New Balance chlapčenské tenisky YC373CA
50 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Chlapčenské tenisky americkej značky NEW BALANCE v čiernom prevedení. Obuv je vhodná na každodenné nosenie vďaka svojej nadčasovosti a univerzálnemu dizajnu. Model je inšpirovaný ikonickými bežeckými modelmi značky.


New Balance chlapčenské tenisky YC373FB
50 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Chlapčenské tenisky americkej značky NEW BALANCE v šedom prevedení. Obuv je vhodná na každodenné nosenie vďaka svojej nadčasovosti a univerzálnemu dizajnu. Model je inšpirovaný ikonickými bežeckými modelmi značky.


New Balance dievčenské tenisky YC373CE
50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské tenisky americkej značky NEW BALANCE v šedom prevedení s ružovými. Obuv je vhodná na každodenné nosenie vďaka svojej nadčasovosti a univerzálnemu dizajnu. Model je inšpirovaný ikonickými bežeckými modelmi značky.


New Balance dievčenské tenisky YC373CF
50 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dievčenské tenisky americkej značky NEW BALANCE v ružovom prevedení s fialovými detailmi. Obuv je vhodná na každodenné nosenie vďaka svojej nadčasovosti a univerzálnemu dizajnu. Model je inšpirovaný ikonickými bežeckými modelmi značky.


New Balance KV373PVY

New Balance KV373PVY

Hodnotenie: 5
51,44 €
49,20 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

New Balance KV373PVY je detská lifestyle obuv pre všetky deti, ktoré hľadia na svoj štýl. Model je inšpirovaný ikonickými bežeckými modelmi značky a je ideálnym spoločníkom pre akékoľvek každodenné dobrodružstvo.