Protetika chlapčenské barefoot papučky Raven
23 €

19,20 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Pohodlné barefoot* papučky **Raven budú vhodné ako prezuvky do škôlky či do školy. Dva suché zipsy uľahčia obúvanie a lepšie sa tak prispôsobia detskej nohe. Papuče sú v tmavomodrom prevedení a sú zdobené malými loďkami.


Protetika dievčenské ortopedické sandále
19,19 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Pohodlné a vzdušné ortopedické sandálky PROTETIKA s anatomickou stielkou slúži ako prevencia plochonožia. Sandálky sú vhodné hlavne ako prezuvky do školy. Štýlové biele prevedenie s farebnými bodkami ladí aj k letnému outfitu.


Protetika dievčenské barefoot papučky Raven
23 €

19,20 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Pohodlné barefoot papučky Raven budú vhodné ako prezuvky do škôlky či do školy. Dva suché zipsy uľahčia obúvanie a lepšie sa tak prispôsobia detskej nohe. Papuče sú v tmavomodrom prevedení a sú zdobené malými drobnými kvietkami.


Protetika dievčenské barefoot topánky Harper
45,80 €
41,90 €
+ doprava zadarmo

Pohodlné barefoot topánky Harper fuxia z kolekcie jeseň/zima 2019 dodajú vašej chôdzi úplne iný rozmer. Topánky sú vyrobené z mäkkej kože a sú ideálne aj na trénovanie prvých krôčikov.


Protetika dievčenské ortopedické šľapky
15,35 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Pohodlné ortopedické šľapky PROTETIKA, ktoré zregenerujú detskú nôžku po celodennej námahe. Štýlové biele prevedenie s farebnými bodkami. Papučky sú vhodné aj ako prezuvky do školy.


Protetika dievčenské zimné topánky KOBA
57,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vyššie topánky s praktickým zapínaním na dva suché zipsy, ktoré udržia nôžky vášho dievčatka v teple a pohodlí aj v tých najchladnejších dňoch. Vyberateľná ortopedická stielka podporuje správny vývoj chodidla a topánky sú navrhnuté tak, že pôsobia na správne držanie tela a celkový harmonický vývoj dieťaťa.


Protetika chlapčenské barefoot topánky Margo
48,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Pohodlné celoročné barefoot topánky Margo green z kolekcie jeseň/zima 2019 dodajú vašej chôdzi úplne iný rozmer. Topánky sú vyrobené z mäkkej kože, majú príjemné polstrovanie v oblasti päty a praktické zapínanie na suchý zips.


Protetika chlapčenské barefoot topánky Harper
45,80 €
41,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Pohodlné barefoot topánky Harper navy z kolekcie jeseň/zima 2019 dodajú vašej chôdzi úplne iný rozmer. Topánky sú vyrobené z mäkkej kože a sú ideálne aj na trénovanie prvých krôčikov.


Protetika chlapčenské barefoot topánky Ned
44,90 €
+ doprava zadarmo

Pohodlné barefoot topánky Ned navy z kolekcie jeseň/zima 2019 dodajú vašej chôdzi úplne iný rozmer. Topánky sú vyrobené z mäkkej kože a sú ideálne aj na trénovanie prvých krôčikov.


Protetika chlapčenské členkové topánky Helgen
41,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Trendy doba si žiada trendy obuv. Dokonalé členkové topánky Helgen navy si popredné miesto v botníku rozhodne zaslúžia. Topánky v atraktívnom dizajne a s praktickým zapínaním na suchý zips zaistia maximálne pohodlie na každom kroku.


Protetika chlapčenské členkové topánky Helgen
41,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Trendy doba si žiada trendy obuv. Dokonalé členkové topánky Helgen brown si popredné miesto v botníku rozhodne zaslúžia. Topánky v atraktívnom dizajne a s praktickým zapínaním na suchý zips zaistia maximálne pohodlie na každom kroku.


Protetika chlapčenské papučky s hviezdičkami-21%
12,30 €

9,60 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Štýlové papučky Protetika v tmavomodrom prevedení. Topánky sú zdobené malými bielymi hviezdičkami, bielymi prúžkami na priehlavku. Suchý zips zdobí loďka. Zapínanie na suchý zips uľahčí obúvanie a lepšie sa prispôsobí detskej nožičke.


Protetika dievčenské členkové topánky Tulsa
37,70 €
+ doprava zadarmo

Pohodlné členkové topánky Tulsa v červenom prevedení s bielymi kvietkami zaistia vašemu dievčatku maximálne pohodlie na každom kroku. Topánky sú vyrobené z mäkkej kože, majú vyberateľnú koženú stielku a praktické zapínanie na suchý zips.


Protetika chlapčenské členkové topánky Timon
37,70 €
+ doprava zadarmo

Kvalitná a pohodlná obuv je základ pre zdravý vývoj detského chodidla. Kvalitné členkové topánky Marvin z kolekcie jeseň/zima 2019 sú tou najlepšou voľbou pre najmenšie nožičky.


Protetika dívčí zimní boty Mel
38,40 €
+ doprava zadarmo

Pohodlné zimní boty Mel udrží dětské nožky v teple a pohodlí i v těch nejchladnějších dnech. Zimní boty Mel jsou vyrobené z přírodní kůže v kombinaci s ostaními syntetickými materiály.


Protetika chlapčenské zimné topánky HASKO
46,10 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vyššie topánky s praktickým zapínaním na dva suché zipsy, ktoré udržia nôžky vášho chlapčeka v teple a pohodlí aj v tých najchladnejších dňoch. Vyberateľná ortopedická stielka podporuje správny vývoj chodidla a topánky sú navrhnuté tak, že pôsobia na správne držanie tela a celkový harmonický vývoj dieťaťa.


Protetika chlapčenské členkové tenisky Isko-46%
42,30 €

22,70 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Pohodlné kožené členkové tenisky ISKO v sivom prevedení so zelenými a žltými detailmi zaistia vášmu chlapcovi maximálne pohodlie na každom kroku. Topánočky nájdu celoročné využitie a sú vhodné na prechádzky či do mesta za akéhokoľvek počasia.


Protetika dievčenské papučky s kvietkami-21%
12,30 €

9,60 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Nádherné štýlové papučky Protetika v nízkom prevedení. Topánky sú zdobené drobnými farebnými kvietkami a ružovým lemovaním. Dva suché zipsy uľahčia obúvanie a lepšie sa tak prispôsobí detskej nohe.


Protetika dievčenské papučky s kvetinou-21%
12,30 €

9,60 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Štýlové papučky Protetika v modrom prevedení. Topánky sú zdobené drobnými kvietkami, ružovým lemovaním a veľkým kvietkom na suchom zipse. Zapínanie na suchý zips uľahčí obúvanie a lepšie sa prispôsobí detskej nožičke.


Protetika chlapčenské členkové tenisky s číslom-22%
13,40 €

10,40 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Štýlové modré tenisky Protetika v členkovom prevedení. Topánky majú vypolstrovanú pätu brániace odretie. Tenisky sú zdobené bielym číslom 23. Dva suché zipsy uľahčia obúvanie a lepšie sa tak prispôsobí detskej nohe. Topánky, ktoré budú vhodným obutím na jarné či letné dni vďaka textilnému materiálu.


Protetika dievčenské členkové tenisky s kvietkami-22%
13,40 €

10,40 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Nádherné štýlové tenisky Protetika v členkovom prevedení. Topánky majú vypolstrovanú pätu brániace odretie. Tenisky sú zdobené drobnými farebnými kvietkami a ružovým lemovaním. Dva suché zipsy uľahčia obúvanie a lepšie sa tak prispôsobí detskej nohe. Topánky, ktoré budú vhodným obutím na jarné či letné dni vďaka textilnému materiálu.


Protetika dívčí ortopedické sandály
25,42 €

18,15 €
+ doprava zadarmo

Pohodlné rehabilitační sandálky PROTETIKA, které zregenerují dětskou nožku po celodenním námaze. Sandálky jsou vhodné i jako přezůvky do školy.


Protetika chlapčenské zimné topánky LAROS
42,30 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vyššia topánky s praktickým zapínaním na dva suché zipsy, ktoré udržia nôžky vášho chlapčeka v teple a pohodlí aj v tých najchladnejších dňoch. Vyberateľná ortopedická stielka podporuje správny vývoj chodidla a topánky sú navrhnuté tak, že pôsobia na správne držanie tela a celkový harmonický vývoj dieťaťa.


Protetika dievčenské členkové topánky Liana
56,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nádherné členkové topánky Liana bordo z kolekcie jeseň / zima 2019 zaistia pohodlie na každom kroku. Topánky majú atraktívny dizajn, sú vyrobené z mäkkej kože a majú zaväzovanie na šnúrky.


Protetika dievčenské papučky s hviezdičkami-19%
13,40 €

10,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové papučky Protetika v ružovom prevedení. Topánky sú zdobené drobnými čiernymi hviezdičkami. Zapínanie na suchý zips uľahčí obúvanie a lepšie sa prispôsobí detskej nožičke.


Protetika chlapčenské topánky Kevin
56,60 €
+ doprava zadarmo

Pohodlné členkové topánky Kevin v modro-zelenom prevedení sú ideálnou voľbou pre bežné nosenie. Topánky sú vyrobené z mäkkej kože a majú praktické zapínanie na suchý zips.


Protetika chlapčenské členkové topánky
49 €
+ doprava zadarmo

Ako vyzrieť na sychravé jesenné počasie? S topánkami Kevin z kolekcie jeseň / zima 2019sa to dá ľahko. Pohodlné topánky vyrobené z mäkkej kože v praktickom členkovom prevedení a so zapínaním na suchý zips sú ideálnou voľbou práve pre toto nepriaznivé obdobie.


Protetika dievčenské barefoot topánky Margo
48,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Pohodlné celoročné barefoot topánky Margo fuxia z kolekcie jeseň/zima 2019 dodajú vašej chôdzi úplne iný rozmer. Topánky sú vyrobené z mäkkej kože, majú príjemné polstrovanie v oblasti päty a praktické zapínanie na suchý zips.


Protetika chlapčenská membránová obuv Noris
49 €
+ doprava zadarmo

Pohodlné členkové topánky Noris z kolekcie jeseň/zima 2019 sú ideálnou voľbou pre sychravé jesenné počasie. Topánky sú vyrobené z mäkkej kože, majú flexibilnú podrážku a praktickú vyberateľnú stielku pre určenie správnej veľkosti.


Protetika dievčenské členkové topánky Anela
52,80 €
+ doprava zadarmo

Pohodlné členkové topánky Anela možno ich nosiť takmer celoročne. Topánky sú vyrobené z mäkkej kože, majú flexibilnú podrážku a sú vybavené vyberateľnou koženou stielkou.


Protetika dievčenské barefoot topánky Valery
44,90 €
+ doprava zadarmo

Pohodlné barefoot topánky Valery z kolekcie jeseň/zima 2019 dodajú vašej chôdzi úplne iný rozmer. Topánky sú vyrobené z mäkkej kože a sú ideálne aj na trénovanie prvých krôčikov.


Protetika dievčenské členkové topánky Velvet
49 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nádherné členkové topánky Velvet bordo z kolekcie jeseň / zima 2019 zaistia pohodlie na každom kroku. Topánky majú atraktívny dizajn, sú vyrobené z mäkkej kože a majú praktické zapínanie na suchý zips.


Protetika dievčenská membránová obuv Kiara
49 €
+ doprava zadarmo

Parádne členkové topánky Kiara z kolekcie jeseň/zima 2019 zaistia maximálne pohodlie na každom kroku. Topánky majú decentné farebné vyhotovenie, vďaka ktorému je možné ich nosiť k nohaviciam i k sukničke. Topánky sú vybavené membránou PRO-TEX, ktorá zaisťuje vodoodolnosť a zároveň priedušnosť obuvi.


Protetika chlapčenská membránová obuv Preston
52,80 €
+ doprava zadarmo

Pohodlné členkové topánky Preston z kolekcie jeseň/zima 2019 sú ideálnou voľbou pre bežné nosenie. Topánky sú vyrobené z mäkkej kože, majú flexibilnú podrážku a sú vybavené membránou PRO-TEX, ktorá zaisťuje vodeodolnosť a zároveň priedušnosť obuvi.


Protetika chlapčenské barefoot topánky Fergus
44,90 €
+ doprava zadarmo

Pohodlné barefoot topánky Fergus z kolekcie jeseň/zima 2019 dodajú vašej chôdzi úplne iný rozmer. Topánky sú vyrobené z mäkkej kože a sú ideálne aj na trénovanie prvých krôčikov.


Protetika dievčenské tenisky Olympia-34%
34,60 €

22,70 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Štýlové športové tenisky Olympia v ružovom prevedení sa hodia pre akýkoľvek druh športu. Vďaka non-marking podrážke možno nosiť aj v hale. Tenisky majú zaväzovanie na šnúrky doplnené o remienok so suchým zipsom.


Protetika dievčenská membránová obuv Sendy
45,20 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Pohodlné členkové topánky Sendy z kolekcie jeseň/zima 2019 sú ideálnou voľbou pre sychravé jesenné počasie. Topánky sú vyrobené z mäkkej kože, majú flexibilnú podrážku a sú vybavené membránou PRO-TEX, ktorá zaisťuje vodeodolnosť a zároveň priedušnosť obuvi.


Protetika chlapčenská membránová obuv Orson
45,20 €
+ doprava zadarmo

Pohodlné členkové topánky s lietadielkami Orson z kolekcie jeseň/zima 2019 sú ideálnou voľbou pre bežné nosenie. Topánky sú vyrobené z mäkkej kože, majú flexibilnú podrážku a sú vybavené membránou PRO-TEX, ktorá zaisťuje vodeodolnosť a zároveň priedušnosť obuvi.


Protetika dievčenské tenisky s kvietkami-16%
13,40 €

11,20 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Štýlové tenisky Protetika v nízkom prevedení. Tenisky sú zdobené drobnými farebnými kvietkami a ružovým lemovaním. Dva suché zipsy uľahčia obúvanie a lepšie sa tak prispôsobí detskej nohe. Topánky, ktoré budú vhodným obutím na jarné či letné dni vďaka textilnému materiálu.


Protetika Dívčí zimní boty Kern - fialové-51%
47,24 €

22,70 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Parádne zimné topánky Kern vo fialovom prevedení udržia nôžky vašich ratolestí pekne v teple, suchu a pohodlí. Vnútri sú vybavené hebkým hrejivým kožúškom.


Protetika dívčí barefoot sandály Mela-40%
38,40 €

22,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlné kotníčkové sandály Mela ve fuchsiově růžové barvě jsou ideální i pro trénování prvních krůčků. Sandálky jsou vyrobeny z jemné broušené kůže.


Protetika chlapčenské tenisky s hviezdou-19%
15,30 €

12,30 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Štýlové modré tenisky Protetika v nízkom prevedení. Tenisky sú zdobené bielou hviezdou, červeným a oranžovým pruhom. Dva suché zipsy uľahčia obúvanie a lepšie sa tak prispôsobí detskej nohe. Topánky, ktoré budú vhodným obutím na jarné či letné dni vďaka textilnému materiálu.


Protetika dievčenské členkové tenisky s kvietkami-22%
13,40 €

10,40 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Nádherné štýlové modré tenisky Potetika v členkovom prevedení. Topánky majú vypolstrovanú pätu brániace odretie. Tenisky sú zdobené drobnými bielymi kvietkami. Dva suché zipsy uľahčia obúvanie a lepšie sa tak prispôsobí detskej nohe. Topánky, ktoré budú vhodným obutím na jarné či letné dni vďaka textilnému materiálu.


Protetika dievčenská membránová obuv Samanta
45,20 €
+ doprava zadarmo

Pohodlné členkové topánky Samanta orange z kolekcie jeseň/zima 2019 budú vašej princeznej veľmi hodiť a navyše jej zaistia maximálne pohodlie na každom kroku. Topánky sú vyrobené z mäkkej kože, majú flexibilnú podrážku a sú vybavené membránou PRO-TEX, ktorá zaisťuje vodoodolnosť a zároveň priedušnosť obuvi.


Protetika chlapecké kotníkové barefoot boty Margo-37%
42,30 €

26,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlné celokožené boty Margo lze nosit téměř celoročně. Boty jsou vyrobeny z měkké kůže, mají anatomicky tvarovanou stélku a flexibilní podrážku. Boty Margo zajistí vašemu chlapci maximální pohodlí na každém kroku.