Träumeland plachta Tencel UNI dunkelgrau

Značka: Träumeland Náš kód: 1359571001

Träumeland plachta Tencel UNI dunkelgrau

Prestieradlo Träumeland z materiálu Tencel je aktívne priedušné, skvele vyrovnáva teplotu, je mimoriadne mäkké a hebké. Materiál Tencel má vynikajúcu napínaciu silu a rozťažnosť. Vďaka tomu sa prestieradlo ľahko a rýchlo prezlieka. Vďaka prešitým rohom a praktickej gume po obvode sa netvoria nepohodlné záhyby. Vaše bábätko tak nebude v spánku nikde nič tlačiť, ani keď bude „cestovať“ po postieľke. Veľkosť prestieradlá UNI je vhodná pre matrace o veľkostiach 60×120 až 70×140cm. Celý popis

11

11 €
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 1359571001

Popis

Popis produktu

Prestieradlo Träumeland z materiálu Tencel je aktívne priedušné, skvele vyrovnáva teplotu, je mimoriadne mäkké a hebké. Materiál Tencel má vynikajúcu napínaciu silu a rozťažnosť. Vďaka tomu sa prestieradlo ľahko a rýchlo prezlieka. Vďaka prešitým rohom a praktickej gume po obvode sa netvoria nepohodlné záhyby. Vaše bábätko tak nebude v spánku nikde nič tlačiť, ani keď bude „cestovať“ po postieľke.

Veľkosť prestieradlá UNI je vhodná pre matrace o veľkostiach 60×120 až 70×140cm.

  • Použité celulózové vlákna sa získavajú ekologicky šetrným spôsobom z dreva (Európske ekologické ocenenie).
  • Tencel® zjednocuje prednosti mnohých vlákien. Je jemný ako hodváb, silný ako polyester, ľahko udržiavateľný ako akryl, chladný a príjemný ako ľan, teplý ako vlna, príjemne hodvábny na dotyk.
  • Okrem toho pojme Tencel® o 130% viac vodných pár ako bavlna a zaisťuje rýchle opätovné uvoľňovanie vlhkosti. Zabezpečuje tak suchú a zdravú spánkovú klímu.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ prádla plachta
Materiál tencel
Šírka 120 cm
Dĺžka cm 60 cm
Farba sivá

Tento produkt v iných krajinách

Pre doručenie v Českej republike: plachta Tencel UNI dunkelgrau