Sifcon Darčeková súprava ZEN s vonnými tyčinkami, VANILLA FIG HONEYCOMB
10 €

Novinka

Užite si pohodovú domácu atmosféru s darčekovou vonnou ZEN súpravou VANILLA FIG HONEYCOMB. Jemná a sladká vôňa vanilky a medu pomáha upokojiť myseľ a odbúrať stres. Balenie obsahuje drevenú tácku, 30 ks vonných tyčiniek, 10 ks vonných ihlanov a stojan na vonné tyčinky v tvare kvetiny.

Sifcon Darčeková súprava ZEN s vonnými tyčinkami, SANDALWOOD IRIS
10 €

Novinka

Užite si pohodovú domácu atmosféru s darčekovou vonnou ZEN súpravou SANDALWOOD IRIS. Teplá drevitá vôňa exotického santalového dreva pomáha upokojiť myseľ a odbúrať stres. Balenie obsahuje drevenú tácku, 30 ks vonných tyčiniek, 10 ks vonných ihlanov a stojan na vonné tyčinky v tvare kvetiny.

Sifcon Darčeková súprava ZEN s vonnými tyčinkami, FRENCH LAVENDER HONEY
10 €

Novinka

Užite si pohodovú domácu atmosféru s darčekovou vonnou ZEN súpravou FRENCH LAVENDER HONEY. Jemná a sladká vôňa levandule a medu pomáha upokojiť myseľ a odbúrať stres. Balenie obsahuje drevenú tácku, 30 ks vonných tyčiniek, 10 ks vonných ihlanov a stojan na vonné tyčinky v tvare kvetiny.

Sifcon Difuzér 100 ml SILVER
14,50 € 7,80 €

Difuzér značky Sifcon je zabalený v krásnej darčekovej krabici. Difuzér obsahuje 100 ml vône „evening breeze“. Krásne prevonia celú vašu domácnosť.

Sifcon Difuzér BUDDHA, 100 ml
21,50 €

Novinka

Difuzér Buddha od značky Sifcon krásne prevonia celú miestnosť. Difuzér bude aj krásnou dekoráciou, vyzerá ako soška.

Sifcon Difuzér 100 ml BUDDHA, GOLDEN BUDDHA (SANDALWOOD)
12,20 € 7,40 €

Difuzér BUDDHA, GOLDEN BUDDHA od značky Sifcon je nádherným interiérovým doplnkom, ktorý u vás doma navodí voňavú a útulnú atmosféru. Nechajte sa uniesť omamnou vôňou pre váš pocit pokoja a pohody.

Sifcon Difuzér 100 ml, ZEBRA-59%
12,20 € 4,90 €

Výpredaj

Difuzér značky Sifcon s objemom 100 ml je vyhotovený v dizajnovom zebrovanom dekóre. Štýlovo doplní každú čierno-bielu dekoráciu.

Sifcon Sviečka so sloganom, 12x12 cm, MEMORIES-52%
13,80 € 6,50 €

Výpredaj

Sviečka v skle značky Sifcon je ozdobená nápisom „The best things about memories is making them“. Zaujme tiež bielym povrázkom a krásne doplní každú dekoráciu.

Sifcon Aromalampa A, 13,5 cm
12,60 €

Novinka

Aromalampa od značky Sifcon je vyrobená z kvalitnej keramiky. Bude aj krásnou dekoráciou, a to vďaka perforovanému zdobeniu.

Sifcon Aromalampa GEOMETRIC A, biela
14,50 €

Novinka

Aromalampa GEOMETRIC od značky Sifcon je vyrobená z kvalitnej keramiky. Biela aromalampa bude krásnou dekoráciou vďaka svojmu jednoduchému vzhľadu a perforovaniu.

Sifcon Aromalampa GEOMETRIC B, biela
14,50 €

Novinka

Aromalampa GEOMETRIC od značky Sifcon je vyrobená z kvalitnej keramiky. Biela aromalampa bude krásnou dekoráciou vďaka svojmu jednoduchému vzhľadu a perforovaniu.

Sifcon Darčeková súprava ZEN s vonnými tyčinkami, DARK AMBER GINGERLILY
10 €

Novinka

Užite si pohodovú domácu atmosféru s darčekovou vonnou ZEN súpravou DARK AMBER GINGERLILY. Orientálna a drevitá vôňa po orchidei a zázvore pomáha upokojiť myseľ a odbúrať stres. Balenie obsahuje drevenú tácku, 30 ks vonných tyčiniek, 10 ks vonných ihlanov a stojan na vonné tyčinky v tvare kvetiny.

Sifcon Darčeková súprava ZEN s vonnými tyčinkami, JASMINE MARIGOLD
10 €

Novinka

Užite si pohodovú domácu atmosféru s darčekovou vonnou ZEN súpravou JASMINE & MARIGOLD. Jemná a svieža vôňa jazmínu a nechtíka pomáha upokojiť myseľ a odbúrať stres. Balenie obsahuje drevenú tácku, 30 ks vonných tyčiniek, 10 ks vonných ihlanov a stojan na vonné tyčinky v tvare kvetiny.

Sifcon Darčeková súprava ZEN s vonnými tyčinkami, ROSE BLACK OUD
10 €

Novinka

Užite si pohodovú domácu atmosféru s darčekovou vonnou ZEN súpravou ROSE BLACK OUD. Jemná a svieža vôňa ruže pomáha upokojiť myseľ a odbúrať stres. Balenie obsahuje drevenú tácku, 30 ks vonných tyčiniek, 10 ks vonných ihlanov a stojan na vonné tyčinky v tvare kvetiny.

Sifcon Darčekový set - difuzér + 2 ks sviečok, PARADISE
16,90 € 9,40 €

Darčekový set difuzér PARADISE + 2 ks sviečok od značky Sifcon je krásnou dizajnovou dekoráciou vašej domácnosti, ktorá prevonia celý interiér a navodí u vás doma príjemnú atmosféru. Je ideálny aj ako darček pre vašich blízkych.