Maisto HD XL 1200V Seventy-two

Hodnotenie: 5 2 hodnotení Značka: Maisto Náš kód: 918152

Maisto HD XL 1200V Seventy-two

Modely motocyklov Harley Davidson v mierke 1:12 majú u svojich fanúšikov veľkú obľúbenosť pre ich dokonalé prevedenie a predovšetkým veľkosť cca. 16 cm. Motocykle majú otáčavé riadidlá a odpruženú zadnú nápravu. Celý popis

15.4
5 2

15,40 € vrátane DPH

Popis

Popis produktu

Informácie o modeli:

Seventy-two je inšpirovaný divokými jazdcami 70. rokov, navyše v jedinečnom prevedení s Hard Candy Custom metalickým vločkovitým lakom.

Popis modelu:

  • Označenie modelu: HD XL 1200V Seventy-two.
  • Model motorky v mierke 1:12.
  • Vyrobené z kovových dielov.
  • Otočné predné riadidlá a odpružené zadné koleso.
  • Balené v papierovej škatuľke s fóliovým priehľadom a popisom typu.
  • Dĺžka modelu cca 16 cm.
  • Vhodné pre deti od 3 rokov.

Maisto je svetovo preslávená hračkárska značka vyrábajúca modely áut a motoriek. Hlavnou prednosťou značky je široká škála ponúkaných mierok a detailné a precízne prevedenie každého modelu.

Z našej ponuky Vás tiež môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Odporúčaný vek od 3 rokov
Materiál kov
Určenie chlapčenské
Merítko 1:12

Alternatívne produkty

Wader Middle Truck - Smetiarske auto
14,40 €

Detské plastové auto Middle Truck Smetiar je ideálna hračka ako na hranie doma tak vonku. Ideálna hračka potrebná na pieskovisko. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu. Autíčka, to sú hračky, ktoré potešia malých aj veľkých.


Woody Ťahač s návesom na prepravu áut
14,78 €
14,40 €

Ťahač s návesom pre prepravu áut. Ťahač, náves aj autá sú vyrobené z tvrdého masívneho dreva. Dvojposchodová plošina pre autá sa dá sklopiť tak, aby autá mohli nabehnúť a zase zísť z rampy.


BBurago Ferrari California T/Closed (1:24)
18,10 €

14,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Kovový model auta od značky Bburago nielen pre zberateľov. Model Ferrari je vyrobený v mierke 1:24 a vyznačuje sa detailným prepracovaním. Má otvárateľné dvere, kapotu a netypicky vínovú farbu. Karoséria modelov je vyrobená z kovu a interiér z plastových doplnkov.


SIKU Set poľnohospodárske vozidlá
16,26 €
14,70 €

Darčeková sada 3 modelov poľnohospodárskych vozidiel od výrobcu Siku. Hranie sa s autami zabaví nielen deti, ale aj dospelákov a poteší zberateľov či modelárov. Modely sú vyrobené z kovu s plastovými dielmi.