Ingenuity Ležadlo/Hojdačka/Kolíska Sumner
228,50 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Sumner je úžasné multifunkčné zariadenie, ktoré bude rásť s vaším drobčekom. Môžete ho využiť ako ležadlo, hojdačku a kolísku. Je veľmi pohodlné a dodá vášmu dieťaťu relax a veľa zábavy.

Doomoo Podstavec Doomoo Swing
37,20 € 33,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Podstavec Doomoo Swing je príslušenstvo pre ležadlo Doomoo Seat. Umožňuje sedátko Doomoo Seat použiť ako kolísku pre najmenších.

Hauck Alpha Bouncer Deluxe 2020
83,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Lehátko disponuje medvídkem, který slouží jako vložka sedadla a poskytuje optimální podporu hlavy. Pro uspání připevněte pružnou základnu. Je také vhodným doplněkem k jídelním židlím. Hauck Alpha Bouncer Deluxe 2020 je opatřen tříbodovým pásem.

Doomoo Seat sedadlo
106,30 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

**DOOMOO Seat **je **multifunkčný ležadlo **fazuľového tvaru, ktoré je prispôsobiteľné veku a rozvoju dieťaťa a je ho tak možné použiť **pre bábätká od narodenia **(vďaka bezpečnostným pásom) až po deti do **váhy 30 **kg.

Hauck Alpha bouncer 2020 stretch
60,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Lehátko disponuje medvídkem, který slouží jako vložka sedadla a poskytuje optimální podporu hlavy. Pro uspání připevněte pružnou základnu. Je také vhodným doplněkem k jídelním židlím. Hauck Alpha bouncer 2020 stretch je opatřen tříbodovým pásem.

Hauck Sit´n Relax 3v1 2020 jídelní židlička stretch
169 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Multifunkční židlička disponuje pultíkem, který je hloubkově nastavitelný a odnímatelný. Lehátko a houpačka je opatřena zavěšenými hračkami, které rozvíjí motorické schopnosti. Hauck Sit´n Relax 3v1 2020 jídelní židlička stretch využijí děti od narození až do hmotnosti 15 kg.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: