KOUPELNYMOST Sada na výrobu sviečok z plátov včelieho vosku-026 (VOSK-0026)

KOUPELNYMOST Sada na výrobu sviečok z plátov včelieho vosku-026 (VOSK-0026)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Sada na výrobu sviečok z plátov včelieho vosku-026 (VOSK-0026) Popis produktu: Sviečku z farebných medzistien (voskových plátov) presne podľa vašich predstáv si môžete vytvoriť sami, v pokoji a pohodlí vášho domova a umožniť deťom prejaviť svoj talen. Celý popis
12,99 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 2 kusy

3.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059240632

Popis

Sada na výrobu sviečok z plátov včelieho vosku-026 (VOSK-0026)

Popis produktu:
Sviečku z farebných medzistien (voskových plátov) presne podľa vašich predstáv si môžete vytvoriť sami, v pokoji a pohodlí vášho domova a umožniť deťom prejaviť svoj talent a rozvinúť svoje záujmy. Z tejto sady farebných medzistien (voskových plátov) možno vyrobiť štyri sviečky:

  • sviečka valec veľký
  • kónická sviečka
  • sviečka valec stredný
  • sviečka valec malý

Podrobný postup:
1) Voskový plát položte na podložku
2) Plát musíte nechať pred samotným stočením mierne nahriať, bude tak pružnejšia a vláčnejšia. Pri nižšej teplote je totiž krehký, takže by vám pri stáčaní spočiatku praskal. Podľa vašich domácich možností použite treba fén
3) Knôt položte na kraj voskového plátu a začnite s rolovaním. Voskový plát opatrne ohýbajte okolo knôtu, spočiatku je to veľmi pracné a môžu vzniknúť mierne prasklinky, ktoré sa ďalšími vrstvami schovajú. Koncovú hranu voskového plátu potom pritlačte pevne k telu sviečky a ešte ručne doformujte prípadné nerovnosti.
4) Nakoniec skráťte knôt na potrebnú dĺžku.

Upozornenie: Nezabudnite pri zapálení sviečky dodržiavať základné bezpečnostné pravidlá. Sviečku postavte na nehorľavý povrch, uistite sa, že je stabilný a nemôže sa počas horenia prevrátiť. Odstráňte z dosahu horľaviny a prchavé látky. Pozor napr. Na záclony a iné dekorácie, ktoré by sa od sviečky, pokiaľ nie sú v bezpečnej vzdialenosti, mohli zapáliť. Sviečku umiestnite mimo dosahu malých detí a majte ju počas horenia pod dohľadom. Jedine tak môžete predísť nechcenému príchodu hasičov a vychutnať si vôňu horiace medové sviečky.