Vans detské tenisky Old Skool-31%
49,60 € 33,90 €

Akcia

Detské tenisky od značky Vans si ich nositelia zamilujú. Tenisky disponujú príjemnou vulkanizovanou podrážkou a zaväzovaním na šnúrky. Textilné prevedenie v modrej farbe s koženými detailmi.

Vans detské tenisky Ward (CHEETAH)-32%
44,20 € 29,90 €

Akcia

Detské tenisky od značky Vans si ich nositelia zamilujú. Tenisky disponujú príjemnou vulkanizovanou podrážkou a zaväzovaním na šnúrky. Textilné prevedenie v šedej farbe s motívom geparda.

Vans detské tenisky XtremeRanger-30%
63,50 € 43,90 €

Akcia

Detské tenisky od značky Vans si ich nositelia zamilujú. Tenisky disponujú príjemnou vulkanizovanou podrážkou a polstrovaním v oblasti členku. Ultra mäkká stielka poskytuje maximálne pohodlie pri chôdzi. Textilné vyhotovenie v pútavom kockovanom vzhľade.

Vans detské tenisky Doheny (CHEETAH)-32%
44,20 € 29,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské tenisky od značky Vans si ich nositelia zamilujú. Tenisky disponujú príjemnou vulkanizovanou podrážkou a zaväzovaním na šnúrky. Textilné prevedenie v modrej farbe s motívom geparda.

Vans detské tenisky Old Skool V-32%
38,10 € 25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské tenisky od značky Vans si ich nositelia zamilujú. Tenisky disponujú príjemnou vulkanizovanou podrážkou a zaväzovaním na suché zipsy. Modré prevedenie s koženými detailmi.

Vans detské tenisky Old Skool (LOGO REPEAT)-31%
49,60 € 33,90 €

Akcia

Detské tenisky od značky Vans si ich nositelia zamilujú. Tenisky disponujú príjemnou vulkanizovanou podrážkou a zaväzovaním na šnúrky. Textilné prevedenie v červenej farbe s opakujúcimi sa nápismi.

Vans detské tenisky Old Skool (POP)-31%
49,60 € 33,90 €

Akcia

Detské tenisky od značky Vans si ich nositelia zamilujú. Tenisky disponujú príjemnou vulkanizovanou podrážkou a zaväzovaním na šnúrky. Textilné prevedenie v šedej farbe s koženými detailmi.

Vans detské tenisky Atwood (CHECKER LACE)-32%
44,20 € 29,90 €

Akcia

Detské tenisky od značky Vans si ich nositelia zamilujú. Tenisky disponujú príjemnou vulkanizovanou podrážkou a zaväzovaním na šnúrky. Textilné prevedenie v čiernej farbe s nápismi na šnúrkach.

Vans detské tenisky Ward (COLOR BLOCK)-31%
49,60 € 33,90 €

Akcia

Detské tenisky od značky Vans si ich nositelia zamilujú. Tenisky disponujú príjemnou vulkanizovanou podrážkou a polstrovaním v oblasti členku. Textilné prevedenie v kombinácii pestrých farieb potešia nejedno oko.

Vans detské tenisky Old Skool V-31%
49,60 € 33,90 €

Akcia

Detské tenisky od značky Vans si ich nositelia zamilujú. Tenisky disponujú príjemnou vulkanizovanou podrážkou a zapínaním na dva suché zipsy. Textilné prevedenie s motívom Pardal a nápisom na podrážke.

Vans detské tenisky Old Skool (NEON GLITTER)-31%
53,50 € 36,90 €

Akcia

Detské tenisky od značky Vans si ich nositelia zamilujú. Tenisky disponujú príjemnou vulkanizovanou podrážkou a zaväzovaním na šnúrky. Textilné prevedenie v zelenej farbe s trblietavým povrchom.

Vans detské tenisky Classic Slip-On (MULTI TROPIC)-32%
44,20 € 29,90 €

Akcia

Detské tenisky od značky Vans si ich nositelia zamilujú. Tenisky disponujú príjemnou vulkanizovanou podrážkou a sú nazúvacie. Textilné prevedenie v bielej farbe s tropickým vzorom.

Vans detské tenisky Doheny-32%
38,10 € 25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské tenisky od značky Vans si ich nositelia zamilujú. Tenisky disponujú príjemnou vulkanizovanou podrážkou a polstrovaním v oblasti členku. Textilné prevedenie s motívom čiernych a šedých kociek poteší nejedno oko.

Vans detské tenisky Atwood (OTW)-32%
44,20 € 29,90 €

Akcia

Detské tenisky od značky Vans si ich nositelia zamilujú. Tenisky disponujú príjemnou vulkanizovanou podrážkou a zaväzovaním na šnúrky. Textilné prevedenie v červenej farbe s nápismi na podrážke.

Vans detské tenisky Old Skool-31%
49,60 € 33,90 €

Akcia

Detské tenisky od značky Vans si ich nositelia zamilujú. Tenisky disponujú príjemnou vulkanizovanou podrážkou a zaväzovaním na šnúrky. Textilné prevedenie vo svetlozelenej farbe s koženými detailmi.

Vans detské tenisky COASTAL Old Skool-31%
49,60 € 33,90 €

Akcia

Detské tenisky od značky Vans si ich nositelia zamilujú. Tenisky disponujú príjemnou vulkanizovanou podrážkou a polstrovaním v oblasti členku. Textilné prevedenie v šedej farbe s červenými a žltými detailmi poteší nejedno oko.

Vans detské tenisky Old Skool-31%
53,50 € 36,90 €

Akcia

Detské tenisky od značky Vans si ich nositelia zamilujú. Tenisky disponujú príjemnou vulkanizovanou podrážkou a zaväzovaním na šnúrky. Textilné prevedenie v bielej farbe s koženými detailmi

Vans detské tenisky Authentic (LOGO REPEAT)-32%
44,20 € 29,90 €

Akcia

Detské tenisky od značky Vans si ich nositelia zamilujú. Tenisky disponujú príjemnou vulkanizovanou podrážkou a zaväzovaním na šnúrky. Textilné prevedenie v modrej farbe s opakujúcim sa nápisom Vans.

Vans dievčenské tenisky Era Elastic Lace-31%
49,60 € 33,90 €

Akcia

Dievčenské tenisky od značky Vans si ich nositeľky zamilujú. Tenisky disponujú príjemnou vulkanizovanou podrážkou a polstrovaním v oblasti členku. Textilné prevedenie v bielej farbe s hravým farebným motívom poteší nejedno oko.

Vans detské tenisky Authentic (NEON GLITTER)-31%
49,60 € 33,90 €

Akcia

Detské tenisky od značky Vans si ich nositelia zamilujú. Tenisky disponujú príjemnou vulkanizovanou podrážkou a zaväzovaním na šnúrky. Textilné prevedenie v ružovej farbe s trblietavým povrchom.

Vans detské tenisky ComfyCush Slip-On (BIG CHECKER)-31%
49,60 € 33,90 €

Akcia

Detské tenisky od značky Vans si ich nositelia zamilujú. Tenisky disponujú príjemnou odľahčenou podrážkou a sú nazúvacie. Textilné prevedenie v bielej farbe so žltými a modrými štvorcami.

Vans detské tenisky Classic Slip-On (ANIMAL CAMO)-32%
44,20 € 29,90 €

Akcia

Detské tenisky od značky Vans si ich nositelia zamilujú. Tenisky disponujú príjemnou vulkanizovanou podrážkou a sú nazúvacie. Textilné prevedenie v modrej farbe s abstraktným vzorom.

Vans detské tenisky Old Skool V-32%
44,20 € 29,90 €

Akcia

Detské tenisky od značky Vans si ich nositelia zamilujú. Tenisky disponujú príjemnou vulkanizovanou podrážkou a zaväzovaním na suché zipsy. Zelené prevedenie s ružovým detailom a trblietavým povrchom.

Vans detské tenisky UltraRange Rapidw-31%
59,60 € 40,90 €

Akcia

Detské tenisky od značky Vans si ich nositelia zamilujú. Tenisky disponujú príjemnou vulkanizovanou podrážkou a sú vyrobené z odľahčeného materiálu. Modré prevedenie s klasickým zaväzovaním na šnúrky.

Vans detské tenisky UltraRange Rapidw (POP)-31%
59,60 € 40,90 €

Akcia

Detské tenisky od značky Vans si ich nositelia zamilujú. Tenisky disponujú príjemnou vulkanizovanou podrážkou a sú vyrobené z odľahčeného materiálu. Sivé prevedenie s klasickým zaväzovaním na šnúrky.

Vans detské tenisky UltraRange Glide (MESH)-35%
63,50 € 40,90 €

Akcia

Detské tenisky od značky Vans si ich nositelia zamilujú. Tenisky disponujú príjemnou vulkanizovanou podrážkou a sú vyrobené z odľahčeného materiálu. Zapínanie na päte na suchý zips

Vans UY SK8-Mid Reissue V MTE-50%
56,56 € 27,90 €

Akcia

Dokonalé členkové tenisky UY SK8-Mid Reissue V MTE od značky VANS sú obľúbené ako u detí, tak u dospelých. Tenisky sú vyrobené z prírodnej kože, majú zapínanie na suchý zips a ikonický prúžok po strane.

Vans MY Ward-51%

Vans MY Ward

Hodnotenie: 5
47 € 22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské tenisky od kultovej firmy Vans. Jedná sa o model s príjemnou vulkanizovanou prodážkou pre lepší cit v nohách. Klasické logo na bočnej strane. Polstrovanie v oblasti členku pre príjemnejšiu chôdzu. MY Ward sú tou správnou obuvou pre voľný čas s rodinou či priateľmi.

Vans UY SK8-Hi Reissue 138 V-50%
52,66 € 25,90 €

Akcia

Štýlové členkové tenisky UY SK8-Hi Reissue 138 V od značky VANS sú obľúbené ako u detí, tak u dospelých. Tenisky sú vyrobené z kvalitného textilného materiálu v kombinácii s prírodnou kožou, majú zaväzovanie na šnúrky a štýlové maskáčové prevedenie.

Vans UY Old Skool-51%

Vans UY Old Skool

Hodnotenie: 4,8
44,91 € 21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ikonické tenisky UY Old Skool od značky VANS sú obľúbené ako u detí, tak u dospelých. Tenisky sú vyrobené z kvalitného textilného materiálu a majú zaväzovanie na šnúrky.

Vans UY SK8-Hi-50%

Vans UY SK8-Hi

Hodnotenie: 4
48,76 € 23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ikonické členkové tenisky UY SK8-Hi od značky VANS sú obľúbené ako u detí, tak u dospelých. Tenisky sú vyrobené z kvalitného textilného materiálu v kombinácii s prírodnou kožou a majú zaväzovanie na šnúrky.

Vans YT Ward-50%

Vans YT Ward

Hodnotenie: 4,3
48,76 € 23,90 €

Akcia

Dokonalé tenisky YT Ward od značky VANS sú ideálnou voľbou pre každodenné nosenie. Tenisky sú vyrobené z prírodnej kože v kombinácii s textilným materiálom a majú zaväzovanie na šnúrky.

Vans detské tenisky UY SK8-Hi Zip-51%
51 € 24,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálne detské tenisky od značky Vans sú skvelou voľbou pre chlapcov aj dievčatá, ktorým sa bude páčiť farebný a neopozeraný dizajn. Podošva má typický biely lem, ktorý navyše zdobí čierna linka. Nechýba ani gumová špička. Logo nájdete na jazyku a v pätovej časti podošvy.

Vans UY Era-51%

Vans UY Era

Hodnotenie: 5
51 € 24,90 €

Akcia

Nízke teniskydetskej verzii od firmy Vans zo série Nighmare Before Christmas. Vulkanizovaná podrážka s ikonickým waffle vzorom. Spevnená päta a kožené lemovanie v obúvacej časti. Vans UY Era je klasickým modelom s gumovou podrážkou so šnurovaním na šnúrky.

Vans MY Ward-50%

Vans MY Ward

Hodnotenie: 5
48,76 € 23,90 €

Akcia

Dokonalé tenisky MY Ward od značky VANS sú ideálnou voľbou pre každodenné nosenie. Tenisky sú vyrobené z prírodnej kože v kombinácii s textilným materiálom a majú zaväzovanie na šnúrky.

Vans YT Ward Hi-50%

Vans YT Ward Hi

Hodnotenie: 5
56 € 27,90 €

Akcia

Členkové topánky od legendárnej firmy Vans. Podrážka typu vafle s vulkanizovaným spracovaním. Špeciálne upravená pätná strana pre voľnosť v pohybe. Šnurovanie na šnúrky až k členkom. Univerzálnejšie nosenie i do chladnejších dní. Vans MY Ward s nadčasovým vzhľadom.

Vans UY SK8-Hi-50%

Vans UY SK8-Hi

Hodnotenie: 3,7
52,66 € 25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ikonické členkové tenisky UY SK8-Hi od značky VANS sú obľúbené ako u detí, tak u dospelých. Tenisky sú vyrobené z kvalitného textilného materiálu v kombinácii s prírodnou kožou, majú zaväzovanie na šnúrky a štýlové čierno-červené prevedenie.

Vans UY SK8-Hi MTE-50%

Vans UY SK8-Hi MTE

Hodnotenie: 5
65 € 31,90 €

Akcia

Legendárna topánkadetskej verzii od firmy Vans, s ktorou začínali skateboardové legendy ako Tony Alva či Jay Adams. Vulkanizovaná podrážka s vystúpeným waffle vzorom. Výrazné obšitie v oblasti členku a na špičke. Vans UY SK8-Hi MTE je zimným modelom so zateplením a vyšším šnurovaním na šnúrky.

Vans UY SK8-Hi Zip-50%

Vans UY SK8-Hi Zip

Hodnotenie: 5
56,56 € 27,90 €

Akcia

Ikonické členkové tenisky UY SK8-Hi Zip od značky VANS sú obľúbené ako u detí, tak u dospelých. Tenisky sú vyrobené z kvalitného textilného materiálu, majú zaväzovanie na šnúrky a štýlový kvetinový vzor.

Vans UY SK8-Hi Zip-50%

Vans UY SK8-Hi Zip

Hodnotenie: 4,6
56 € 27,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové detské tenisky UY SK8-Hi Zip Vans každého zaujmú ikonickou siluetou tejto značky. Originálne tenisky so sťahovacím zipsom prežiaria svojím trblietavým prevedením každý outfit.

Vans UY SK8-Hi Zip-50%

Vans UY SK8-Hi Zip

Hodnotenie: 4
65 € 31,90 €

Akcia

Topánky pre deti disponujú výraznou potlačou, vďaka ktorému budete na ulici neprehliadnuteľní. Motív je inšpirovaný filmom od známeho režiséra Tima Burtona Nightmare Before Christmas. Vans UY SK8-Hi Zips sú ideálne na prechádzky a voľnočasové aktivity. Vyrobené z textílie.

Vans MY Ward Hi Zip-50%

Vans MY Ward Hi Zip

Hodnotenie: 4,3
48,76 € 23,90 €

Akcia

Štýlové trblietavé tenisky MY Ward Hi Zip od značky VANS sú ideálnou voľbou pre každodenné nosenie. Tenisky sú vyrobené z prírodnej kože v kombinácii s textilným materiálom a majú zaväzovanie na šnúrky.

Vans UY SK8-Hi-50%

Vans UY SK8-Hi

Hodnotenie: 4,8
52,66 € 25,90 €

Akcia

Ikonické členkové tenisky UY SK8-Hi od značky VANS sú obľúbené ako u detí, tak u dospelých. Tenisky sú vyrobené z kvalitného textilného materiálu v kombinácii s prírodnou kožou a majú zaväzovanie na šnúrky.

Vans UY SK8-Hi-50%

Vans UY SK8-Hi

Hodnotenie: 4,7
48,76 € 23,90 €

Akcia

Ikonické členkové tenisky UY SK8-Hi od značky VANS sú obľúbené ako u detí, tak u dospelých. Tenisky sú vyrobené z kvalitného textilného materiálu v kombinácii s prírodnou kožou a majú zaväzovanie na šnúrky.

Vans UY SK8-Hi-50%

Vans UY SK8-Hi

Hodnotenie: 4,9
48,76 € 23,90 €

Akcia

Ikonické členkové tenisky UY SK8-Hi od značky VANS sú obľúbené ako u detí, tak u dospelých. Tenisky sú vyrobené z kvalitného textilného materiálu v kombinácii s prírodnou kožou a majú zaväzovanie na šnúrky.

Vans UY SK8-Hi MTE-50%

Vans UY SK8-Hi MTE

Hodnotenie: 5
65 € 31,90 €

Akcia

Legendárna topánkadetskej verzii od firmy Vans, s ktorou začínali skateboardové legendy ako Tony Alva či Jay Adams. Vulkanizovaná podrážka s vystúpeným waffle vzorom. Výrazné obšitie v oblasti členku a na špičke. Vans UY SK8-Hi MTE je zimným modelom so zateplením a vyšším šnurovaním na šnúrky.

Vans YT Ward-51%

Vans YT Ward

Hodnotenie: 4,3
51 € 24,90 €

Akcia

Štýlové detské topánky Vans YT Ward s ikonickou siluetou Ward krásne podčiarknu každé oblečenie. Topánky v sivom prevedení s modrým nápisom Vans a čiernobielym lemovaním sa skvele hodia do mesta alebo do školy.

Vans UY UltraRange Rapidweld-50%
52,66 € 25,90 €

Akcia

Dokonalé tenisky UY UltraRange Rapidweld sú ideálnou voľbou pre šport i voľný čas. Tenisky sú vyrobené z kvalitného textilného materiálu v kombinácii s kožou, majú flexibilnú podrážku a zaväzovanie na šnúrky.

Detská obuv

Zaujíma vás, aké ďalšie požiadavky musí detská obuv spĺňať? Je to predovšetkým správna dĺžka a šírka obuvi.

Ako majú dieťaťu sedieť topánky

Ako vybrať správnu veľkosť, aby dieťaťu topánky sedeli? Obkreslite detskú nohu na papier, zmerajte v najdlhšej časti, od palcami k päte. Topánka by dieťaťu mala sedieť presne. Nikdy nekupujte obuv väčšiu, pretože noha dieťaťa by mohla v topánke "plávať", nesprávne sa vyvíjať a pri páde by hrozilo väčšie riziko zlomenín priehlavku či vyvrtnutie členka.

Tabuľka veľkosti detskej obuvi:

Dĺžka chodidla v mm Odporúčana veľkosť obuvi
118 20
125 21
132 22
139 23
146 24
153 25
158 26
164 27
170 28
176 29
182 30
194 31
200 32
206 33
212 34
218 35
224 36

Ako určiť šírku detskej obuvi?

obvod nohy v mieste prstových kĺbov

  • E - veľmi štíhle chodidlo
  • F - štíhle chodidlo
  • G - stredne široké chodidlo
  • H - široké chodidlo