Tropikalia Sviečka z kokosu - vône Coffee Mocha

Tropikalia Sviečka z kokosu - vône Coffee Mocha

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Sviečka z kokosu – vône Coffee Mocha – Sójové sviečky v kokosovej škrupine sú krásnou ozdobou a dekorácií. Sviečky n eobsahují parafín, ktorý je vedľajším produktom ropného priemyslu. Spaľovaním parafínu sa do vzduchu uvoľňujú nebezpečné toxíny, ktoré potom vdychujeme. Celý popis
18,20 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

2.11.2021 - 3.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100035329017

Popis

Sviečka z kokosu – vône Coffee Mocha – Sójové sviečky v kokosovej škrupine sú krásnou ozdobou a dekorácií. Sviečky n eobsahují parafín, ktorý je vedľajším produktom ropného priemyslu.

Spaľovaním parafínu sa do vzduchu uvoľňujú nebezpečné toxíny, ktoré potom vdychujeme. Sviečka obsahuje bavlnený knôt, teda čisto prírodné, bez obsahu bóraxu, do ktorého sa inak knôty namáča, aby sa umelo docielilo lepšieho horenia.

Do vosku pridávame iba kvalitné esenciálne oleje z lokálnych zdrojov. Sviečky sú odlievané a zdobené ručne. Každá sa teda od seba trochu líšia. Sójový vosk horí približne dvakrát dlhšie, než ten parafínový, u 100g vosku je to + – 20 hodín.Zloženie:

Kokosová miska, sójovo repkový vosk, drevený knôt (pri horení praská ako v krbe), esenicální a vonné oleje, ručné zdobenie sušenými kvetmi a bylinkami.

Balenie:

350 ml – 55 hodín horenia

Upozornenie:

Sviečka NENECHÁVAJTE NIKDY BEZ DOZORU. Vždy pod ňu dajte podložku.