Disney Dívčí tílko Frozen - modré
4,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské tričko s krátkym volánikovým rukávom s Disney motívom.

Tričko je vyrobené z príjemného materiálu, v ktorom môže vaša malá slečna stráviť celý deň.

Disney dievčenské tričko PRINCESS-34%
7,65 € 4,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Ružové dievčenské tričko PRINCESS od značky Disney poteší každé dievčatko a milovníčku známej rozprávky Kráska a zviera. Tričko s krátkym nariaseným rukávom zaujme trblietavým obrázkom ikonickej hovoriacej lampičky. Je ideálny na každodenné nosenie aj vďaka príjemnému bavlnenému materiálu.

Disney dievčenské tričko s flitrovou aplikáciou MINNIE-34%
8,42 € 5,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské tričko tričko s flitrovou aplikáciou myšky MINNIE poteší každú malú slečnu. Tričko s krátkym rukávom a okrúhlym výstrihom sa príjemne nosí vďaka kvalitnému bavlnenému materiálu.

Disney chlapčenské tričko Mickey Mouse-34%
7,65 € 4,99 €

Akcia

Jednofarebné chlapčenské tričko s motívom Disney Mickey Mouse je vyrobené zo 100 % bavlny a je také priedušné a pohodlné na celodenné nosenie. Hodia sa k nohaviciam aj teplákom alebo kraťasom, takže by tento módny kúsok nemal chýbať v šatníku žiadneho chlapca.

Disney chlapčenské tričko s flitrovanou aplikáciou Mickey Mouse-34%
8,42 € 5,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednofarebné chlapčenské tričko klasického strihu s flitrovanou aplikáciou s motívom Disney Mickey je vyrobené z bavlny a je pohodlné na celodenné nosenie. Hodia sa k nohaviciam aj teplákom alebo kraťasom, takže by tento módny kúsok nemal chýbať v šatníku žiadneho chlapca.