Bolsius Náhrobná lampa srdce 11 x 11 x 26 cm
5,09 € 3,51 €

Náhrobná lampa s bielym sklom s potlačou srdca, s bielym podstavcom a plastovým kužeľovitým viečkom. Rozmery sviečky 11 × 11 × 26 cm. Doba horenia 36 hodín.

Bolsius Lampa s vonnými voskami, biela-16%
13,99 € 11,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Keramická aromalampa na čajovú sviečku Creations v bielej farbe od značky Bolsius. Súčasťou balenia je mix vonných voskov. Jednotlivé vosky sú rozdelené na 6 častí a vôňu môžete miešať podľa nálady. Vosky prevoňajú váš domov až na 10 hodín.

Bolsius Aromalampa na vonné vosky biela (hranatá)
9,74 € 7 €

Aromalampa na čajovú sviečku a vonné vosky, hranatá. Vonné vosky sa vkladajú do aromalampy miesto vonných olejov a postupne uvoľňujú svoju vôňu. Aromalampu môžete tiež využiť aj ako krásnu bytovú dekoráciu.

Bolsius Náhrobná lampa orchidea 11 x 11 x 26 cm
5,09 € 3,51 €

Náhrobná lampa s bielym sklom s potlačou orchideí, s bielym podstavcom a plastovým kužeľovitým viečkom. Rozmery sviečky 11 × 11 × 26 cm. Doba horenia 36 hodín.

Bolsius Vonné vosky Vypraná bielizeň 8 ks
6,27 € 3,90 €

Sada vonných voskov s vôňou čerstvo vypranej bielizne. Vosky sa používajú do aromalámp miesto vonných olejov. Vosky je možné vzájomne kombinovať s ďalšími vôňami. Farba biela. Sada obsahuje 8 ks.

Bolsius Vonné vosky Vanilka 8 ks
6,27 € 4,40 €

Sada vonných voskov s vôňou vanilky. Vosky sa používajú do aromalámp miesto vonných olejov. Vosky je možné vzájomne kombinovať s ďalšími vôňami. Farba smotanová. Sada obsahuje 8 ks.

Bolsius Vonné vosky Brusnice 8 ks
6,27 € 4,40 €

Sada vonných voskov s vôňou divokej brusnice. Vosky sa používajú do aromalámp miesto vonných olejov. Vosky je možné vzájomne kombinovať s ďalšími vôňami. Farba tmavočervená. Sada obsahuje 8 ks.

Bolsius Vonné vosky Škorica 8 ks
6,27 € 4 €

Sada vonných voskov s vôňou orientu (škorica, klinčeky). Vosky sa používajú do aromalámp miesto vonných olejov. Vosky je možné vzájomne kombinovať s ďalšími vôňami. Farba hnedá. Sada obsahuje 8 ks.

Bolsius Vonné vosky Levanduľa 8 ks
6,27 € 4 €

Sada vonných voskov s vôňou levandule. Vosky sa používajú do aromalámp miesto vonných olejov. Vosky je možné vzájomne kombinovať s ďalšími vôňami. Farba svetlofialová. Sada obsahuje 8 ks.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: