Yankee Candle Aromatická votívny sviečka Honey Lavender Gelato 49 g
2,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Aromatická votívny sviečka Honey Lavender Gelato vám prináša vôňu levanduľovej zmrzliny s medom. Ukrýva v sebe vôňu černice, levandule, vanilkového krému a medu. Votívny sviečky Yankee Candle sú prevoňané úplne aj vnútri a nie len namočené alebo potiahnuté.


Medisana Aróma difuzér AD 635
47,50 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dekoratívne aróma difuzér s LED diódami, ktorý svieti vami zvolenú farbou alebo sa farby automaticky striedajú. Využíva modernú ultrazvukovú technológiu, ktorá vytvorí jemnú hmlu a tým vôňu rozptýli rovnomerne po miestnosti.


PROVENCE SVIEČKA V SKLE 140G, MANGO
2,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vonná sviečka v skle PROVENCE s vôňou manga vám pomôže navodiť príjemnú atmosféru vo vašom dome. Je tiež skvelou dekoráciou či darčekom pre vašich blízkych.


PROVENCE SVIEČKA V SKLE 140G, TROPICKÉ KVETY
2,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Aromatická sviečka v skle Provence zútulní váš domov a navyše do neho vnesie príjemnú vôňu tropických kvetov. Sviečku môžete použiť ako doplnok do domácnosti alebo ako darček, ktorý určite poteší. Nezabúdajte na bezpečnostné pokyny vždy, keď sviečku používate.


PROVENCE SVIEČKA V SKLE S VIEČKOM 70G, KORENINY
1,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vonná sviečka v skle s orientálnou vôňou korenia príjemne prevonia každý domov. Sviečka zelenej farby **bude elegantnou ozdobou domova nielen počas vianočných sviatkov. Vhodná aj ako darček pre vašich blízkych. Nechajte sa rozmaznávať **vôňou domova a vychutnajte si chvíle strávené doma.


Village Candle Vonná sviečka v skle Latté v horskej búde (Chalet Latte) 602 g
23,20 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dekoratívne vonná sviečka s dvoma knôty v sklenenej dóze s viečkom vás svojou relaxačnou vôňou prenesie na horskú chatu v zimnom období. Sviečky obsahujú čisté esenciálne oleje a rastlinné výťažky z celého sveta, ktoré poskytujú tie najkvalitnejšie vône.


Village Candle Vonná sviečka v skle Pečené gaštany (Chestnut Spice) 602 g
23,20 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dekoratívne vonná sviečka s dvoma knôty v sklenenej dóze s viečkom as prázdninovú vôňou pečených gaštanov. Sviečky obsahujú čisté esenciálne oleje a rastlinné výťažky z celého sveta, ktoré poskytujú tie najkvalitnejšie vône. Je používaný iba potravinársky parafínový vosk a voskové zmesi. .


Village Candle Vonná sviečka v skle Táborák z jedlí (Fireside Fir) 602 g
23,20 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dekoratívne vonná sviečka s dvoma knôty v sklenenej dóze s viečkom vás prenesie k táboráku u borovicového lesa. Sviečky obsahujú čisté esenciálne oleje a rastlinné výťažky z celého sveta, ktoré poskytujú tie najkvalitnejšie vône. Je používaný iba potravinársky parafínový vosk a voskové zmesi. .


PROVENCE SVIEČKA V SKLE 140G, JABLKO+ŠKORICA
2,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vonná sviečka v skle s tradičnou vôňou jablka so škoricou, príjemne prevonia každý domov. Sviečka červenej farby bude elegantnou ozdobou domova nielen počas vianočných sviatkov. Vhodná aj ako darček pre vašich blízkych Nechajte sa rozmaznávať vôňou domova a vychutnajte si chvíle strávené doma.


PROVENCE SVIEČKA V SKLE 140G, KORENINY
2,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Aromatická sviečka v skle Provence zútulnia váš domov a navyše do neho vnesie príjemnú vôňu korenia. Sviečku môžete použiť ako doplnok do domácnosti alebo ako darček, ktorý určite poteší. Nezabúdajte na bezpečnostné pokyny vždy, keď sviečku používate.


PROVENCE SVIEČKA V SKLE 140G, LEVANDUĽA
2,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vonná sviečka PROVENCE v skle vám svoju levanduľovú vôňu spríjemní chvíle strávené v teple vášho domova. Je tiež skvelou dekoráciou alebo vhodným darčekom pre vašich blízkych.


PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 70 g, červený pomaranč
1,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 70 g s vôňou červeného pomaranča od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu a vydrží horieť až 24 hodín. Prípadne je aj krásnym darčekom, ktorým určite každého potešíte.


PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 70 g, jahoda a melón
4 €

3 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 70 g s vôňou jahôd a melónu od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu a vydrží horieť až 24 hodín. Prípadne je aj krásnym darčekom, ktorým určite každého potešíte.


Village Candle Vonná sviečka v skle Kokosový sneh (Snoconut) 602 g
23,20 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dekoratívne vonná sviečka s dvoma knôty v sklenenej dóze s viečkom as vôňou načechraného snehu s kokosom. Sviečky obsahujú čisté esenciálne oleje a rastlinné výťažky z celého sveta, ktoré poskytujú tie najkvalitnejšie vône. Je používaný iba potravinársky parafínový vosk a voskové zmesi. .


Village Candle Vonná sviečka v skle Konfety a prosecco (Confetti Prosecco) 602 g
23,20 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dekoratívne vonná sviečka s dvoma knôty v sklenenej dóze s viečkom as vôňou vína a zábavy. Sviečky obsahujú čisté esenciálne oleje a rastlinné výťažky z celého sveta, ktoré poskytujú tie najkvalitnejšie vône. Je používaný iba potravinársky parafínový vosk a voskové zmesi. .


Village Candle Vonná sviečka v skle Sviatočné čatní (Holiday Chutney) 602 g
23,20 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dekoratívne vonná sviečka s dvoma knôty v sklenenej dóze s viečkom prevonia váš domov vôňou brusnicového koláča. Sviečky obsahujú čisté esenciálne oleje a rastlinné výťažky z celého sveta, ktoré poskytujú tie najkvalitnejšie vône. Je používaný iba potravinársky parafínový vosk a voskové zmesi.