New Balance KV754-49%
60,90 € 31,05 €

Posledný kus za túto cenu!

Dětská kožená zimní obuv New Balance KV754 je skvělá volba do chladného počasí. Kvalitní svršek tvoří ochranu proti nepříznivým vlivům, vnitřní podšívka udrží nohu v teple.

New Balance dievčenské tenisky YC373CF
50 €
+ doprava zadarmo

Dievčenské tenisky americkej značky NEW BALANCE v ružovom prevedení s fialovými detailmi. Obuv je vhodná na každodenné nosenie vďaka svojej nadčasovosti a univerzálnemu dizajnu. Model je inšpirovaný ikonickými bežeckými modelmi značky.

New Balance chlapčenské tenisky YC373CA
50 €
+ doprava zadarmo

Chlapčenské tenisky americkej značky NEW BALANCE v čiernom prevedení. Obuv je vhodná na každodenné nosenie vďaka svojej nadčasovosti a univerzálnemu dizajnu. Model je inšpirovaný ikonickými bežeckými modelmi značky.

New Balance chlapčenské tenisky YC373FB
50 €
+ doprava zadarmo

Chlapčenské tenisky americkej značky NEW BALANCE v šedom prevedení. Obuv je vhodná na každodenné nosenie vďaka svojej nadčasovosti a univerzálnemu dizajnu. Model je inšpirovaný ikonickými bežeckými modelmi značky.

New Balance dievčenské tenisky YC373CE
50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské tenisky americkej značky NEW BALANCE v šedom prevedení s ružovými. Obuv je vhodná na každodenné nosenie vďaka svojej nadčasovosti a univerzálnemu dizajnu. Model je inšpirovaný ikonickými bežeckými modelmi značky.

New Balance chlapčenské členkové topánky KH800TNY
60 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Chlapčenské členkové topánky americkej značky NEW BALANCE v hnedom prevedení. Obuv je vhodná na každodenné nosenie vďaka svojej nadčasovosti a univerzálnemu dizajnu. Má spevnenú pätu a pružnú gumovú podrážku, ktorá je protišmyková a zaisťuje komfort pri pohybe.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: