ALPINE PRO chlapčenská športová obuv KBTR241530
23,90 €

Chlapčenskú športová obuv Alpine pro vynosia chlapci na akékoľvek športy alebo vychádzky do prírody. Topánky so suchým zipsom sú vybavené funkčnou medzipodrážkou EVA a podrážkou z termoplastickej gumy.

ALPINE PRO dievčenská športová obuv KBTR241324
23,90 €

Dievčenská športová obuv Alpine pro vynosia dievčatá na akékoľvek športy alebo vychádzky do prírody. Topánky so suchým zipsom sú vybavené funkčnou medzipodrážkou EVA a podrážkou z termoplastickej gumy.

ALPINE PRO detská obuv ERZIO KBTR240770
19,90 €

Detská letná obuv ERZIO s reflexnými prvkami a funkčnou podošvou TPR budú príjemné na nosenie a zároveň dostatočne pevné na letné výlety. Deti si môžu obuť tieto topánky na akýkoľvek letný výlet, šport alebo aj do školy.

ALPINE PRO dievčenská športová obuv CLEMENSE KBTR220677
53,90 €

Dievčenská športová obuv CLEMENSE s reflexnými prvkami s funkčnou medzipodrážkou EVA prinesie vysokú odolnosť voči terénu, proti vode a celkovú pružnosť. Topánky dievčatá vynosia na akýkoľvek šport, na výlety do prírody alebo do školy.

ALPINE PRO chlapčenská obuv SAIRO
15,90 €

Novinka

Chlapčenská obuv SAIRO od značky Alpine Pro zaujme svojim moderným dizajnom i kvalitným materiálom. Chlapci topánky unosia do prírody aj do mesta vďaka textilnému materiálu, doplnenému o TPR podošvu, ktorá umožňuje takto univerzálne použitie.

ALPINE PRO dievčenská obuv SAIRO
15,90 €

Novinka

Dievčenská obuv SAIRO od značky Alpine Pro zaujme svojím roztomilým kvetinovým dizajnom i kvalitným materiálom. Dievčatká topánky unosia do prírody aj do mesta vďaka textilnému materiálu, doplnenému o TPR podošvu, ktorá umožňuje takto univerzálne použitie.

ALPINE PRO dievčenská obuv DRUSSILO KBTR222419
38,90 €

Dievčenská letná obuv DRUSSILO s reflexnými prvkami a funkčnou stielkou EVA prinesie vysokú odolnosť proti terénu, proti vode a celkovú pružnosť. Dievčatá si môžu obuť tieto topánky na akýkoľvek letný výlet, šport alebo aj do školy.

ALPINE PRO chlapčenská športová obuv AVICESE KBTR219697
49,90 €

Chlapčenská športová obuv AVICESE s reflexnými prvkami s funkčnou podrážkou EVA prinesie vysokú odolnosť voči terénu, proti vode a celkovú pružnosť. Topánky chlapci vynosia na akýkoľvek šport, na výlety do prírody alebo do školy.

ALPINE PRO chlapčenská obuv BIELO KBTR237779G
38,90 €

Detské letné sandále BIELO sú vyrobené z kvalitného syntetického materiálu s pevnou, ale zároveň veľmi ohybnou podošvou TPR. Dokonalú fixáciu na nohu zaisťuje sťahovací remienok na suchý zips a pružná šnúrka na priehlavku.

ALPINE PRO dievčenská obuv JONO KBTR238770G
38,90 €

Dievčenské letné sandále JONO sú vyrobené z kvalitného syntetického materiálu s pevnou, ale zároveň veľmi ohybnou podošvou TPR. Dokonalú fixáciu na nohu zaisťuje sťahovací remienok na suchý zips a pružná šnúrka na priehlavku.

ALPINE PRO chlapčenská obuv DRUSSILO KBTR222677
38,90 €

Chlapčenská letná obuv DRUSSILO s reflexnými prvkami a funkčnou stielkou EVA prinesie vysokú odolnosť proti terénu, proti vode a celkovú pružnosť. Chlapci si môžu obuť tieto topánky na akýkoľvek letný výlet, šport alebo aj do školy.

ALPINE PRO chlapčenská obuv LANCASTERO KBTR221697
46,90 €

Chlapčenská letná obuv LANCASTERO 2 s reflexnými prvkami a funkčnou stielkou EVA prinesie vysokú odolnosť proti terénu, proti vode a celkovú pružnosť. Chlapci si môžu obuť tieto topánky na akýkoľvek letný výlet, šport alebo aj do školy.

ALPINE PRO dievčenská obuv BIELO KBTR237846G
38,90 €

Dievčenské letné sandále BIELO sú vyrobené z kvalitného syntetického materiálu s pevnou, ale zároveň veľmi ohybnou podošvou TPR. Dokonalú fixáciu na nohu zaisťuje sťahovací remienok na suchý zips a pružná šnúrka na priehlavku.

ALPINE PRO dievčenská obuv LANCASTERO 2KBTR221524
46,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenská letná obuv LANCASTERO 2 s reflexnými prvkami a funkčnou stielkou EVA prinesú vysokú odolnosť voči terénu, proti vode a celkovú pružnosť. Topánky dievčatá vynosia na akýkoľvek letný výlet, šport alebo aj do školy.

ALPINE PRO dievčenská obuv LANCASTERO KBTR221846
46,90 €

Dievčenská letná obuv LANCASTERO 2 s reflexnými prvkami a funkčnou stielkou EVA prinesie vysokú odolnosť proti terénu, proti vode a celkovú pružnosť. Dievčatá si môžu obuť tieto topánky na akýkoľvek letný výlet, šport alebo aj do školy.

ALPINE PRO dievčenská športová obuv AVICESE KBTR219452
49,90 €

Dievčenská športová obuv AVICES s reflexnými prvkami s funkčnou podošvou EVA prinesie vysokú odolnosť voči terénu, proti vode a celkovú pružnosť. Topánky dievčatá vynosia na akýkoľvek šport, na výlety do prírody alebo do školy.

ALPINE PRO detská outdoorová obuv Golovino-50%
62,62 € 30,79 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlná detská outdoorová obuv pre univerzálne využitie. Vodeodolná, priedušná, vhodná pre pešiu turistiku za každého počasia.

ALPINE PRO dievčenská obuv Gambello-68%
65,30 € 20,27 €

Akcia

Topánky pre dievčatá disponujú reflexnými pruhmi, ktoré zaisťujú viditeľnosť aj za zhoršených svetelných podmienok. Sú ošetrené vodoodolnou impregnáciou. Zapínajú sa pomocou 3 pásikov na suchý zips, ktoré fixujú nohu. ALPINE PRO dievčenská obuv Gambello nájdu využitie pri prechádzkach v prírode ale aj v meste.

ALPINE PRO detská obuv Newhaleno-50%
50,87 € 24,99 €

Akcia

Pohodlné detské zateplené zimné členkové topánky v okrovom prevedení udrží nôžky Vášho Neposeda v teple a suchu za každého počasia. Sú optimálnou voľbou do zimných a snehových dní. Topánky majú klasické zaväzovanie na šnúrky.

ALPINE PRO dievčenská obuv Sibeal-67%
65,30 € 21 €

Akcia

Topánky pre dievčatá disponujú reflexnými prvkami, ktoré zaisťujú viditeľnosť aj za zhoršených svetelných podmienok. Súčasťou je membrána PTX ochraňuje pred vnikom vlhkosti a reguluje vnútornú klímu. ALPINE PRO dievčenská obuv Sibeal nájdu využitie pri prechádzkach v prírode ale aj v meste.

ALPINE PRO chlapčenská obuv Sibeal-67%
65,30 € 21 €

Posledný kus za túto cenu!

Topánky pre chlapcov disponujú reflexnými pruhmi, ktoré zaisťujú viditeľnosť aj za zhoršených svetelných podmienok. Súčasťou je membrána PTX ochraňuje pred vnikom vlhkosti a reguluje vnútornú klímu. ALPINE PRO chlapčenská obuv Sibeal nájdu využitie pri prechádzkach v prírode ale aj v meste.

ALPINE PRO chlapčenská obuv Gambello-33%
65,30 € 43,74 €

Posledný kus za túto cenu!

Topánky pre chlapcov disponujú reflexnými pruhmi, ktoré zaisťujú viditeľnosť aj za zhoršených svetelných podmienok. Sú ošetrené vodeodolnou impregnáciou. Zapínajú sa pomocou 3 pásikov na suchý zips, ktoré fixujú nohu. ALPINE PRO chlapčenská obuv Gambello nájdu využitie pri prechádzkach v prírode ale aj v meste.

ALPINE PRO dětská outdoor obuv REPTO KBTP216697G
30,90 €

Novinka

Dětská outdoor obuv REPTO české značky Alpine Pro unosí děti na ven do přírody, na výlety a jiné venkovní sporty. Boty jsou vybavené TPR podešví, která zajistí potřebnou flexibilitu a odolnost při ohýbání.

ALPINE PRO chlapčenské snehule ETELO-52%
34,60 € 16,29 €

Akcia

Chlapčenské snehule značky Alpine Pro budú výbornou obuvou pre vášho chlapčeka do chladných zimných mesiacov. Vďaka zvýšenej podrážke sa skvele hodí pre chôdzu v snehu.

ALPINE PRO dievčenské snehule Etelo KBTP215450-52%
34,60 € 16,29 €

Akcia

Dievčenské snehule Apline Pro ETELO, ktoré vašu malú princeznú nielen zahrejú vďaka vnútornej strane podšitej kožušinkou, ale navyše si ich zamiluje pre ich ľahké a rýchle obúvanie vďaka rýchlošnurovaciemu systému. Obuv je vyrobená z vodeodolného textilu a syntetiky a jej podrážka s vyvýšením na päte a špičkevzorku so strednou hĺbkou, poskytujúcou výbornú trakciu na snežnom povrchu.

ALPINE PRO dievčenské snehule Gailo KBTP212450G-33%
34,60 € 23,14 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské snehule Apline Pro GAILO sú ideálne pre celé zimné obdobie. Skvele zahrejú vďaka vnútornej strane podšitej kožúškom. Sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je opatrený vodoodpudivou impregnáciou. Pomocou troch suchých zipsov je zaistená výborná fixácia nohy. Podošva je vyrobená z termoplastickej gumy, ktorá je veľmi odolná proti opotrebeniu

ALPINE PRO dievčenské snehule Kolaso KBTP213990G-47%
46,10 € 24,26 €

Akcia

Dievčenské snehule Alpine Pro Kolaso sú ideálne na zimné obdobie. Vaša ratolesť v nich môže vyraziť ako do mesta, tak do prírody. Snehule sú vyrobené z odolného syntetického materiálu s vodoodpudivou impregnáciou. Vnútri sú snehule zateplené hrejivým kožúškom a vďaka rýchlošnurovaciemu systému neunikne ani trochu tepla.

ALPINE PRO dětská letní obuv Liono
46,90 €

Novinka

Pohodlná letní obuv od značky Alpine Pro poskytne dětem dokonalou fixaci nohy díky pružné stahovací šňůrce se stoprem a suchému zipu na patě boty. Praktické zpracování a kvalitní materiály si vaše dítě oblíbí nejen na procházce po městě, ale i na výletě do přírody.