TORO Aromalampa + 12 vonných olejov
9,08 €

Sada bielej aromalampy a 12 vonných olejčekov vám prevonia domov každý mesiac inou vôňou. Oleje sú v parfumácií ruža, vanilka, jazmín, levanduľa, modrá voda, drevo, pižmo, santalové drevo, čučoriedka, jahoda, ambrózia a mango. Vďaka darčekovému baleniu je sada vhodná ako darček.


Woodwick Vonná sviečka váza Linen 275 g
20,90 €
19 €

Akcia

Sviečka váza s vôňou čistej bielizne v sebe ukrýva príjemnú vôňu čerstvo vypraného prádla. Táto sviečka s typickým dreveným viečkom prevonia váš domov a naplní ho jemným zvukom praskajúceho knôtu, ktorý podporí atmosféru pohodlia a útulnosti. Lebo domov je tam, kde praská oheň.


TORO Darčekový set 3 sviečky s vôňou škorice-29%
10,99 €

7,70 €

Akcia

Darčekový set sviečok na sklenenom podnose s dekoračnými kameňmi je vhodný nielen ako darček, ale aj ako dekorácia na spríjemnenie chvíľ. Príjemná vôňa škorice vás iste uvoľní a navodí príjemnú atmosféru domova.


TORO Darčekový set 3 sviečky s vôňou levandule-30%
11,07 €

7,70 €

Akcia

Darčekový set sviečok na sklenenom podnose s dekoračnými kameňmi je vhodný nielen ako darček, ale aj ako dekorácia k spríjemneniu chvíľ. Príjemná vôňa levandule vás iste uvoľní a navodí príjemnú atmosféru domova.


Bolsius Vonné vosky Vypraná bielizeň 8 ks
6,27 €

3,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada vonných voskov s vôňou čerstvo vypranej bielizne. Vosky sa používajú do aromalámp miesto vonných olejov. Vosky je možné vzájomne kombinovať s ďalšími vôňami. Farba biela. Sada obsahuje 8 ks.


Frosch Eko Oase osviežovač vzduchu 90ml
8,19 €
7,80 €

Frosch Oase je vonný difuzér s prírodnými esenciálnymi olejmi, ktoré dodajú vášmu domovu sviežu a stimulujúcu atmosféru. Balenie obsahuje fľaštičku s vonnou látkou a bambusové tyčinky, ktoré vôňu uvoľňujú.


Glade Sviečka Magical Forest 3 x 120 g-49%
13,90 €

7 €

Akcia

Váš domov sa ponorí do čerstvej vône borovicovej čečiny, sviatočného korenia, škorice a muškátového orieška vďaka setu 3 vonných sviečok Glade Magical Forest.


TORO Darčekový set 3 sviečky s vôňou vanilky-29%
10,99 €

7,70 €

Akcia

Darčekový set sviečok na sklenenom podnose s dekoračnými kameňmi je vhodný nielen ako darček, ale aj ako dekorácia na spríjemnenie chvíľ. Príjemná vôňa vanilky vás iste uvoľní a navodí príjemnú atmosféru domova.


M.A.T Group čajová sviečka biela 50 ks-58%
4,60 €

1,90 €

Akcia

Balenie 50 ks čajových sviečok. Jednoduchý zdroj svetla, ktorý navodí vo Vašom domove príjemnú atmosféru. Sviečka od značky Matgroup je zároveň vhodná na vytváranie vianočných, veľkonočných, ale aj iných aranžmánov.


Primavera Aróma difuzér Aróma Stream To Go
36,20 €

30,90 €

Akcia

Prenosný difuzér Aróma Stream To Go rovnomerne rozptýli vôňu v miestnosti, bez toho aby vytváral teplo. Možno pripojiť k elektrine pomocou USB, ale vďaka batérii vydrží niekoľko hodín aj bez elektriny.


M.A.T Group čajová sviečka biela 100 ks-43%
6,92 €

3,90 €

Akcia

Balenie 100 ks čajových sviečok. Jednoduchý zdroj svetla, ktorý navodí vo Vašom domove príjemnú atmosféru. Sviečka od značky Matgroup je zároveň vhodná na vytváranie vianočných, veľkonočných, ale aj iných aranžmánov.


TORO Čajová sviečka Levanduľa 30 ks
5,05 €

3,10 €

Jednoduchý zdroj svetla, ktorý navodí vo Vašom domove príjemnú atmosféru. Čajová sviečka je zároveň vhodná na vytváranie vianočných, veľkonočných, ale aj iných aranžmá. Vôňa levanduľa.


TORO Darčekový set 3 sviečky s vôňou zelených čajov-30%
11,07 €

7,70 €

Akcia

Darčekový set sviečok na sklenenom podnose s dekoračnými kameňmi je vhodný nielen ako darček, ale aj ako dekorácia k spríjemneniu chvíľ. Príjemná vôňa čučoriedok vás iste uvoľní a navodí príjemnú atmosféru domova.


Woodwick Vonná sviečka loď Fireside 453 g-27%
27,30 €

19,70 €

Akcia

Fireside sviečka loď v sebe ukrýva vôni ambry, vetiveru a pižma, ktoré najlepšie vystihujú atmosféru útulného večera u horiaceho krbu. Vďaka jedinečnému knôtu HEARTHWICK® FLAME prináša tento typ sviečky zážitok dokonalého pohodlia u horiaceho krbu.


Woodwick Vonná sviečka loď Cinnamon Chai 453 g-27%
27,30 €

19,70 €

Akcia

Vonná sviečka loď Cinnamon Chai v sebe ukrýva ukľudňujúce vôňou pikantné škorice a bohatých vanilkových tónov. Vďaka jedinečnému knôtu HEARTHWICK® FLAME prináša tento typ sviečky zážitok dokonalého pohodlia u horiaceho krbu.


Woodwick Vonná sviečka loď Sweet Lime Gelato 453 g-27%
27,30 €

19,70 €

Akcia

Sweet Lime Gelato sviečka loď prináša sviežu vôňu citróna s limetkou, vanilkou a sladkou smotanou. Vďaka jedinečnému knôtu HEARTHWICK® FLAME prináša tento typ sviečky zážitok dokonalého pohodlia u horiaceho krbu. Jemný zvuk praskanie a dlhý tancujúce plameň vytvára neopakovateľnú atmosféru.


Bolsius Náhrobná lampa orchidea 11 x 11 x 26 cm
5,09 €

3,51 €

Náhrobná lampa s bielym sklom s potlačou orchideí, s bielym podstavcom a plastovým kužeľovitým viečkom. Rozmery sviečky 11 × 11 × 26 cm. Doba horenia 36 hodín.


TORO Dekoratívna aróma sada, 8 ks
15,61 €

Dekoratívna aróma sada Torovôňou dreva skrášli a prevonia Váš domov. Sada obsahuje drevený podnos so zrkadlom, vonnú sviečku, 2 svietniky na čajovú sviečku vrátane sviečok, 80 ml difuzér s tyčinkami a sáčok s dekoratívnymi kamienkami a guľôčkami.


Woodwick Vonná sviečka Biely teak 275 g-35%
21,24 €

13,70 €

Akcia

Sviečka s vôňou jedle s tónmi santalového, cédrového a dubového dreva. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 60 hodín. Luxusný dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečka sa skladá z prírodného knôtu a biologicky rozložiteľného vosku pre šetrnosť k životnému prostrediu.


TORO Darčekový set 3 sviečky s vôňou čučoriedok-29%
10,99 €

7,70 €

Akcia

Darčekový set sviečok na sklenenom podnose s dekoračnými kameňmi je vhodný nielen ako darček, ale aj ako dekorácia na spríjemnenie chvíľ. Príjemná vôňa čučoriedok vás iste uvoľní a navodí príjemnú atmosféru domova.


TORO Darčekový set 3 sviečky s vôňou jazmínu-30%
11,07 €

7,70 €

Akcia

Darčekový set sviečok na sklenenom podnose s dekoračnými kameňmi je vhodný nielen ako darček, ale aj ako dekorácia k spríjemneniu chvíľ. Príjemná vôňa jazmínu vás iste uvoľní a navodí príjemnú atmosféru domova.


Glade Sviečka Dancing Flowers 3 x 120 g-50%
13,90 €

6,90 €

Akcia

Váš domov sa ponorí do exotických vôní jazmínu, opojnej ľalie, konvalinky a bieleho dreva vďaka setu 3 vonných sviečok Glade Dancing Flowers.


Air wick Vonné tyčinky Radostné leto 30 ml Life Scents-38%
7,52 €

4,60 €

Akcia

Difuzér Air Wick Reed využíva prírodné ratanové steblá k jemnému uvoľňovaniu nádherných vôní. Vo vôni Radostné leto ucítite biele kvety, melón, vanilku. Vonné tyčinky s vôňou o objeme 30 ml.


Air wick Difuzér Prádlo ve vánku 30 ml-43%
8,15 €

4,60 €

Akcia

Svěžest prádla třepotajícího se ve vánku, to je vůně difuzéru Airwick. Využívá přírodní ratanové stonky, které napomáhají k jemnému rozptýlení vůně. Vytvořte přívětivou atmosféru pomocí tohoto elegantního difuzéru.


TORO Sviečka v skle Mango 510 g
9,74 €

6,22 €

Aromatická sviečka v skle 510 g je vhodná nielen na dekoráciu a spríjemnenie chvíľ strávených doma, ale aj ako darček, ktorý urobí radosť vašim blízkym. Vôňa – mango.


Woodwick Vonné vosky Citrus Zest 85 g-27%
5,40 €

3,90 €

Akcia

Vonné vosky Citrus Zest s tónmi čerstvého pomaranča, citrónovej kôry a kvetu mandarínky povzbudí vaše zmysly. Tento rozpustný vosk je určený do aromalampy ako klasické, tak i elektrické. Vosk sa bude pomaly rozpúšťať a do priestoru začne prenikať okúzľujúca vôňa.


TORO Aromalampa keramická biela (štvorcová)-51%
7 €

3,40 €

Akcia

Aromalampa na čajovú sviečku a vonné vosky, štvorcová. Vonné vosky sa vkladajú do aromalampy miesto vonných olejov a postupne uvoľňujú svoju vôňu. Aromalampu môžete tiež využiť ako krásnu bytovú dekoráciu.


TORO Čajová sviečka biela 100 ks
5,05 €

3,90 €

Jednoduchý zdroj svetla, ktorý navodí vo Vašom domove príjemnú atmosféru. Sviečka je zároveň vhodná na vytváranie vianočných, veľkonočných, ale aj iných aranžmá.


TORO Čajová sviečka Pomaranč 30 ks
5,05 €

3,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduchý zdroj svetla, ktorý navodí vo Vašom domove príjemnú atmosféru. Čajová sviečka je zároveň vhodná na vytváranie vianočných, veľkonočných, ale aj iných aranžmá. Vôňa pomaranč.


Woodwick Vonná sviečka Jabloňové drevo 275 g
21,24 €

Posledný kus za túto cenu!

Sviečka s vôňou jabloňového dreva. Voňavá dekorácia značky Woodwick vydrží horieť až 60 hodín. Luxusný dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a vďaka knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe. Sviečka sa skladá z prírodného knôtu a biologicky rozložiteľného vosku pre šetrnosť k životnému prostrediu.


Air wick Vonné tyčinky Tyrkysová lagúna 30 ml Life Scents-38%
7,52 €

4,60 €

Akcia

Vo vôni Tyrkysová lagúna ucítite naplavené drevo, morskú triešť, teplý vánok. Vonné tyčinky s vôňou o objeme 30 ml. Difuzér Air Wick Reed využíva prírodné ratanové steblá k jemnému uvoľňovaniu nádherných vôní.


Bolsius Aromalampa na vonné vosky biela (hranatá)
9,74 €

7 €

Posledný kus za túto cenu!

Aromalampa na čajovú sviečku a vonné vosky, hranatá. Vonné vosky sa vkladajú do aromalampy miesto vonných olejov a postupne uvoľňujú svoju vôňu. Aromalampu môžete tiež využiť aj ako krásnu bytovú dekoráciu.


Bolsius Lampa s vonnými voskami, biela-28%
13,99 €

10 €

Akcia

Keramická aromalampa na čajovú sviečku Creations v bielej farbe od značky Bolsius. Súčasťou balenia je mix vonných voskov. Jednotlivé vosky sú rozdelené na 6 častí a vôňu môžete miešať podľa nálady. Vosky prevoňajú váš domov až na 10 hodín.


TORO Difuzér Set 12 x 10 ml-40%
9,80 €

5,80 €

Akcia

Aróma difuzér – sada 12 vôní 10 ml + 48 ks ratanových tyčiniek. Rôzne druhy vôní: ruža, vanilka, jazmín, levanduľa, otvorené more, les, pižmo, santalové drevo, čučoriedka, jahoda, melón a mango.


ETA Aróma difuzér essence 163490000
38,10 €

Aróma difuzér s ultrazvukovou technológiou rozprašovanie, kombinácia účinkov zvlhčovanie vzduchu a aromaterapia. Difuzér je vhodný pre použitie v kombinácii s prírodnými esenciálnymi olejmi. Vonná para prispieva k zvlhčeniu vzduchu a príjemne prevonia celú miestnosť.


Woodwick Vonná sviečka 275 g Ovsené sušienky-27%
21,33 €

15,50 €

Akcia

Vonná sviečka od značky WoodWicks vôňou ovsených sušienok vydrží horieť 60 hodín. Sviečka pôsobí veľmi esteticky a minimalisticky a vďaka prírodnému knôtu, ktorý pri horení praská, sa budete cítiť ako pri posedení pri krbe.


Airpure Adventný kalendár vonných sviečok Jelen
8,88 €

6,94 €

Tento adventný kalendár vonných sviečok s motívom jeleňa od značky Airpure poteší všetkých milovníkov sviečok a pohody. Netradičný adventný kalendár ocení ktokoľvek, kto si rád zapáli vonnú sviečku.


Candle-lite Sviečka vonná Apple Pie 650 g-34%
19,76 €

12,90 €

Akcia

Veľmi pekná a elegantná vonná sviečka v skle od značky Candle-Lite prevonia Váš domov príjemnou a podmanivou vôňou. Doba horenia sviečky je až 120 hodín. Hmotnosť sviečky 650 g.


Tescoma Aromalampa FANCY HOME, Intense
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Aromalampa na čajovú sviečku a esenciálne oleje od značky Tescoma. Vonné oleje sa vkladajú do vaničky a postupne uvoľňujú svoju vôňu. Aromalampu môžete tiež využiť len ako krásnu bytovú dekoráciu.