Emba Trade Detske obliečky MINNIE HEARTS 2

Emba Trade Detske obliečky MINNIE HEARTS 2

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Detské obliečky má motív zaľúbených Minnie na tmavo ružovom podklade. Povlak na perinu je z druhej strany ružový s hlavičkami Minnie a srdiečkami. Na vankúši je ležiace Minnie v srdci. Obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá je príjemná na dotyk. Má praktické zapínanie na zips. Celý popis
29,52 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

28.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100055284042

Popis

Detské obliečky má motív zaľúbených Minnie na tmavo ružovom podklade. Povlak na perinu je z druhej strany ružový s hlavičkami Minnie a srdiečkami. Na vankúši je ležiace Minnie v srdci. Obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá je príjemná na dotyk. Má praktické zapínanie na zips.
Naša obliečky má označenia „Dôvera k textíliám“ vďaka certifikátu OEKO-TEX® garantujícímu, že pri jeho výrobe nebolo životné prostredie vystavené toxickým chemikáliám, a že im nebude vystavená ani koža vašich detí.
Balenie obliečok obsahuje: • 1 ks obliečky na prikrývku s rozmermi 140 × 200 cm • 1 ks obliečky na vankúš s rozmermi 70 × 90 cm
Obliečky odporúčame prať po rube so zapnutými uzávermi v pracích prostriedkoch na jemné a farebné prádlo. Odporúčaná teplota prania je 40 ° C. Vyobrazenie farieb sa môže mierne líšiť od skutočnosti.