Träumeland Plachta Tencel 40×90 cm
8,90 €

Träumeland plachta Tencel 40 × 90 cm vhodná do kočíka, koša alebo kolísky, mimoriadne mäkká a hebká s vynikajúcou napínacou silou a rozťažnosťou.

Träumeland plachta jersey UNI
7,95 €

Napínacie plachty Träumeland sú vyrobené zo 100% bavlny a sú obzvlášť elastické. Bavlna je prírodný produkt. Je aktívne priedušná a veľmi odolná. Vďaka použitému jersey je povrch plachty mimoriadne mäkký a príjemný pre citlivú detskú pokožku. Veľkosť UNI je vhodná pre matrace o veľkosti 60×120 až 70×140 cm.

Träumeland obliečky 100x135 + 40x60
30 €

Posledný kus za túto cenu!

Obliečky Träumeland sú obľúbené pre svoju kvalitu a použité prvotriedne materiály. Bavlnená látka je veľmi mäkká, má výborné termoregulačné schopnosti a navyše je jemná aj k citlivej detskej pokožke. Obliečky sú obojstranné. Ideálne do každej detskej postieľky!

Träumeland plachta Tencel 40x90
7,90 € 7 €

TRÄUMELAND plachta Tencel 40×90. Vlákno Tencel dokáže pohltiť mnohonásobne viac vlhkosti ako bavlna a rýchlejšie ju zase odviesť. Tým je zaistené suché a zdravé prostredie pre spánok. Navyše Tencel kombinuje výhody mnohých vlákien

Träumeland plachta Tencel UNI
14,90 €

Prestieradlo Träumeland z materiálu Tencel je aktívne priedušné, skvele vyrovnáva teplotu, je mimoriadne mäkké a hebké. Materiál Tencel má vynikajúcu napínaciu silu a rozťažnosť. Vďaka tomu sa prestieradlo ľahko a rýchlo prezlieka. Vďaka prešitým rohom a praktickej gume po obvode sa netvoria nepohodlné záhyby. Vaše bábätko tak nebude v spánku nikde nič tlačiť, ani keď bude „cestovať“ po postieľke.

Veľkosť prestieradlá UNI je vhodná pre matrace o veľkostiach 60×120 až 70×140cm.

Träumeland obliečky 100/135 + 40/60
40,90 €

Detské obliečky do postieľky značky Träumeland sa skladajú z vankúša a prikrývky. Krásny detský motív rozjasní každú postieľku. S touto posteľnou sadou vytvoríte pre vaše bábätko útulné a príjemné miesto pre odpočinok.

Träumeland obliečky do kolísky 80/80 + 35/40
29,90 €

Obliečky Träumeland sú obľúbené pre svoju kvalitu a použité prvotriedne materiály. Bavlnená látka je veľmi mäkká, má výborné termoregulačné schopnosti a navyše je jemná aj k citlivej detskej pokožke. Obliečky sú obojstranné. Ideálny do každej detskej kolísky!

Träumeland obliečky do kolísky 80/80 + 35/40
30,90 €

Detské obliečky do kolísky značky Träumeland sa skladajú z vankúša a prikrývky. Krásny detský motív rozjasní každú kolísku. S touto posteľnou sadou vytvoríte pre vaše bábätko útulné a príjemné miesto pre odpočinok.

Träumeland povlak na vankúš pre ležanie na boku Geo
13,90 €

Povlak na vankúš pre ležanie na boku Geo značky Träumeland sa skvele hodí, keď pôvodný povlak potrebujete vyprať alebo sa vám už opozeral jeho dizajn. Už nemusíte čakať než vám pôvodný povlak uschne, vankúš môžete v pokoji používať s týmto náhradným.