Esenciálny olej 100% Silica - Eukalyptus - 10ml

90%
Hodnotenie: 4,5

Esenciálny olej 100% Silica - Eukalyptus - 10ml

90%
Hodnotenie: 4,5

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Tento olej s úspechom pomáha aj proti nervozite a stresu, pretože mierni duševné napätie. Po psychickej stránke prináša použitie éterického oleja pocit čistoty, sviežosti a harmónie. Olej je vhodný aj namasáže, obklady alebo na inhalácie. Celý popis

2.99
4.5 2
2,99 € Vrátane DPH
Na sklade 5+ kusov

Kód: 100017798605

Popis

Popis produktu

Éterický olej – Silica 100% čisto prírodný esenciálny olej pre aromaterapiu patrí medzi najkvalitnejší na trhu. Sú to silne aromatické látky, ktoré pôsobia na čuchové ale aj na chuťové receptory človeka a vyvolávajú dojem vône a chuti. Komplexné vnem sa označuje ako AROMA. Môžeme tak vnímať vôňu ruže, levanduľu, chuť mäty a vanilky. Éterické oleje majú tiež dôležitú biologickú aktivitu, ktorá vyvoláva určité žiadúce účinky podľa druhu použitej silice. Pôsobenie rastlinné silice biologickou aktivitou na živý organizmus sa nazýva AROMATERAPIA. Éterické oleje – silice sa nachádza predovšetkým v kvetoch, ale aj v listoch, kôre a koreňoch rastlín. Väčšina silíc sa získava parovodnou destiláciou surovín, ďalej extrakciou organickými rozpúšťadlami a lisovaním a to hlavne z kôry citrusových plodov.

Pozeráte sa na olejček z výťažkou Eukalyptu

Skúste si pridať pár kvapiek oleja do kúpeľa alebo aspoň do aromalampy. Nielenže prevonia priestory, kde ho použijete. Tento olej s úspechom pomáha aj proti nervozite a stresu, pretože mierni duševné napätie. Po psychickej stránke prináša použitie éterického oleja pocit čistoty, sviežosti a harmónie. Jedna fľaštička éterického oleja obsahuje olej až z niekoľkých desiatok kilogramov suroviny. Olej je vhodný aj namasáže, obklady alebo na inhalácie. V kozmetike sa používa pre svoje hojivé účinky na mastnú pleť a proti akné.

  • Objem: 10ml
  • Vôňa: Eukalyptus 
  • 100% čistý prírodný olej
  • Výrobca: Bugala Slow-natur
  • Krajina pôvodu: Česká republika
  • Výrobok je určený pre osvieženie vzduchupokvapkaním na sacie predmety, pre použitie v aroma lampách, difuzéroch a odparovačoch 

Upozornenie: Uschovajte mimo dosahu detí, nepoužívajte vnútorne

Eukalyptus patrí k základným éterickým olejom v aromaterapii. Používa sa pri všetkých dýchacích ťažkostiach – astma, katar, kašeľ, bronchitída, prechladnutie, chrípka, uľahčuje vykašliavanie, znižuje horúčku, čistí vzduch. Podporuje koncentráciu, priaznivo pôsobí pri migrénach, bolestiach hlavy a vyčerpania. Je chladivý, pomáha pri hojení rán, popálenín, krvácanie a poranenie.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ vonný olej
Objem 10 ml