

13,60 €

Staň sa šoférom mestskej hromadnej dopravy a prevážaj cestujúcich. Tento veľký 46 cm kĺbový autobus je na zotrvačník. Je vyrobený z kvalitného plastu. Dvere na autobuse sa dajú otvoriť, to aby tvoji cestujúci mohli pohodlne nastúpiť a vystúpiť.


DICKIE AS Ambulancia 15 cm
10,23 €

8,60 €

Auto ambulancia na voľnobeh so svetelným a zvukovým efektom. Pridaj si do zbierky záchranárskych vozidiel jedno z najdôležitejších. Zapni sirénu aj maják a vydaj sa na pomoc.


DICKIE Auto Tuner Lightstreak
17,72 €

13,50 €

Díky tomuto vytuněnému závoďákovi budeš šampionem všech srazů. Auto Tuner Lightstreak se stane ozdobou tvého pokojíčku. Užij si spoustu zábavy a utvoř si přehlídku všech modelů.


DICKIE Auto SOS česká verzia, záchranná služba
11,83 €
11,50 €

Auto zložiek záchranných zborov na zotrvačník so svetelným a zvukovým efektom. Vydaj sa k prípadu, zapni maják a sirénu, nech ťa cestou nikto neprehliadne. Buď pripravený!


DICKIE Action Series Vojenské zásahové vozidlo, 33cm
30,70 €

Vojenské zásahové vozidlo na voľnobeh poteší všetkých chlapcov, ktorí majú radi armu. Zvukové a svetelné efekty, otváracie zadné dvere a funkčná striekačka. Po naliatí vody na príslušné miesto a stlačení tlačidla, striekačka strieka vodu.


DICKIE Auto Truck Heavy City 22 cm, zelená
10,61 €
10,30 €

Nákladné auto MAN na zotrvačník pre prepravu dreva. Realistický dizajn poteší každého malého chlapca! Zabav sa na celý deň a hraj sa so svojimi kamarátmi. Pozor nech cestou náklad nevyklopíš.


DICKIE Auto Happy popelářské 25 cm
25,48 €

19 €

Popelářské auto z řady Happy s motorizovanou jízdou vpřed a vzad, možnost i volného pohybu. Krásný kousek od značky Dickie, který zabaví každého malého řidiče. Díky Zvukovým a světelným efektů si užijí spustu zábavy.


DICKIE Auto Happy transportér 42 cm
37,15 €

29,20 €

Kamion pro přepravu aut z řady Happy, na volnoběh. Skvělý dárek pro každého malého kluka, který si přeje vlastní kolekci autíček. Jednoduché ovládání doplněno o zvukové a světelné efekty. Zábava může začít.


DICKIE Auto Truck Heavy City 22 cm, červená
10,61 €
10,30 €

Nákladné auto MAN na zotrvačník na prepravu kontajnerov na triedený odpad. Realistický dizajn poteší každého malého chlapca! Postaraj sa o odpad v celej svojej ulici a pomáhaj udržiavať poriadok.


DICKIE Auto Truck Heavy City 22 cm, oranžová
10,61 €
10,30 €

Nákladné auto MAN na zotrvačník pre prepravu popolníc. Realistický dizajn poteší každého malého chlapca! Postaraj sa o odpad v celej svojej ulici a pomáhaj udržiavať poriadok.


DICKIE Transformers Mission Racer Bumblebee
12,17 €

9,60 €

Unikátne vystreľovacie autíčko v dizajne obľúbeného transforméra Bumblebee. Jednoduchý mechanizmus, pomocou gumovej pásky autíčko vystrelíte z rampy, ktorá je súčasťou balenia. Autíčko je vyrobené z kvalitných materiálov a je 11 cm dlhé.


DICKIE Závodní auto Lightstreak
17,72 €

15,30 €

Je čas si zazávodit! Pěkné závodní auto Lightstreak, které nadchne každého malého kluka. Vytvoř si okruh a zajeď ho v nejrychleším čase. Tvůj pokoj je teď Tvou tratí.


DICKIE Auto Happy VW T6 Squeezy 11 cm, červené
7,06 €
6,90 €

Veselé autíčko VW T6 na spätné natiahnutie pre najmenších. Namaľované oči, telo auta možno stlačiť. Aj tí najmenší pretekári si môžu užiť veľa zábavy.


DICKIE Auto Midnight Racer
10,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Autíčko na zpětné natažení se zvukem a hudbou. Pěkný závoďák, který nadchne každého malého kluka. Pořiď si i ty toho svého a jezdi jako o závod.


DICKIE Auto SOS česká verzia, hasiči
11,83 €
11,50 €

Auto zložiek záchranných zborov na zotrvačník so svetelným a zvukovým efektom. Vydaj sa k prípadu, zapni maják a sirénu, nech ťa cestou nikto neprehliadne. Buď pripravený!


DICKIE Auto SOS česká verzia, polícia
11,83 €
11,50 €

Auto zložiek záchranných zborov na zotrvačník so svetelným a zvukovým efektom. Vydaj sa k prípadu, zapni maják a sirénu, nech ťa cestou nikto neprehliadne. Buď pripravený!


DICKIE Auto Truck Heavy City 22 cm, modrá
10,61 €
10,30 €

Nákladní auto MAN na setrvačník pro přepravu mobilních toalet. Realistický design potěší každého malého kluka! Zabav se na celý den a hraj si se svými kamarády.


DICKIE Happy Rescue 2, modré
15,74 €

13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Autíčko pre najmenších so zvukovým a svetelným efektom. Prebuď v sebe pretekára už v útlom veku. Vyber si svoju farbu a hraj sa. Na čelnom okne sú nakreslené očká a telo autíčka možno stlačiť, vďaka čomu sa rozvíja hmat dieťaťa.


DICKIE Bager Liebherr 18 cm, L586
11 €
10,70 €

Stavebný bager Liebherr L586 na zotrvačník. Originálny dizajn v realistických farbách firmy Liebherr. Je čas bagrovať. Nasaď helmu, obleč reflexnú vestu a pusti sa do tvorby svojho projektu.


DICKIE Bager Liebherr 18 cm, R936
11 €
10,70 €

Stavebný bager R936 na voľnobeh. Originálny dizajn v realistických farbách firmy Liebherr. Je čas bagrovať. Nasaď helmu, obleč reflexnú vestu a pusti sa do tvorby svojho projektu.