Disney dievčenské tričko Frozen
7,79 €

Tričko s motívom Frozen je jasnou voľbou, a to nielen kvôli svojmu krásnemu motívu. Tričko s dlhými rukávmi je vyrobené z kvalitného materiálu a je dobre strihané, takže bude vašej malej parádnici perfektne sedieť.

Disney chlapčenské tričko Star Wars
7,79 €

Posledný kus za túto cenu!

Tričko s motívom Star Wars je jasnou voľbou, a to nielen kvôli svojmu krásnemu motívu. Tričko s dlhými rukávmi je vyrobené z kvalitného materiálu a je dobre strihané, takže bude vášmu malému perfektne sedieť.

Disney chlapčenské tričko Batman
7,79 €

Posledný kus za túto cenu!

Tričko s motívom Batman je jasnou voľbou, a to nielen kvôli svojmu krásnemu motívu. Tričko s dlhými rukávmi je vyrobené z kvalitného materiálu a je dobre strihané, takže bude vášmu malému perfektne sedieť.

Disney chlapčenské tričko
11,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Tričko so šialeným hamburgerom je jasnou voľbou, a to nielen kvôli svojmu krásnemu motívu. Tričko s krátkymi rukávmi je vyrobené z kvalitného materiálu a je dobre strihané, takže bude vášmu malému perfektne sedieť.

Disney Chlapecké tričko Spiderman - červeno-bílé
5,45 €

Akcia

Chlapčenské tričko s krátkym rukávom v červenom prevedení na prednom a bielom na zadnom diele. Je ozdobené obrázkom obľúbeného akčného hrdinu Spidermana. Tričko je vyrobené z príjemného materiálu, v ktorom môže váš chlapec stráviť celý deň.

Disney Dívčí tílko Frozen - modré
4,13 €

Dievčenské tričko s krátkym volánikovým rukávom s Disney motívom.

Tričko je vyrobené z príjemného materiálu, v ktorom môže vaša malá slečna stráviť celý deň.

Disney chlapčenské tričko Spiderman
8,80 € 7,26 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapecké tričko v šedém provedení s oblíbeným motivem akčního hrdiny Spidermanasi váš chlapec oblíbí. Tričko je vyrobené z čisté bavlny, která je příjemná na dotek.

Disney Dievčenská súprava 2 ks tričiek My Little Pony - farebná
5,25 €

Dievčenská súprava 2 tričiek s krátkym rukávom s Disney motívom. Tričko má na prednej strane obrázky obľúbených animovaných My Little Pony. Tričko je vyrobené z príjemného materiálu, v ktorom môže vaša malá slečna stráviť celý deň.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: