KOUPELNYMOST Sviečka valec stredný z vosku-004 (VOSK-0004)

KOUPELNYMOST Sviečka valec stredný z vosku-004 (VOSK-0004)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Sviečka valec stredný z vosku-004 (VOSK-0004) Sviečka z medzisteny zo včelieho vosku točená o priemere 2,8 cm, výška 10,5 cm. Celý popis
2,99 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera posledný 1 kus

29.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059240369

Popis

Sviečka valec stredný z vosku-004 (VOSK-0004)

Sviečka z medzisteny zo včelieho vosku točená o priemere 2,8 cm, výška 10,5 cm.

šírka: 2,8 cm
výška: 10,5 cm

Sviečka je ručne stáčaná z vylisovanej mezistěny včelieho vosku s prídavkom 10% parafínu pre lepšie spaľovanie. Stredom sviečky prechádza bavlnený knôt, ktorého koniec je namočený vo včeľom vosku ku snadněnšímu zapálenia.
Sviečka z včelieho vosku nie je len zajímavovou dekoráciou v domácnosti, ale voskové aróma, ktoré včelí vosk vydáva má priaznivé účinky na váš organizmus. Včelí vosk obsahuje zvyšky peľu a propolisu, ktoré sa postupne uvoľňujú do priestoru a váš domov bude prevoňaný medom a včelí usilovnosťou.

Upozornenie:
Nezabudnite pri zapálení sviečky dodržiavať základné bezpečnostné pravidlá. Sviečku postavte na nehorľavý povrch, uistite sa, že je stabilný a nemôže sa počas horenia prevrátiť. Odstráňte z dosahu horľaviny a prchavé látky. Pozor napr. Na záclony a iné dekorácie, ktoré by sa od sviečky, pokiaľ nie sú v bezpečnej vzdialenosti, mohli zapáliť. Sviečku umiestnite mimo dosahu malých detí a majte ju počas horenia pod dohľadom. Jedine tak môžete predísť nechcenému príchodu hasičov a vychutnať si vôňu horiace sviečky.

Odstránenie včelieho vosku z textílií

Pokvapkali ste si včelím voskom obrus, prestieranie, tričko či nohavice? Nezúfajte!
Postačí Vám savý papier (pijan) nabo klasické papierové kuchynské obrúsky, ktoré položíte na škvrnu a teplú žehličkou obrúsok prežehlíte.
Vosk sa tak rozohreje a vsaje do papiera. Pri väčšom nánosu je možné najskôr vložiť poškvrnenej tkaninu na noc do mrazničky a nasledujúci deň stvrdnutý vosk vydrolit.
Potom použiť metódu prežehlením savého papiera.

Odstránenie včelieho vosku zo svietnikov

Zostal Vám vo svietniku stuhnutý vosk, ktorý nejde vyklopiť? Vložte svietnik cez noc do mrazničky a druhý deň bez veľkých problémov vyklopte. Nepatrné zvyšky vosku potom odstránite preliatím svietnika horúcou vodou, kedy sa zvyšky vosku odplavia.