Secutek Detektor skrytých kamier SAH-DE01

Secutek Detektor skrytých kamier SAH-DE01


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Detektor skrytých kamier Secutek SAH-DE01 je ideálna obrana pred skrytými kamerami či objektívmi. Využitie nájdete napríklad v kanceláriách, pri obchodných rokovaniach, ale aj vo vašom dome. Vďaka svojim malým rozmerom a váhe ho možno nosiť neustále pri sebe, na kľúčenke, vo vrecku či taške. Celý popis

60
60 € Vrátane RP a DPH
Skladom u partnera 2 kusy
 

Kód: 100042255003

Popis

Popis produktu

Detektor skrytých kamier Secutek SAH-DE01 je ideálna obrana pred skrytými kamerami či objektívmi. Využitie nájdete napríklad v kanceláriách, pri obchodných rokovaniach, ale aj vo vašom dome. Vďaka svojim malým rozmerom a váhe ho možno nosiť neustále pri sebe, na kľúčenke, vo vrecku či taške. Je tiež veľmi jednoduchý na ovládanie, všetko sprevádzkujete stlačením jediného tlačidla. Detektor je vybavený silnými IR LED diódami, ktoré blikajú pri hľadaní potencionálnej skrytej kamery. Výdrž batérie je až 25 hodín na jedno nabitie. Nabíjanie prebieha cez dodávaný USB kábel.

Kľúčové vlastnosti:
  • malé rozmery, jednoducho prenosný
  • ľahké ovládanie
  • silné IR LED diódy
  • dlhá výdrž batérie až 25 hodín
  • nabíjanie pomocou micro USB

Pred začatím vyhľadávania odporúčame produkt otestovať na vzorkovej kamere. Princíp vyhľadávania je nasledujúci. Zapnutý prístroj s blikajúcou vyhľadávaciou diódou priložte k oku a nasmerujte na oblasť s potenciálnym výskytom skrytej kamery. Ak sa v zornom poli bude nachádzať šošovka kamery je veľmi pravdepodobné, že sa bude v priezore táto šošovka zrkadliť a vy tak uvidíte skrytú kameru červeno blikať.

Pozornosť venujte tiež hodinám, detektorom dymu, PIR snímačom a podobným výrobkom, kam je  možnosť skrytú kameru zabudovať. Biele pozadie (najmä múry) maskuje skryté kamery veľmi dobre. Preto v prípade, že vyhľadávate kamery na bielych plochách, postupujte veľmi starostlivo, meňte pozíciu a používajte rôzne intenzity blikania.

Obsah balenia:
  • Detektor skrytých kamier Secutek SAH-DE01
  • Užívateľský manuál
  • USB kábel

Parametre

Parametre produktu %1% %2%