Astrid Dezodorant na nohy v spreji PEO 150 ml
2,30 € 2,10 €

Dezodorant na nohy obsahuje antiperspiračné a dezodoračné látky, ktoré sa starajú o pokožku nôh. Účinne chráni proti poteniu po dobu až 24 hodín a pôsobí proti vzniku nepríjemného zápachu. Obsiahnuté látky pokožku osvieži.

Astrid Ochranný sprej na nohy PEO 150 ml
2,40 €

Špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o pokožku nôh a chráni ju pred plesňovými ochoreniami. Zanecháva na pokožke príjemne chladivý pocit.

AUSTRALIAN BODYCARE Foot Spray 150 ml
12 €

Foot Spray odstraňuje nepríjemný zápach. Všetky výrobky vyvíjame iba z prísad najvyššej kvality, ktoré boli starostlivo vybrané pre svoj silný účinok s ohľadom na bezpečnosť vašej pokožky. Je načase rozlúčiť sa s podráždenú a červenou kožou a privítať mäkkú pokožku.

Avon Sprej na nohy a do obuvi s levanduľou Works 100 ml
4,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Sprej na nohy a do obuvi sa upokojujúci levanduľou a antiseptickým olejom z čajovníka. Vďaka svojmu zloženiu pôsobí na kožu nôh antisepticky. Unavená chodila osviežuje a eliminuje zápach. Príjemne chladí.

KIWI Fresh Deo osviežovač obuvi Kvetinová vôňa
6,69 €

Novinka

Kiwi osviežovač obuvi Passion Fresh neutralizuje nepríjemné pachy, udržuje obuv svieže a prepožičiava jej príjemnú vôňu. neutralizuje nepríjemné pachy zanecháva príjemnú vôňu