Disney chlapčenské papučky Mickey Mouse
11,59 €

Novinka

Slušivé papučky pre najmenšie nožičky. Parádne papučky s Mickey Mousom budú rozmaznávať nôžky vášho chlapčeka na každom krôčiku. Ideálne prezuvky na doma i do škôlky.

Disney dievčenské papučky Minnie
11,59 €

Novinka

Slušivé papučky pre najmenšie nožičky. Parádne papučky s myškou Minnie budú rozmaznávať nôžky vašej princeznej na každom krôčiku. Ideálne prezuvky na doma i do škôlky.

RAK detské papuče
13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské papuče, sandálkového strihu s otvorenou špicou so zapínaním na „suchý zips“, určené pre deti do 3 – 4 rokov.

RAK dievčenské papuče
13,40 €

Novinka

Dievčenské papuče, sandálkového strihu s otvorenou špicou so zapínaním na „suchý zips“, určené pre deti do 3 – 4 rokov.

Fare chlapčenské papuče na pracku 4114409
15 €

Novinka

Členkové chlapčenské detské papuče so zaväzovaním na pracku od značky Fare, ktoré zaujmú a potešia bláznivou potlačou a peknou farebnou kombináciou. Táto domáca a prezúvková obuv sa ľahko nazúva a je vyrobená, aby zodpovedala ortopedickým požiadavkám a pravidlám zdravého obutia. Odľahčená podrážka zo špeciálneho materiálu zabraňuje nechcenému pošmyknutiu.

Disney chlapčenské papučky Paw Patrol
11,59 €

Posledný kus za túto cenu!

Slušivé papučky pre najmenšie nožičky. Parádne papučky s motívom Paw Patrol budú rozmaznávať nôžky vášho chlapčeka na každom krôčiku. Ideálne prezuvky na doma i do škôlky.

Fare dievčenské papuče na suchý zips 4113447
13,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Členkové dievčenské papuče so zaväzovaním na suchý zips od značky Fare, ktoré vaše potomkov zaujmú a potešia hravým motívom smajlíkov. Táto domáca a prezúvková obuv sa ľahko nazúva a je vyrobená, aby zodpovedala ortopedickým požiadavkám a pravidlám zdravého obutia. Odľahčená podrážka zo špeciálneho materiálu zabraňuje nechcenému pošmyknutiu.

Befado chlapčenské papučky s raketou
13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Parádne členkové papučky, ktoré si obľúbi každý malý chlapec. Textilný priedušný zvršok s raketou a jednoduchým zapínaním na pracku môže váš chlapček nosiť po celý deň.

Disney chlapčenské papučky Spiderman
11,59 €

Posledný kus za túto cenu!

Parádne papučky so Spidermanom zaistia vášmu chlapcovi maximálne pohodlie doma aj v škôlke. Vďaka pružným gumovým pásom, vloženým na priehlavku sa papučky veľmi ľahko obúvajú.

Befado chlapčenské prezuvky 290Y190
13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské prezuvky Befado v ľahkom plátenom prevedení s futbalovým motívom a pružnou podošvou, ktorá uľahčuje chôdzu a tým pôsobí proti únave nožičiek. Každé dieťa si ich ľahko obuje vďaka elastickému pásku. Podrážka obuvi je odvetraná a skvele odvádza prebytočnú vlhkosť. Obuv je tak ideálna na celodenné nosenie doma, v škole, alebo v škôlke.

Befado chlapecké bačkůrky Speedy
14,20 €

Novinka

Pohodlné kotníčkové bačkůrky Speedy v modrém provedení s dinosaury potěší každého rošťáka. Přezůvky odpovídají veškerým nárokům kladeným na zdravé a pohodlné obutí doma i ve školce.

Befado dievčenské papučky s donutmi
13,40 €

Očarujúce papučky s donutmi na suchý zips zaujmú každú malú slečnu. Pohodlné priedušné botky s ružovou podrážkou a ružovou mašličkou budú sprevádzať vaše dievčatko na každom kroku.

RAK dievčenské papuče
13,40 €

Novinka

Detská domáca obuv – papučky, s gumotextilným pásikom cez priehlavok určená pre deti cca od 2 do 10 rokov.

Disney chlapčenské papučky Batman
11,59 €

Posledný kus za túto cenu!

Parádne papučky s Batmanom zaistia vášmu chlapcovi maximálne pohodlie doma aj v škôlke. Vďaka pružným gumovým pásom, vloženým na priehlavku sa papučky veľmi ľahko obúvajú.

Befado chlapecké tenisky
15,30 €

Novinka

Parádní tenisky Befado, které si oblíbí každý malý kluk. Textilní prodyšný svršek ve vzhledu džínoviny a jednoduchým zapínáním na suchý zip může váš chlapeček nosit po celý den.

Disney dievčenské papučky LOL
11,59 €

Novinka

Slušivé papučky pre všetky slečny, ktoré milujú roztomilé bábiky LOL. Papučky sú vyrobené z kvalitných materiálov a vďaka pružnej gumičke cez priehlavok sa veľmi ľahko obúvajú. Ideálne prezuvky na doma i do školy aj do škôlky.

Befado chlapecké bačkůrky
13,40 €

Novinka

Parádní kotníčkové bačkůrky Befado, které si oblíbí každý malý kluk. Textilní prodyšný svršek se s náklaďákem a jednoduchým zapínáním na přezku může váš chlapeček nosit po celý den.

RAK dievčenské papuče
15,30 €

Novinka

Dievčenská domáca obuv – papučky, s gumotextilným pásikom cez priehlavok určená pre deti cca od 2 do 10 rokov.

Befado chlapčenské papučky s Tatrou
13,40 €

Parádne členkové papučky, ktoré si obľúbi každý malý chlapec. Textilný priedušný zvršok s Tatrou a jednoduchým zapínaním na suchý zips môže váš chlapček nosiť po celý deň.

Befado dievčenské papučky s bodkami
13,40 €

Očarujúce papučky s bodkami na suchý zips zaujmú každú malú slečnu. Pohodlné priedušné botky s ružovou podrážkou a mašličkou budú sprevádzať vaše dievčatko na každom kroku.

Befado dievčenské papučky s koníkom
13,40 €

Očarujúce papučky s koníkom na suchý zips zaujmú každú malú slečnu. Pohodlné priedušné papučky v ružovom dizajne so sivou podrážkou budú sprevádzať vaše dievčatko na každom kroku.

Befado dievčenské papučky so zajačikom
13,40 €

Parádne členkové topánočky, ktoré si obľúbi a obuje každá malá slečna sama. Textilný priedušný zvršok so zajačikom a jednoduchým zapínaním na suchý zips môže vaše dievčatko nosiť po celý deň.

Disney dievčenské papučky Minnie
15,47 €

Novinka

Očarujúce chlpaté papučky s myškou Minnie zaistia pohodlie za všetkých okolností. Ideálna voľba na chladné večery. Papučky s myškou Minnie si proste zamilujete.

Fare dievčenské papuče na pracku 4114446
15 €

Novinka

Členkové dievčenské detské papuče so zaväzovaním na pracku od značky Fare, ktoré zaujmú a potešia bláznivou potlačou a peknou farebnou kombináciou. Táto domáca a prezúvková obuv sa ľahko nazúva a je vyrobená, aby zodpovedala ortopedickým požiadavkám a pravidlám zdravého obutia. Odľahčená podrážka zo špeciálneho materiálu zabraňuje nechcenému pošmyknutiu.

Befado B papučky s pretekárskym autom RS
13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Parádne papučky, ktoré si obľúbi každý malý chlapec. Textilný priedušný zvršok s obrázkom pretekárskeho auta a jednoduchým zapínaním na suchý zips môže váš chlapček nosiť po celý deň.

Befado dievčenské papučky
15,30 €

Novinka

Očarujúce papučky v modro-sivom prevedení s koníkom poteší každú malú slečnu. Prezuvky zodpovedajú všetkým nárokom kladeným na zdravé a pohodlné obutie doma a v škole.

Befado dievčenské papučky s donutmi
13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Očarujúce papučky s donutmi na suchý zips zaujmú každú malú slečnu. Pohodlné priedušné topánky so sivou podrážkou a ružovou mašličkou budú sprevádzať vaše dievčatko na každom kroku.

Befado dievčenské papučky s dunutmi
13,40 €

Očarujúce papučky s donutmi na suchý zips zaujmú každú malú slečnu. Pohodlné priedušné topánky s bielou podrážkou a ružovou mašličkou budú sprevádzať vašu dievčatko na každom kroku.

Befado dievčenské papučky s ružičkami
13,40 €

Očarujúce papučky s ružičkami na suchý zips zaujmú každú malú slečnu. Pohodlné priedušné papučky s ružovou podrážkou a mašličkou budú sprevádzať vaše dievčatko na každom kroku.

Befado dievčenské papučky s bodkami
13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Očarujúce papučky v džínsovom dizajne na suchý zips zaujmú každú malú slečnu. Pohodlné priedušné topánky s bodkami, ružovou podrážkou a mašličkou budú sprevádzať vaše dievčatko na každom kroku.

Befado dievčenské papučky s ňufáčikom 907P108
15,30 €

Novinka

Detské topánočky Befado s priedušným pláteným povrchom, ideálne pre celodenné nosenie či už doma, alebo v škôlke. Topánočky sú zdobené ňufáčikom na špičke, majú zapínanie na pásiky so suchým zipsom, pružnú podošvu z gumy a spevnenú pätu, ktorá fixuje chodidlo v správnej polohe.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: