RIO Beauty Set tradičná vosková depilácia CWAX2
71,99 €

61,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Set tradičnej voskovej depilácie Rio-CWAX2. Depilácia mäkkým a tvrdým voskom plus vybavenie. Vhodné pre depiláciu predlaktia, nôh, hornej pery, brady, líca, obočie, depilácia v oblasti bikín a podpazušia.


Veet EasyWax Vosková náplň do setu 50ml
7,99 €

6,10 €

Vosková náplň Veet EasyWax pre elektrický depilačný set EasyWax vám zaistí dokonale hladkú pokožku bez chĺpkov až na dlhé 4 týždne. Jednoduchá a takmer bezbolestná aplikácia. Profesionálne výsledky v domácom prostredí pre všetky druhy pokožky.


Veet Depilačný krém pre suchú pokožku 400 ml
13,90 €

8,80 €

S týmto depilačným krémom bude ľahké udržať si pokožku krásne hladkú a bez chĺpkov. Krém je vhodný na suchú pokožku vďaka obsahu bambuckého masla a výťažku z ľalie. Už za 3–5 minút bude vaša pokožka dokonale hebká.


Veet Stud.vosk. pásky Bikiny a podpazušia 12 +4 ks
6,20 €

Vďaka týmto voskovým pásikom Veet bude vaša pokožka v oblasti bikín a podpazušia krásne hebká a bez chĺpkov po celé týždne. Voskové pásky sú vhodné pre citlivú pokožku, ktorú zvláčňuje vďaka obsahu Aloe vera a vitamínu E.


Veet Depilačný krém na citlivú pokožku 400 ml
13,99 €

8,80 €

S týmto depilačným krémom bude ľahké udržať si pokožku krásne hladkú a bez chĺpkov. Krém je vhodný pre citlivú pokožku vďaka obsahu Aloe vera a vitamínu E. Už len za 3–5 minút bude vaša pokožka dokonale hebká.


Veet Voskové pásky pre citlivú pokožku 12 ks-28%
5,90 €

4,20 €

Výpredaj

Vďaka týmto voskovým pásikom Veet bude vaša pokožka krásne hebká a bez chĺpkov po celé týždne. Voskové pásky sú vhodné pre citlivú pokožku, ktorú nedráždi vďaka obsahu vitamínu E a mandľového oleja.


Veet Depilačný krém pre citlivu pokožku 100 ml
5,88 €

4,60 €

Užite si hodvábne hladkú kožu a príjemnú vôňu s novým depilačným krémom Veet pre citlivú pokožku, teraz s technológiou Silk&Fresh™. Okrem efektívneho odstraňovania chĺpkov hydratuje pokožku na dobu až 24 hodín.


Veet Voskové pásiky pre normálnu pokožku 12 ks 12 ks-32%
6,20 €

4,20 €

Výpredaj

Vďaka týmto voskovým pásikom Veet bude vaša pokožka krásne hebká a bez chĺpkov po celé týždne. Voskové pásky sú vhodné pre normálnu pokožku, ktorú nedráždi vďaka obsahu vitamínu E a mandľového oleja.


Veet Voskové pásiky na tvár 20 ks
5,90 €
5,40 €

Najúčinnejší spôsob, ako odstrániť nežiadúce chĺpky z tváre, je použiť Veet Studené voskové pásky. Vďaka nim bude vaša pokožka krásne hebká po celé týždne. Pásky sú vhodné aj pre oblasti bikín alebo podpazušia.


Veet Voskové pásky pre normálnu pokožku 40 ks
13,99 €

10,80 €

Vďaka týmto voskovým pásikom Veet bude vaša pokožka krásne hebká a bez chĺpkov po celé týždne. Voskové pásky sú vhodné pre normálnu pokožku, ktorú vyživujú a hydratujú vďaka obsahu bambuckého masla a ríbezlí.


Veet Silk&Fresh Depilačný krém pre suchú pokožku 100 ml
6,20 €

4,20 €

S týmto depilačným krémom bude ľahké udržať si pokožku krásne hladkú a bez chĺpkov. Krém je vhodný pre suchú pokožku vďaka obsahu bambuckého masla a výťažku z ľalie. Už len za pár minút bude vaša pleť dokonale hebká.


Veet EasyWax Vosková náplň Tiare Flower 50 ml-21%
8,24 €

6,50 €

Výpredaj

Vosková náplň Veet EasyWax Tiare Flower pre elektrický depilačný set EasyWax vám zaistí dokonale hladkú pokožku bez chĺpkov až na dlhé 4 týždne. Jednoduchá a takmer bezbolestná aplikácia. Profesionálne výsledky v domácom prostredí pre všetky druhy pokožky.


Veet EasyWax Elektrický depilačný set 50 ml
23,99 €

15,40 €

Elektrický depilačný set Veet EasyWax vám zaistí dokonale hladkú pokožku bez chĺpkov až na dlhé 4 týždne. Jednoduchá a bezbolestná aplikácia. Profesionálne výsledky v domácom prostredí pre všetky druhy pokožky.


Veet Natural Inspirations Voskové pásiky na tvár Arganový olej 20ks
5,88 €
5,40 €

Tvárové voskové pásiky Veet Natural Inspirations™ zaručia hodvábne hladkú pokožku až na 28 dní. Sú ideálne pre malé a chúlostivé časti tela, akými sú horná pera, líca a brada. Pásky sú optimálne navrhnuté tak, aby umožnili presnú aplikáciu na tieto malé partie.


BEURER HL 40
55,51 €

39,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Depilačný strojček Beurer HLE 40 zbavuje chĺpkov pomocou teplého vosku. Toho v balení nájdete hneď 2 kazety. Strojček funguje na základe batériovej prevádzky.


BEURER HL 40 náhradná vosková náplň
13,66 €

9,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Náhradný set Beurer pre elektrický epilátor HL 40 obsahuje 50 epilačných prúžkov a 50 ml včelieho vosku. Doprajte si hladké nohy znova a znova.


RIO Beauty depilačný vosk Deluxe soft wax 400 ml
18,99 €

14,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada príslušenstva pre CWAX obsahuje kelímok so 400 ml mäkkého vosku. Vhodné pre depiláciu predlaktia, nôh, hornej pery, brady, líca, obočie, depilácia v oblasti bikín a podpazušia.


RIO HARD WAX Sada príslušenstva pre CWAX
14,99 €

10 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada príslušenstva pre CWAX obsahuje tri voskové tablety tvrdého vosku. Vhodné pre depiláciu predlaktia, nôh, hornej pery, brady, líca, obočie, depilácia v oblasti bikín a podpazušia.


Veet Depilačný krém Natural Inspirations 100 ml-25%
5,88 €

4,40 €

Výpredaj

Veet Natural Inspirations krém na odstránenie chĺpkov vám dáva pocit dlhotrvajúcej jemnosti, ktorý trvá až dvakrát dlhšie, ako pri oholení a pôsobí pri korienku aj na krátkych, nepoddajných chĺpkoch.


Veet Depilačný krém Suprem´Essence 90 ml-28%
5,88 €

4,20 €

Výpredaj

Užite si hodvábne hladkú kožu a príjemnú vôňu s novým depilačným krémom Veet, teraz s technológiou Silk&Fresh™. Okrem efektívneho odstraňovania chĺpkov hydratuje pokožku na dobu až 24 hodín.


Veet Natural Inspirations Voskové pásiky Aloe vera 12ks
5,88 €

3,70 €

Voskové pásiky Veet Natural Inspirations™ Aloe vera vám dávajú pocit dlhotrvajúcej jemnosti až na 28 dní. Vďaka ich zloženiu s živicou z borovíc a prírodnými výťažkami z Aloe vera, známe pre ich hydratačné vlastnosti, zanechávajú pokožku hydratovanú a hebkú na dotyk.


Veet Natural Inspirations Voskové pásiky Aloe vera 20 ks
7,85 €

5,30 €

Voskové pásiky Veet Natural Inspirations™ Aloe vera vám dávajú pocit dlhotrvajúcej jemnosti až na 28 dní. Vďaka ich zloženiu s živicou z borovíc a prírodnými výťažkami z Aloe vera, známe pre ich hydratačné vlastnosti, zanechávajú pokožku hydratovanú a hebkú na dotyk.


Veet Sensitive Precision elektrický zastrihávač + Depilačný krém na citlivú pokožku 400 ml-22%
27,19 €

21,10 €

Výpredaj

Balíček Veet Beauty set ponúka elektrický zastrihávač a depilačný krém pre citlivú pokožku s objemom 400 ml. S týmto zastrihávačom môžete dosiahnuť požadovaného vzhľadu rýchlo a bezbolestne. Vďaka bohatému príslušenstvu dokáže jemne skracovať chĺpky na citlivých miestach. Depilačný krém zaručí, že bude vaša pokožka hladká a bez chĺpkov bez zbytočnej bolesti.


Veet Voskové pásiky pre citlivú pokožku 20 ks
7,85 €

4,40 €

Vďaka týmto voskovým pásikom Veet bude vaša pokožka krásne hebká a bez chĺpkov po celé týždne. Voskové pásky sú vhodné pre citlivú pokožku, ktorú nedráždia vďaka obsahu vitamínu E a mandľového oleja. Balenie obsahuje 20 ks.


Veet Men Silk&Fresh Depilační krém pro citlivou pokožku 200 ml
7,72 €

6,10 €

Novinka

Depilační krém pro muže Veet Man Silk & Fresh vhodný pro odstranění nežádoucích chloupků na citlivé pokožce. Hydratuje ji až po dobu 24 h a zároveň zabraňuje vzniku nežádoucího zápachu. Vhodný pro muže i ženy.


Veet Studené voskové pásky Bikiny 16 ks
6,20 €

Novinka

Voskové pásky Veet určené pro šetrné vytrhávání chloupků v oblasti bikin. Gelové složení s technologií EasyGel umocňuje pocit hladké a hydratované pokožky. Pokožka je hladká po dobu až 28 dní.


Veet Studené voskové pásky Podpaží 16 ks
6,17 €

5,40 €

Novinka

Voskové pásky Veet určené pro šetrné vytrhávání chloupků v oblasti podpaží. Gelové složení s technologií EasyGel umocňuje pocit hladké a hydratované pokožky. Pokožka je hladká po dobu až 28 dní.


Veet EasyWax Vosková náplň pre citlivú pokožku 50 ml
7,99 €

5,80 €

Vosková náplň pre citlivú pokožku Veet EasyWax pre elektrický depilačný set EasyWax vám zaistí dokonale hladkú pokožku bez chĺpkov až na dlhé 4 týždne. Jednoduchá a takmer bezbolestná aplikácia. Profesionálne výsledky v domácom prostredí pre všetky druhy pokožky.