PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 70 g, mango
4 € 3,40 €

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 70 g s vôňou manga od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu a vydrží horieť až 24 hodín. Prípadne je aj krásnym darčekom, ktorým určite každého potešíte.

PROVENCE SVIEČKA V SKLE 140G, BLUE COCTAIL
4,10 €

Aromatická sviečka v skle Provence zútulní váš domov a navyše do neho vnesie príjemnú vôňu exotického koktejlu. Sviečku môžete použiť ako doplnok do domácnosti alebo ako darček, ktorý určite poteší. Nezabúdajte na bezpečnostné pokyny vždy, keď sviečku používate.

PROVENCE SVIEČKA V SKLE 140G, KORENINY
3,70 €

Aromatická sviečka v skle Provence zútulnia váš domov a navyše do neho vnesie príjemnú vôňu korenia. Sviečku môžete použiť ako doplnok do domácnosti alebo ako darček, ktorý určite poteší. Nezabúdajte na bezpečnostné pokyny vždy, keď sviečku používate.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 70 g, červený pomaranč
3,40 €

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 70 g s vôňou červeného pomaranča od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu a vydrží horieť až 24 hodín. Prípadne je aj krásnym darčekom, ktorým určite každého potešíte.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 70 g, jablko a škorica
4 € 3,40 €

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 70 g s vôňou jablka a škorice od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu a vydrží horieť až 24 hodín. Prípadne je aj krásnym darčekom, ktorým určite každého potešíte.

PROVENCE SVIEČKA V SKLE S VIEČKOM 70G, BLUE COCKTAIL
3,40 €

Vonná sviečka v skle s tropickou vôňou Blue Cocktail 70 g, vám príjemne prevonia byt ako na exotickej dovolenke. Sviečka jemne modrej farby môže byť elegantné dekoráciou v byte, alebo vhodný darček pre vašich blízkych. Nechajte sa rozmaznávať vôňou domova a spríjemnite si chvíle strávené doma.

PROVENCE SVIEČKA V SKLE S VIEČKOM 70G, TROPICKÉ KVETY
3,40 €

Vonná sviečka v skle s exotickou vôňou tropické kvety 70 g, vám príjemne prevonia byt ako na dovolenke pri mori. Sviečka jemne ružovej farby môže byť elegantné dekoráciou v byte, alebo vhodný darček pre vašich blízkych. Nechajte sa rozmaznávať vôňou domova a vychutnajte si chvíle strávené doma.

PROVENCE SVIEČKA V SKLE 140G, MANGO
2,90 € 2 €

Posledný kus za túto cenu!

Vonná sviečka v skle PROVENCE s vôňou manga vám pomôže navodiť príjemnú atmosféru vo vašom dome. Je tiež skvelou dekoráciou či darčekom pre vašich blízkych.

PROVENCE SVIEČKA V SKLE 140G, JABLKO+ŠKORICA
2,80 € 2,10 €

Vonná sviečka v skle s tradičnou vôňou jablka so škoricou, príjemne prevonia každý domov. Sviečka červenej farby bude elegantnou ozdobou domova nielen počas vianočných sviatkov. Vhodná aj ako darček pre vašich blízkych Nechajte sa rozmaznávať vôňou domova a vychutnajte si chvíle strávené doma.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 530 g Teakwood plum, 2 knôty
15,40 € 11 €

Pálenie sviečok za chladných večerov je najlepšia forma relaxácie. Po zapálení sviečky Provence, ktorá vonia po teakovom dreve, je domov útulnejší a nádherne prevoňaný. Túto arómu si môžete užívať až 120 hodín.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 510 g, sladký punč
8 € 6,70 €

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 510 g s vôňou sladkého punču od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu, na ktorú sa po celom dni určite tešíte. A nebojte sa, táto sviečka vydrží horieť až 95 hodín.

PROVENCE SVIEČKA V SKLE 140G, TROPICKÉ KVETY
4,10 €

Aromatická sviečka v skle Provence zútulní váš domov a navyše do neho vnesie príjemnú vôňu tropických kvetov. Sviečku môžete použiť ako doplnok do domácnosti alebo ako darček, ktorý určite poteší. Nezabúdajte na bezpečnostné pokyny vždy, keď sviečku používate.

PROVENCE SVIEČKA V SKLE 140G, VANILKA
4,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Sviečka v skle PROVENCE je skvelým bytovým doplnkom. Jej príjemná vanilková vôňa vám prevonia celú domácnosť. Môže byť tiež skvelým darčekom pre vašich blízkych.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 1000 g Modré svetlo, 2 knôty
24,20 € 19,10 €

Pálenie sviečok za chladných večerov je najlepšia forma relaxácie. Po zapálení sviečky Provence, ktorá vonia po sladkej slivke, je domov útulnejší a nádherne prevoňaný. Túto arómu si môžete užívať až 250 hodín.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 1000 g Ostružiny, 3 knôty
28,90 € 19,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Pálenie sviečok za chladných večerov je najlepšia forma relaxácie. Po zapálení sviečky Provence, ktorá vonia po ostružinovom džeme, je domov útulnejší a nádherne prevoňaný. Túto arómu si môžete užívať až 250 hodín.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 510 g, jablkový závin
8 € 6,50 €

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 510 g s vôňou jablkového závinu od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu, na ktorú sa po celom dni určite tešíte. A nebojte sa, táto sviečka vydrží horieť až 95 hodín.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 530 g Cigary a whiskey, 2 knôty
15,40 € 10,90 €

Pálenie sviečok za chladných večerov je najlepšia forma relaxácie. Po zapálení sviečky Provence, ktorá vonia po cigarách s whiskey, je domov útulnejší a nádherne prevoňaný. Túto arómu si môžete užívať až 120 hodín.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 530 g Ostružiny, 2 knôty
15,40 € 11 €

Pálenie sviečok za chladných večerov je najlepšia forma relaxácie. Po zapálení sviečky Provence, ktorá vonia po ostružinovom džeme, je domov útulnejší a nádherne prevoňaný. Túto arómu si môžete užívať až 120 hodín.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 70 g, čerešňa
4 € 3,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 70 g s vôňou čerešní od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu a vydrží horieť až 24 hodín. Prípadne je aj krásnym darčekom, ktorým určite každého potešíte.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 70 g, jahoda a melón
4 € 3,40 €

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 70 g s vôňou jahôd a melónu od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu a vydrží horieť až 24 hodín. Prípadne je aj krásnym darčekom, ktorým určite každého potešíte.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 70 g, levanduľa
4 € 3,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 70 g s vôňou levandule od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu a vydrží horieť až 24 hodín.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 70 g, limetka
4 € 3,40 €

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 70 g s vôňou limetky od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu a vydrží horieť až 24 hodín. Prípadne je aj krásnym darčekom, ktorým určite každého potešíte.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 70 g, vanilka
4 € 3,40 €

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 70 g s vôňou vanilky od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu a vydrží horieť až 24 hodín. Prípadne je aj krásnym darčekom, ktorým určite každého potešíte.

PROVENCE SVIEČKA V SKLE S VIEČKOM 70G, KORENINY
2,60 €

Výpredaj

Vonná sviečka v skle s orientálnou vôňou korenia príjemne prevonia každý domov. Sviečka zelenej farby **bude elegantnou ozdobou domova nielen počas vianočných sviatkov. Vhodná aj ako darček pre vašich blízkych. Nechajte sa rozmaznávať **vôňou domova a vychutnajte si chvíle strávené doma.

PROVENCE Sviečka v skle 140 g, jahoda/melón
2,90 € 2,70 €

Výpredaj

Aromatická sviečka značky Provence v sklenenej nádobe vonia po jahodách a melóne. Sviečka slúži nielen na dekoráciu, ale krásnou vôňou leta spríjemní aj chvíľky strávené doma.

PROVENCE Sviečka v skle 140 g, červený pomaranč-31%
2,90 € 2 €

Výpredaj

Aromatická sviečka značky Provence v sklenenej nádobe vonia po červených pomarančoch. Sviečka slúži nielen na dekoráciu, ale krásnou vôňou leta spríjemní aj chvíľky strávené doma.

PROVENCE Sviečka v skle 140 g, čerešňa
2,90 € 2,10 €

Aromatická sviečka značky Provence v sklenenej nádobe vonia po čerešniach. Sviečka slúži nielen na dekoráciu, ale krásnou vôňou leta spríjemní aj chvíľky strávené doma.

PROVENCE Sviečka v skle 140 g, limetka
2,90 € 2 €

Aromatická sviečka značky Provence v sklenenej nádobe vonia po limetkách. Sviečka slúži nielen na dekoráciu, ale krásnou vôňou leta spríjemní aj chvíľky strávené doma.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 510 g, citronela
8 € 5,90 €

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 510 g s vôňou citronely od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu. A nebojte sa, táto sviečka vydrží horieť až 95 hodín. V lete môžete využiť ako odpudzovač hmyzu.