Primavera Aróma difuzér Aróma Stream To Go
36,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Prenosný difuzér Aróma Stream To Go rovnomerne rozptýli vôňu v miestnosti, bez toho aby vytváral teplo. Možno pripojiť k elektrine pomocou USB, ale vďaka batérii vydrží niekoľko hodín aj bez elektriny.

Primavera Aromadifuzér Feel Happy
70,50 €

Aromadifuzér Feel Happy v sebe kombinuje moderné poznatky aromaterapia s tradičným prístupom k tejto liečivej metóde. Má dizajnový tvar a niekoľko funkcií, vďaka ktorým si doma vytvoríte svoje súkromné wellness.

Primavera Éterický olej Tea tree Bio
7,60 € 6,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Éterický olej Tea Tree v bio kvalite so silnou, čerstvú a liečivou vôňou. Olej Tea Tree je výborným pomocníkom každej domácej lekárničky. .

Primavera Izbový sprej Concentration 50 ml
15,10 €

Novinka

Vonná zmes prevonia váš domov vôňou citrónu, šalvie a jedle. Svieža, bylinné-ovocná vôňa zlepšuje koncentráciu i náladu, zlepšuje dýchanie a prejasňuje myseľ. .

Primavera Izbový sprej Good Mood 50 ml
15,10 €

Novinka

Izbový sprej Good Mood prevonia váš domov šťavnatou vôňou citrónov, limetiek a pomarančov. Zmes vás nabije pozitívnou energiou a zlepší náladu. .

Primavera Izbový sprej Happiness 50 ml
15,10 €

Novinka

Sladko voňajúce zmes v sebe spája sviežu vôňu mandarínky a grepu sa zvácnou Tonkou. Vôňa podporuje skvelú atmosféru, zlepšuje náladu a dobíja energiu. .

Primavera Izbový sprej In Balance 50 ml
15,10 €

Novinka

Izbový sprej prevonia vás domov kvetinovou vôňou s tónmi pomaranča. Kombinácia použitých éterických olejov je skvelá pre ženy, najmä v období počas menštruácie.

Primavera Izbový sprej Recharge 50 ml
15,10 €

Novinka

Sprej prevonia váš domov vôňou cédra, kardamonu a bergamotu. Sila éterických olejov vám dodá energiu a znovu vás postaví na nohy. .

Primavera Izbový sprej Relaxed 50 ml
15,10 €

Novinka

Upokojujúci a hrejivá vôňa levandule, benzoe a škorice. Zmes upokojí rozvírenie myseľ, povzbudzuje a zlepšuje náladu.

Primavera Keramická aromalampa krémovo biela
23,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Keramická aromalampa Primavera vo svetlom smotanovom odtieni skvelo oživí každý priestor. Vďaka minimalistickému dizajnu je ideálny pre všetkých milovníkov moderných aromalámp.

Primavera Keramická Aromalampa svetlo šedá
23,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Keramická aromalampa Primavera v šedom odtieni skvele oživí každý priestor. Vďaka minimalistickému dizajnu je ideálny pre všetkých milovníkov moderných aromalámp.

Primavera Prírodný éterický olej Eukalyptus radiata Bio 5 ml
8,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Doprajte si masáž či kúpeľ s prírodným éterickým olejom z eukalyptu rádia v bio kvalite. Jedná sa o jemnejší variant Eukalyptu globule. Prípravky s obsahom Eukalyptu sú známe svojimi účinkami proti chrípke a nachladnutiu.

Primavera Vankúšikový sprej Breathe Well 30 ml
9,70 €

100% prírodný vankúšiková sprej Breathe Well Primavera s bio éterickými olejmi slúži najmä na prečistenie vzduchu v miestnosti, ale možno ho použiť aj na vankúš pre lepšie dýchanie.

Primavera Vonná zmes éterických olejov Yoga Flow 5 ml
10,50 €

Novinka

Vonná zmes Yoga Flow obsahuje éterické oleje myrty, grepu a santalu. Zmes prehlbuje dýchanie, posilňuje sústredenie na dych, zlepšuje náladu a má relaxačné a upokojujúce účinky. Jej vôňa harmonizuje telo i myseľ.

Primavera Zmes éterických olejov Breathe Well 5 ml
10,10 €

Táto zmes éterických olejov je vhodná pri prechladnutí alebo ako prevencia pri pobyte v priestore s chorými ľuďmi. Možno ju použiť do aromalampy, difuzéra alebo fontány, ale aj ako prísadu do kúpeľové soli. U volňuje dýchacie cesty, posilňuje imunitu a pomáha čistiť vzduch od vírusov a baktérií.