Woodwick Sviečka Trilogy , Hrejivé pohodlie, 275 g

Woodwick Sviečka Trilogy , Hrejivé pohodlie, 275 g


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerVýpredaj

Hrejivé pohodlie, 275 g – luxusne voňajúca sviečka Trilogy v sklenenej oválnej váze s dreveným viečkom značky Woodwick.
Celý popis

16.26
21,59 € Vrátane DPH
16,26 €
-24%
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100017289000

Popis

Popis produktu

Čistá upokojujúca vôňa usušenej bielizne s jemnými ovocnými tónmi a s nádychom pižma. Dokonalá relaxačná vôňa čerstvo vypranej posteľnej bielizne a jemného bozku jazmínu a ruže. Snové vône teplej vlny a divokých kvetín pozývajú k hlbokému nádychu a relaxácii.
Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vyprchávaniu vône. Drevené viečko poslúži ako podstavec pod sviečku pri jej horení a chráni tak povrch nábytku.
Nová patentovaná inovácia 100% prírodného dreveného knôtu umožňuje rýchlejšie uvoľnenie vône a lepšie horenie. Unikátny drevený knôt zabezpečí efekt verne praskajúceho ohňa v krbe a extra žiarivý plameň.
Zložená zo smesi vôní a farieb, ktoré sú vzájomne zladené. Každá farebná vrstva obsahuje inú vôňu a keď sviečka horí, horná vrstva sa postupne roztápa do vrstvy pod ňou a vytvára tým novú a jedinečnú vôňu.
Sviečka je ručne vyrobená v USA za použitia vysoko kvalitných voskov, kde významnú zložku hrá sójový vosk. Ten horí až o 50% dlhšie ako parafín, je vyrobený z trvale udržiteľných zdrojov a je biologicky rozložiteľný.
Vďaka použitým voskom a prírodnému drevenému knôtu horia sviečky WoodWick bezproblémovo a majú jednu z najdlhších dôb horenia.
Doprajte si tú najvybranejšiu vôňu, ktorá ani postupom času nezmizne!
Táto neodolateľná sviečka značky WoodWick ponúka až 60 hodín skutočného potešenia z vône.
Hmotnosť: 275 g.
Rozmery celého zabaleného výrobku: šířka: 95mm, výška: 96mm, dĺžka: 116mm
Hmotnosť celého výrobku: 650.0 g


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ CANDLE