Androni MILLENNIUM HASIČI

Značka: Androni Náš kód: 1196026

Androni MILLENNIUM HASIČI

Si pripravený uhasiť požiar? Obleč si kombinézu, nasaď helmu a vydaj sa k prvému prípadu. Nákladné vozidlo HASIČI sa zapáči určite každému malému požiarnikovi. Celý popis

18.1

18,10 € vrátane DPH
Posledný kus za túto cenu!

Popis

Popis produktu

Špecifikácia:

  • Funkčná hasiaca cisterna.
  • Rozmer: 52×25,5×19,5 cm.
  • Vhodné pre deti od 3 rokov.
  • Vyrobené z kvalitného plastu.
  • Vyrobené v Taliansku.

Z našej ponuky Vás tiež môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Odporúčaný vek od 3 rokov
Druh modelu hasiči
Materiál plastové
Dĺžka cm 52 cm
Určenie chlapčenské

Alternatívne produkty

LENA TITAN sklápač
17,10 €

Krásne nákladné vozidlo pre najmenších staviteľov. Vďaka silnej konštrukcii a veľkým kolesám nie je žiadny povrch prekážkou. Veľká nosnosť zaručí možnosť prevozu takmer čohokoľvek.


DICKIE Nákladné auto MAN air pump 1:24
18,47 €
17,20 €

Perfektná sklápačka MAN, ktorá vďaka vzduchovému čerpadlu ovláda korbu, sa hodí pre každého malého staviteľa. Po stlačení červeného tlačidla na streche auta sa vďaka pneumatickému čerpadlu vyklopí korba a tým vysypeme náklad. Ďalším stlačením na boku vozidla sa korba sklopí späť. Malí stavitelia tak bez námahy môžu premiestňovať náklad alebo odvážať sutiny zo stavby.


Little Tikes Touch ´n' Go Vrtulník
18,59 €
17,20 €

Helikoptéra na kolečkách se zvuky. Pohyb a zvuky se aktivují jednoduše dotykem. Kompaktní velikost z této helikoptéry činí ideální hračku na cesty.


DICKIE Odtahová služba 31 cm a auto
22,19 €

17,10 €

Odťahová služba sa bude hodiť do každého vozového parku. Čo keby sa jedno z áut pokazilo? Vďaka vzduchovému čerpadlu, ktoré ovláda výsuvné rameno, autíčko naložíte a odveziete. Deti ovládanie pochopia takmer okamžite. Nákladné auto je veľké 31 cm.