Herding Lara detské obliečky, renforcé
17,80 €

Bavlnené obliečky do postieľky Laura, v ktorých sa Vašim deťom zaručene bude krásne zaspávať. Posteľná bielizeň značky Herding s motívom roztomilej lienky v červených a zelených farbách.

Herding Detské obliečky sŕňa
19,75 €

Posteľná bielizeň s roztomilým motívom je vyrobená zo 100% bavlny v úprave renforcé, vďaka ktorej je jemnejšia a mäkšia. Obliečky sú obojstranné takže vaše malé ratolesti len tak neomrzia.

Herding dětské povlečení Paw Patrol
19,49 € 17,99 €

Nádherné povlečení pro všechny milovníky neohrožených pejsků z Tlapkové patroly. Dopřejte vašemu chlapečkovi ten nejkvalitnější spánek ve špičkovém povlečení. Už stačí jen naklepat polštářek, zachumlat se pod deku a nechat si zdát něco hezkého.

Herding detské obliečky Jana Stavenište
18,50 €

Obojstranný dizajn s motívom veľkých stavebných strojov, pre poriadných chlapov. Roztomilý dizajn na obliečky do detskej postieľky od značky Herding. Povlak na perinu o rozmere 100×135 cm a obliečka na vankúšik s rozmerom 40×60 cm.

Herding Dětské povlečení lesní přátelé
18,50 €

Novinka

Dětské povlečení lesní přátelé od značky Herding je vyrobeno ze 100% bavlny v úpravě renforcé, díky které je povlečení ještě jemnější. Oboustrannou 2dílnou sadu zdobí obrázky zvířecích kamarádů z lesa a roztomilé puntíky.

Herding Dětské povlečení Little Dreamer
18,50 €

Novinka

Dětské povlečení Little Dreamer od značky Herding je vyrobeno ze 100% bavlny v úpravě renforcé, díky které je povlečení ještě jemnější. Oboustrannou 2dílnou sadu zdobí obrázky noční oblohy a medvídka na mráčku.

Herding Detské obliečky nosorožec
18,50 €

Posteľná bielizeň s roztomilým motívom je vyrobená zo 100% bavlny v úprave renforcé, vďaka ktorej je jemnejšia a mäkšia. Obliečky sú obojstranné, takže vaše malé ratolesti len tak neomrzia.

Herding Dětské povlečení Sleeping little bear
18,50 €

Novinka

Dětské povlečení Sleeping little bear od značky Herding je vyrobeno ze 100% bavlny v úpravě renforcé, díky které je povlečení ještě jemnější. Oboustrannou 2dílnou sadu zdobí obrázky noční oblohy a spícího medvídka na obláčku.

Herding Dětské povlečení traktor
18,50 €

Novinka

Dětské povlečení traktor od značky Herding je vyrobeno ze 100% bavlny v úpravě renforcé, díky které je povlečení ještě jemnější. Oboustrannou 2dílnou sadu zdobí obrázky traktorů pracujících na poli.

Herding Jana detské obliečky, renforcé
17,80 €

Posteľná bielizeň pre najmenších s roztomilým dizajnom so zvieratkami. Neutrálne farby obliečky môžete dať do postieľky dievčatku aj chalanovi. Vyskúšajte bavlnené obliečky značky Herding.