Ashleigh & Burwood Sonická aromadifuzér ORION
56,60 €

Miniatúrne sonická aromadifuzér ORION je prostriedkom zmyslové stimulácia prostredníctvom chromoterapia (terapia pomocou svetla) a aromaterapia (terapia pomocou vôní). Ideálna veľkosť na pracovný stôl či nočný stolík.

Ashleigh & Burwood Katalytická lampa malá TWO LITTLE BIRDS
29,80 €

Katalytická lampa je perfektným doplnkom v domácnostiach, kanceláriách, v hoteloch aj wellness centrách. Je určená tak na prevoňanie priestorov, ako aj na čistenie a dezinfekciu vzduchu v uzavretých miestnostiach.

Ashleigh & Burwood Náplň do katalytickej lampy FRESH LINEN, 1000 ml
29,80 €

Milujete vôňu čerstvo vypraného prádla? Tejto čistej a vzdušnej vôňa s prvkami aloe a plumérie, v kombinácii s tónmi levandule a citrusových plodov sa nebudete môcť nabažiť. Svieža esencia evokuje jemnú vôňu čistej bielizne na čerstvom vánku.

Ashleigh & Burwood Náplň do katalytickej lampy ORIENTAL SPICE, 1000 ml
29,80 €

Teplá vôňa inšpirovaná orientálnym nábojom prestúpi vaším interiérom svojou delikátnosťou. Hrejivý badián, pobozkaný vôňou muškátového orieška a škorice je nádherne vyvážený pikantností klinčeka a bieleho zázvoru a obklopí vás vzrušivou atmosférou.

Ashleigh & Burwood Aromalampa PURPLE RAIN
22,30 €

Mozaika ružových, modrých a slnečných farieb, inšpirovaná neskorým večerom, zdobí túto krásnu aromalampu. V kombinácii s vašou obľúbenou esenciou prevonia interiér a mäkké svetlo horiace sviečky zároveň navodí príjemnú, hrejivú atmosféru vášho domova.

Ashleigh & Burwood Stojan na vonné tyčinky, čierny
14,70 €

Nevyhnutný doplnok pre pálenie vašich obľúbených vonných tyčiniek v jednoduchom elegantnom prevedení z čiernej lesklej glazovanej keramiky. Štýlový a zároveň praktický stojan, ktorý zachytí odpadajúca popol z tyčiniek a zároveň dozdobia váš interiér.

Ashleigh & Burwood Esenciálny olej SICILIAN LEMON
5,70 €

Vonný olej pripomínajúci háje citrónovníkov prevoni vaše okolie. Silné čisto citrusové vrchné tóny s jemnými zelenými odtienmi vás stimulujú k väčším výkonom a zároveň navodí príjemnú atmosféru Stredomoria okolo vás.

Ashleigh & Burwood Esenciálny olej ENCHANTED FOREST
5,70 €

Esenciálny olej s tajomnou vôňou čarovného lesa vás pohltí tlmenými tónmi levandule a listov eukalyptu, ktoré sa prelínajú s arómou vetiveru, cédrového dreva a kosatca. Táto okúzľujúca kombinácia je umocnená bohatým základom z vanilky, ambry a machu.

Ashleigh & Burwood Esenciálny olej JAPANESE ORCHID
5,70 €

Jemné orientálne tóny kvetov orchideí naplnených exotickú sladkú oranžovo-zelenú neroli s nádychom jazmínu. Zvodná vanilka, jantár a škorica dodajú luxusný nádych, osladí a ohrejú základ.
Ashleigh & Burwood Stojan na vonné tyčinky, biely
14,70 €

Nevyhnutný doplnok pre pálenie vašich obľúbených vonných tyčiniek v jednoduchom elegantnom prevedení z bielej lesklej glazovanej keramiky. Štýlový a zároveň praktický stojan, ktorý zachytí odpadajúca popol z tyčiniek a zároveň dozdobia váš interiér.

Ashleigh & Burwood Esenciálny olej FREESIA & ORCHID
5,70 €

Vonný olej FREESIA prevonia vaše okolie a navodí príjemnú letnú atmosféru okolo vás. Ľahké odtiene čerstvého ovocia a čisté kvetinové tóny frézie vás ohromí. Frézia je jednou z najobľúbenejších kvetín, a rovnako tak si zamilujete aj tento vonný olej
Ashleigh & Burwood Esenciálny olej ANTIQUE ROSE
5,70 €

Vonný olej ANTIQUE ROSE do aromalampy vás príjemne naladí vôňou kytice z jemne voňajúcich ruží decentne sa miešajúca s delikátnymi zelenými tónmi. Symbolika spojená s ruží je navyše jedným z najsilnejších spojení s Venušou – bohyňou lásky a krásy.
Ashleigh & Burwood Náplň do katalytickej lampy GREEN BAMBOO, 250 ml
8,70 €

S osviežujúcou vôňou zeleného bambusu sa prenesiete na pokojnú lúku voňajúce po čerstvo pokosenej tráve. Táto jemná vôňa je doplnená čistými tónmi zelenej uhorky, čerstvej citrónovej trávy a bergamotu. Užite si s touto vôňou kúsok prírody u vás doma.

Ashleigh & Burwood Vonné tyčinky JASMINE (jazmín)
9,40 €

Vôňa jazmínových vonných tyčiniek vás očarí svojou nespútanosťou a eleganciou. Drobné biele jazmínové kvietky sa zbierajú v nočných hodinách, jedine tak si totiž uchovajú svoje intenzívne ženské aróma, z ktorého sa vám podlomí kolená.
Ashleigh & Burwood Difuzér BUCKINGHAM 180 ml
67,90 €

Táto nostalgická vôňa BUCKINGHAM obsahuje mäkkú ružu, jemné biele kvety a luxusné jazmín. Sladká, zamatová podstata čistého pižma a vanilky zjemňuje túto kvetinovú zmes.

Ashleigh & Burwood Difuzér CHELSEA 180ml
67,90 €

Inšpirované históriou a eleganciou CHELSEA. Vstúpte do skvele drevom obloženého salóne naplneného vôňou teplého čierneho čaju, šumivého bergamotu a bohaté opojné vône jantáru a pačuli.

Ashleigh & Burwood Difuzér HYDE PARK 180ml
67,90 €

Doprajte si relaxáciu londýnskym kráľovským parkom, kde budete objavovať svieži prelínanie sa kvitnúcich ruží a opojného hyacintu. Je to skutočne povznášajúci zážitok pre vaše zmysly.