s.Oliver chlapčenské tričko-57%
14,99 € 6,38 €

Výpredaj

Roztomilé tričko s levom v krásnej tyrkysovej farbe vášmu malému fešákovi veľmi pristane a navyše mu zaistí maximálne pohodlie po celý deň. Tričko je vyrobené zo 100 % bavlny.

s.Oliver chlapčenské tričko-50%
12,99 € 6,38 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne tričko s plážovým motívom bude vášmu chlapcovi veľmi svedčiť. Tričko je vyrobené zo 100 % bavlny a má praktické zapínanie na patentky na ramienku.

s.Oliver chlapčenské tričko-55%
16,99 € 7,51 €

Posledný kus za túto cenu!

Očarujúce tričko s príšerkou bude vášmu nezbedníkov moc svedčať. Tričko je vyrobené zo 100% bavlny.

Minoti chlapčenské tričko
7,70 €

Chlapčenské tričko s krátkym rukávom v tyrkysovom prevedení. Je vyrobené z materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Tričko je vhodné pre každodenné nosenie do horúcich letných dní. Navyše ho zdobí na prednej strane veľký nápis Create The Future v žltom prevedení.

s.Oliver chlapčenské tričko
13 €

Očarujúce tričko s príšerkou vášmu nezbedníkovi veľmi pristane. Tričko je vyrobené zo 100 % bavlny a má praktické zapínanie na patentky na ramienku.

WINKIKI chlapčenské tričko-55%
8,80 € 3,95 €

Výpredaj

Tričko pre chlapcov je opatrené výraznou potlačou, ktorá vydrží aj mnoho vypraní a stále bude vyzerať krásne. Winkiki chlapčenské tričko je vyrobené z príjemnej 100% bavlny a je ideálne na bežné nosenie do školy.

WINKIKI dievčenské tričko-52%
12,60 € 5,95 €

Výpredaj

Dievčenské tričko s dlhým rukávom od značky WINKIKI. Tričko je ozdobené potlačou, ktorá odolá aj mnohopočetnému vypraniu. Spodná časť je zdobená krátkym volánom. Tričko je vhodné na každodenné nosenie.