Minoti chlapčenské tričko-56%
11,12 € 4,87 €

Výpredaj

Chlapčenské tričko s krátkym rukávom v modrom prevedení. Je vyrobené z materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Tričko je vhodné pre každodenné nosenie do horúcich letných dní. Navyše ho zdobí biely pruhovaný motív.

Minoti chlapčenské tričko
7,65 €

Chlapčenské tričko s krátkym rukávom v tyrkysovom prevedení. Je vyrobené z materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Tričko je vhodné pre každodenné nosenie do horúcich letných dní. Navyše ho zdobí na prednej strane veľký nápis Create The Future v žltom prevedení.

Minoti chlapčenské tričko School-52%
8,69 € 4,11 €

Posledný kus za túto cenu!

Parádne chlapčenské tričko School v sivom prevedení si váš chlapec obľúbi a navyše mu zaistí pohodlie po celý deň.

Minoti dievčenské tričko-48%
8,04 € 4,11 €

Výpredaj

Dievčenské tričko s dlhým rukávom v šedom prevedení. Je vyrobené z materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Tričko je vhodné pre každodenné nosenie a to ako do mestá, tak aj k babičke a navyše ho zdobí báječný jednorožec.

Minoti dievčenské tričko Redsox-51%
11,60 € 5,62 €

Výpredaj

Akcia: Získajte extra zľavu 10 % po zadání kódu: 10SLEVICKASK  (akcia platí do 30.11.2019 alebo do vypredania zásob)
Štýlové dievčenské tričko Redsox v bielom prevedení si zamiluje každá vyberavá parádnica.
Minoti chlapčenské tričko-57%
9,58 € 4,11 €

Výpredaj

Chlapčenské tričko s krátkym rukávom v červenom prevedení. Je vyrobené z materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Tričko je vhodné pre každodenné nosenie a to ako do mesta, tak aj k babičke a navyše ho zdobí na prednej strane potlač s nápisom Respect The Skate.

Minoti chlapčenské tričko School
8,69 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské tričko School v bielom prevedení s tmavomodrými prúžkami zaistí vášmu chlapcovi maximálne pohodlie po celý deň.

Minoti dievčenské tričko Gang-52%
8,69 € 4,11 €

Výpredaj

Úžasné dievčenské tričko Gang v bielom prevedení so štýlovou aplikáciou z malých brmbolčekov si vaša slečna zamiluje na prvý pohľad. Tričko je vyrobené z príjemného, bavlneného materiálu.