KokoNoko chlapčenské tričko s vreckom-30%
12,90 € 8,95 €

Výpredaj

Štýlové chlapčenské tričko značky KokoNoko si iste obľúbia všetci chlapci vďaka svojmu vrecku na drobnosti. Pruhovaný dizajn trička sa hodí takmer ku všetkému. Tričko je vyrobené zo zmesi bavlny a elastanu, takže sa v ňom vaše chlapci budú cítiť pohodlne po celú dobu nosenia.

KokoNoko chlapčenské tričko s banánmi-30%
12,90 € 8,95 €

Výpredaj

Parádne chlapčenské tričko značky KokoNoko si obľúbia predovšetkým milovníci ovocie. Jednofarebný design so štýlovou potlačou a nápismi sa hodia takmer ku všetkému. Tričko je vyrobené zo zmesi bavlny a elastanu, takže sa v ňom vaše chlapci budú cítiť pohodlne po celú dobu nosenia.

KokoNoko dievčenské tričko Life a song-30%
12,90 € 8,95 €

Výpredaj

Parádne dievčenské tričko značky KokoNoko si obľúbia všetky dievčatá. Jednofarebný design so štýlovým nápisom sa hodia takmer ku všetkému. Tričko je vyrobené zo zmesi bavlny a elastanu, takže sa v ňom vaše dievčatá budú cítiť pohodlne po celú dobu nosenia.

KokoNoko dievčenské tričko so strapcami-30%
12,90 € 8,95 €

Výpredaj

Štýlové dievčenské tričko značky KokoNoko zaujme všetky malé dievčatá predovšetkým svojimi strapcami. Tričko s potlačou na hrudi je vyrobené zo zmesi bavlny a elastanu. Ideálna voľba do horúcich letných dní k sukni, kraťasom aj plavkám.