KEEN detská kožená outdoorová obuv Hikeport 2 Sport Mid WP Y black/irish green
79 €

Novinka

Detská kožená outdoorová obuv HIKEPORT 2 SPORT MID WP Y black/irish green je vhodná do terénu. Zvršok obuvi je v kombinácii kože a mesh. Model využíva membránu KEEN.Dry s nepremokavými a priedušnými vlastnosťami. Stielka z materiálu EVA zaisťuje každodenný komfort. Reflexné prvky na obuvi zvyšujú bezpečnosť. KonectFit hell-capture poskytne pevnú oporu päte a členku za dodržanie komfortu nosenia. Vnútorná AntiOdor úprava proti zápachu.

KEEN detská kožená outdoorová obuv Hikeport 2 Sport Mid WP Y magnet/chili pepper
79 €

Novinka

Detská kožená outdoorová obuv HIKEPORT 2 SPORT MID WP Y magnet/chili pepper je vhodná do terénu. Zvršok obuvi je v kombinácii kože a mesh. Model využíva membránu KEEN.Dry s nepremokavými a priedušnými vlastnosťami. Stielka z materiálu EVA zaisťuje každodenný komfort. Reflexné prvky na obuvi zvyšujú bezpečnosť. KonectFit hell-capture poskytne pevnú oporu päte a členku za dodržanie komfortu nosenia. Vnútorná AntiOdor úprava proti zápachu.

KEEN dievčenská treková obuv TERRADORA II LOW WP blue fog/pink peacock
69 €

Novinka

Detská trekingová obuv TERRADORA II LOW WP WP blue fog/pink peacock je vybavená membránou KeenDry, ktorá zamedzí vniknutiu vody a naopak chodidlo dostatočne odvetrá. Podošva nezanecháva stopy, medzipodošva výborne odpruží došľap malých cestovateľov. Sťahovanie na bungee uľahčí nazutie aj vyzutie topánky. Veľkosti CHILDREN (EUR 24 – 31) majú navyše pásik na suchý zips v najvrchnejšej časti. Na obuvi sú reflexné prvky pre zvýšenie bezpečnosti.

KEEN detská kožená outdoorová obuv Hikeport 2 Sport Mid WP Y majolica/sky diver
79 €

Novinka

Detská kožená outdoorová obuv HIKEPORT 2 SPORT MID WP Y majolica/sky diver je vhodná do terénu. Zvršok obuvi je v kombinácii kože a mesh. Model využíva membránu KEEN.Dry s nepremokavými a priedušnými vlastnosťami. Stielka z materiálu EVA zaisťuje každodenný komfort. Reflexné prvky na obuvi zvyšujú bezpečnosť. KonectFit hell-capture poskytne pevnú oporu päte a členku za dodržanie komfortu nosenia. Vnútorná AntiOdor úprava proti zápachu.

KEEN detská treková obuv TERRADORA II LOW WP black/beveled glass
69 €

Novinka

Detská treková obuv TERRADORA II LOW WP black/beveled glass je vybavená membránou KeenDry, ktorá zamedzí vniknutiu vody a naopak chodidlo dostatočne odvetrá. Podošva nezanecháva stopy, medzipodošva výborne odpruží došľap malých cestovateľov. Sťahovanie na bungee uľahčí nazutie aj vyzutie topánky. Veľkosti CHILDREN (EUR 24 – 31) majú navyše pásik na suchý zips v najvrchnejšej časti. Na obuvi sú reflexné prvky pre zvýšenie bezpečnosti.

KEEN detská treková členková obuv TERRADORA II MID WP magnet/bluebird
79 €

Novinka

Detská treková členková obuv TERRADORA II MID WP magnet/bluebird je výborne spracovaná nápaditá obuv. Sťahovanie obuvi je pomocou bungee, CHILDREN veľkosti majú navyše velcro pásik (EUR 24 – 31). S pomocou conectFit systému obopne chodidlo dostatočne. Membrána KeenDry zamedzí vniknutiu vody dovnútra topánky a naopak chodidlo dostatočne odvetrá. Podošva nezanecháva stopy, medzipodošva výborne odpruží došľap malých cestovateľov. Topánka je vybavená reflexnými prvkami.

KEEN detská kožená členková obuv REDWOOD MID WP Y coffee bean / picante
89 €

Novinka

Detská nepremokavá kožená členková obuv REDWOOD MID WP Y coffee bean / picante je vhodná do terénu. Má jednoduché zapínanie na sťahovanie bungee s jedným popruhom na velcro. Topánka je zateplená technológiou KeenWarm 200g, teda cca do -30 stupňov Celzia. Obuv je nepremokavá vďaka KeenDry membráne, ktorá neprepustí vodu, ale zároveň nohu odvetrá. Použitá koža bola spracovaná s ohľadom na udržateľné zdroje. Rýchloschnúca úprava. AntiOdor úprava zaistí svieži pocit aj po celodennom nosení.

KEEN dievčenské treková členková obuv TERRADORA II MID WP steel grey/beveled glass
79 €

Novinka

Detská treková členková obuv TERRADORA II MID WP steel grey/beveled glass je výborne spracovaná nápaditá obuv. Sťahovanie obuvi je pomocou bungee, CHILDREN veľkosti majú navyše velcro pásik (EUR 24 – 31). S pomocou conectFit systému obopne chodidlo dostatočne. Membrána KeenDry zamedzí vniknutiu vody dovnútra topánky a naopak chodidlo dostatočne odvetrá. Podošva nezanecháva stopy, medzipodošva výborne odpruží došľap malých cestovateľov. Topánka je vybavená reflexnými prvkami.

KEEN detská kožená členková obuv REDWOOD MID WP Y harvest gold / vintage indigo
89 €

Novinka

Detská nepremokavá kožená členková obuv REDWOOD MID WP Y harvest gold / vintage indigo je vhodná do terénu. Má jednoduché zapínanie na sťahovanie bungee s jedným popruhom na velcro. Topánka je zateplená technológiou KeenWarm 200g, teda cca do -30 stupňov Celzia. Obuv je nepremokavá vďaka KeenDry membráne, ktorá neprepustí vodu, ale zároveň nohu odvetrá. Použitá koža bola spracovaná s ohľadom na udržateľné zdroje. Rýchloschnúca úprava. AntiOdor úprava zaistí svieži pocit aj po celodennom nosení.

KEEN dievčenská treková členková obuv TERRADORA II MID WP black iris/pink peacock
79 €

Novinka

Detská treková členková obuv TERRADORA II MID WP black iris/pink peacock je výborne spracovaná nápaditá obuv. Sťahovanie obuvi je pomocou bungee, CHILDREN veľkosti majú navyše velcro pásik (EUR 24 – 31). S pomocou conectFit systému obopne chodidlo dostatočne. Membrána KeenDry zamedzí vniknutiu vody dovnútra topánky a naopak chodidlo dostatočne odvetrá. Podošva nezanecháva stopy, medzipodošva výborne odpruží došľap malých cestovateľov. Topánka je vybavená reflexnými prvkami.

KEEN detská kožená členková obuv REDWOOD MID WP Y steel grey / red dahlia
89 €

Novinka

Detská nepremokavá kožená členková obuv REDWOOD MID WP Y steel grey / red dahlia je vhodná do terénu. Má jednoduché zapínanie na sťahovanie bungee s jedným popruhom na velcro. Topánka je zateplená technológiou KeenWarm 200g, teda cca do -30 stupňov Celzia. Obuv je nepremokavá vďaka KeenDry membráne, ktorá neprepustí vodu, ale zároveň nohu odvetrá. Použitá koža bola spracovaná s ohľadom na udržateľné zdroje. Rýchloschnúca úprava. AntiOdor úprava zaistí svieži pocit aj po celodennom nosení.

KEEN detská kožená členková obuv TARGHEE MID WP Y blue nights/red carpet
79 €

Novinka

Detská kožená členková obuv TARGHEE MID WP Y blue nights/red carpetmembránou KEEN.DRY je vhodná pre voľnočasové aktivity, hiking a objavovanie nových dobrodružstiev. Zvršok obuvi je vyrobený z vodeodelnej kože a pevnej sieťoviny. V prednej časti topánka ponúka patentovanú ochranu prstov KEEN.PROTECT. Medzipodrážka je vyrobená z EVA peny, po stranách nad podošvou je vybavená odolným koženým lemom. Vo vnútri je topánka vybavená vyberateľnou EVA vložkou, lepšiu stabilitu pre pohyb v nerovnom teréne zaisťujú vstrekované TPU klenby. Upevnenie na nohe je vyriešené pomocou sťahovacej elastickej gumičky pre rýchle zaviazanie. Topánka je ošetrená kvalitnou prírodnou antibakteriálnou technológiou CLEANSPORT NXT.

KEEN detská kožená členková obuv TARGHEE MID WP Y dark earth/golden brown
79 €

Novinka

Detská kožená členková obuv TARGHEE MID WP Y dark earth/golden browntmembránou KEEN.DRY je vhodná pre voľnočasové aktivity, hiking a objavovanie nových dobrodružstiev. Zvršok obuvi je vyrobený z vodeodelnej kože a pevnej sieťoviny. V prednej časti topánka ponúka patentovanú ochranu prstov KEEN.PROTECT. Medzipodrážka je vyrobená z EVA peny, po stranách nad podošvou je vybavená odolným koženým lemom. Vo vnútri je topánka vybavená vyberateľnou EVA vložkou, lepšiu stabilitu pre pohyb v nerovnom teréne zaisťujú vstrekované TPU klenby. Upevnenie na nohe je vyriešené pomocou sťahovacej elastickej gumičky pre rýchle zaviazanie. Topánka je ošetrená kvalitnou prírodnou antibakteriálnou technológiou CLEANSPORT NXT.

KEEN detská kožená outdoorová obuv Hikeport 2 Low WP Y blue nights / sunflower
69 €

Novinka

Detská kožená outdoorová obuv HIKEPORT 2 LOW WP Y blue nights / sunflower je vhodná do ľahšieho terénu. Zvršok obuvi je v kombinácii kože a mesh. Model využíva membránu KEEN.Dry s nepremokavými a priedušnými vlastnosťami. Vyberateľná stielka z materiálu EVA zaisťuje každodenný komfort. Pri výrobe nebola použitá zlúčenina PFC, ktorá škodí životnému prostrediu. Vnútorná úprava proti zápachu

KEEN detská kožená outdoorová obuv Hikeport 2 Low WP Y black/black
69 €

Novinka

Detská kožená outdoorová obuv HIKEPORT 2 LOW WP Y black/black je vhodná do ľahšieho terénu. Zvršok obuvi je v kombinácii kože a mesh. Model využíva membránu KEEN.Dry s nepremokavými a priedušnými vlastnosťami. Vyberateľná stielka z materiálu EVA zaisťuje každodenný komfort. Pri výrobe nebola použitá zlúčenina PFC, ktorá škodí životnému prostrediu. Vnútorná úprava proti zápachu

ALPINE PRO dievčenská outdoorová obuv Elimo-62%
70,42 € 26,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlná dievčenská outdoorová obuv pre univerzálne využitie. Vodeodolná, priedušná, vhodná pre pešiu turistiku za každého počasia.

ALPINE PRO dievčenská outdoorová obuv Golovino-62%
62,62 € 23,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlná dievčenská outdoorová obuv pre univerzálne využitie. Vodeodolná, priedušná, vhodná pre pešiu turistiku za každého počasia.

ALPINE PRO detská outdoorová obuv Golovino
62,62 € 39 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlná detská outdoorová obuv pre univerzálne využitie. Vodeodolná, priedušná, vhodná pre pešiu turistiku za každého počasia.

ELBRUS turistická obuv Penaz Mid WP JR navy / peacock blue / black / orange
49,70 € 32 €

Detské turistické topánky založené na osvedčených riešeniach, ktoré poskytujú mladému turistovi maximálny komfort na horských chodníkoch. Elbrus detská turistická obuv Penaz Mid WP JR navy / peacock blue / black / orange disponuje zvrškom vyrobeným z prírodného semišu, takže je dodatočne chránený proti premočeniu.

KEEN detská trekingová obuv HIKEPORT MID STRAP WP C
77 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská trekingová obuv Keen HIKEPORT MID STRAP WP C je vyššia, ľahká a nepremokavá obuv s membránou Keen-DRY, ideálna pre voľnočasové aktivity a turistiku. Zvršok topánky je vyrobený z vodoodolnej kože v kombinácii s textilom. Obuv je opatrená kvalitnou gumovou podrážkou s patentovanou ochranou prstov a priamo napojenou polyuretánovou medzipodošvou pre dlhšiu životnosť. Obuv ďalej ponúka vyberateľnú anatomickú vložku a je ošetrená antibakteriálnou technológiou CLEANSPORT NXT.

ELBRUS trekingová obuv Plaret Mid WP JR light turquoise / turquoise / coral-61%
49,80 € 18,99 €

Akcia

Pevné a vodeodolné detské trekingové topánky, ktoré sú prispôsobené potrebám detí. Elbrus trekingová obuv Plaret Mid WP JR light turquoise / turquoise / coral kombinuje kvalitné materiály poskytujúce pohodlie pri nosení a aktívnom pohybe. Topánky zároveň udržujú nohy v teple a chránia ich pred vodou a snehom.

ELBRUS trekingová obuv Plaret Mid WP JR navy / lake blue / yellow-61%
49,70 € 18,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Pevné a vodeodolné detské trekingové topánky, ktoré sú prispôsobené potrebám detí. Elbrus trekingová obuv Plaret Mid WP JR navy / lake blue / yellow kombinuje kvalitné materiály poskytujúce pohodlie pri nosení a aktívnom pohybe. Topánky zároveň udržujú nohy v teple a chránia ich pred vodou a snehom.

ALPINE PRO chlapčenská obuv Sibeal
65,30 € 38 €

Posledný kus za túto cenu!

Topánky pre chlapcov disponujú reflexnými pruhmi, ktoré zaisťujú viditeľnosť aj za zhoršených svetelných podmienok. Súčasťou je membrána PTX ochraňuje pred vnikom vlhkosti a reguluje vnútornú klímu. ALPINE PRO chlapčenská obuv Sibeal nájdu využitie pri prechádzkach v prírode ale aj v meste.

ELBRUS detská outdoorová obuv Livani Mid WP JR violet / dark violet / light fuchsia-62%
53,50 € 20,29 €

Posledný kus za túto cenu!

Juniorská značková obuv s pevnou odolnou podrážkou vhodná pre outdoorové aktivity i bežné nosenie. Elbrus detská outdoorová obuv Livani Mid WP JR violet / dark violet / light fuchsia je odolná, pohodlná a má protišmykovú podrážku s dobrým záberom v teréne. Obuv je vodoodolná a udrží nohy v suchu a pohodlí.

KEEN Targhee Low WP JR blue steel grey/wasabi-29%
64,90 € 45,49 €

Akcia

Juniorská členková treková obuv Targhee Low WP s vodoodolnou a priedušnou membránou KEEN.DRY zaručí dokonalú ochranu nôh aj v nepriaznivých podmienkach. Ideálne pre dobrodružné túry v akomkoľvek teréne.

KEEN detské tenisky Chandler CNX K Raven/Fiery Red-30%
57,90 € 40,49 €

Akcia

Chandler CNX sú detské voľnočasové topánky. Moderný dizajn a komfort. Skvelá voľba z ponuky detských hybridných topánok. Chandler CNX vyrobený technológiou KEEN.CNX je nízkoprofilová univerzálna letná topánkou inšpirovaná minimalistickým typom obúvania. Vyniká predovšetkým svojou nízkou váhou. Rýchlozviazanie umožňuje ľahké obúvanie a rýchlu fixáciu na detskej nohe. Nechýba ani nepostrádateľná patentovaná ochrana prstov.

KEEN Terradora Low Wp K, Aqua Sea/Coral-40%
69,90 € 41,90 €

Akcia

Keen Terradora Low Wp je dievčenská celoročná voľnočasová obuv. Pohodlné a pevné prevedenie Dievčenská, ultraľahká, nízka, športovo-outdoorová topánka, ktorá je určená pre všestranné aktívne využitie aj nosenie v mestskom prostredí. Vzdušný zvršok z pevnej sieťoviny zaistí dobré odvetranie nôh. Vodeodolná, priedušná PU membrána KEEN.DRY zaručí dokonalú ochranu vašich nôh v nepriaznivých podmienkach. Pohodlie potom umocní polstrovaný jazyk a golier topánky. Spevnenie topánky pre pohyb v nerovnom teréne je vyriešený použitím ESS klenku v podošve. Topánka je vybavená vyberateľnou, anatomicky tvarovanou vložkou z materiálu EVA. Kvalitná gumová podošva s hlbokou viacsmernou vzorkou umožňuje dokonalý záber v nespevnenom teréne. Topánka je ošetrená prírodnou antibakteriálnou technológiou CLEANSPORT NXT. Upevnenie na nohe je vyriešené pomocou sťahovacej elastickej gumičky pre rýchle zaviazanie.

KEEN dievčenské tenisky Chandler CNX Jr. Bright Pink/Lake Green-30%
57,90 € 40,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Chandler CNX sú detské voľnočasové topánky. Moderný dizajn a komfort. Skvelá voľba z ponuky detských hybridných topánok. Chandler CNX vyrobený technológiou KEEN.CNX je nízkoprofilová univerzálna letná topánkou inšpirovaná minimalistickým typom obúvania. Vyniká predovšetkým svojou nízkou váhou. Rýchlozviazanie umožňuje ľahké obúvanie a rýchlu fixáciu na detskej nohe. Nechýba ani nepostrádateľná patentovaná ochrana prstov.

KEEN Terradora Low Wp K, Boysenberry/Red Violet-29%
69,90 € 48,99 €

Akcia

Keen Terradora Low Wp je dievčenská celoročná voľnočasová obuv. Pohodlné a pevné prevedenie Dievčenská, ultraľahká, nízka, športovo-outdoorová topánka, ktorá je určená pre všestranné aktívne využitie aj nosenie v mestskom prostredí. Vzdušný zvršok z pevnej sieťoviny zaistí dobré odvetranie nôh. Vodeodolná, priedušná PU membrána KEEN.DRY zaručí dokonalú ochranu vašich nôh v nepriaznivých podmienkach. Pohodlie potom umocní polstrovaný jazyk a golier topánky. Spevnenie topánky pre pohyb v nerovnom teréne je vyriešený použitím ESS klenku v podošve. Topánka je vybavená vyberateľnou, anatomicky tvarovanou vložkou z materiálu EVA. Kvalitná gumová podošva s hlbokou viacsmernou vzorkou umožňuje dokonalý záber v nespevnenom teréne. Topánka je ošetrená prírodnou antibakteriálnou technológiou CLEANSPORT NXT. Upevnenie na nohe je vyriešené pomocou sťahovacej elastickej gumičky pre rýchle zaviazanie.

ELBRUS detská outdoorová obuv Livani Mid WP JR navy / black / lake blue / corn-62%
53,50 € 20,29 €

Akcia

Juniorská značková obuv s pevnou odolnou podrážkou vhodná pre outdoorové aktivity i bežné nosenie. Elbrus detská outdoorová obuv Livani Mid WP JR navy / black / lake blue / corn je odolná, pohodlná a má protišmykovú podrážku s dobrým záberom v teréne. Obuv je vodoodolná a udrží nohy v suchu a pohodlí.

ALPINE PRO chlapčenská outdoorová obuv Elimo
70,42 € 44 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlná chlapčenská outdoorová obuv pre univerzálne využitie. Vodeodolná, priedušná, vhodná pre pešiu turistiku za každého počasia.