Alum online Korková nástenná mapa sveta- Old School L

Alum online Korková nástenná mapa sveta- Old School L


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Mapa na korkové tabuli, která je ideální pro plánování vašich dalších cest a uchovávání krásných vzpomínek o místech, která jste navštívili. Celý popis

43.99
43,99 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100030539104

Popis

Popis produktu

Mapa na korkové tabuľu, ktorá je ideálna pre plánovanie vašich ďalších ciest a uchovávanie krásnych spomienok o miestach, ktoré ste navštívili.

Mapa tradičného politického sveta

Klasická mapa politického sveta, teraz v korkovej verzii. Vďaka tejto mape môžete dať akejkoľvek miestnosti vintage a retro nádych, vďaka ktorému sa vaši hostia budú cítiť ako niektorí prieskumníci 19. storočia. Táto jedinečná mapa je túžbou byť zavesená na naj privilegovanějším mieste vášho domova.

Učte sa najzábavnejším spôsobom, objavujte!

Počúvali sme všetkým matkám a otcom a vďaka týmto farebným vzdelávacím mapám bude teraz oveľa jednoduchšie naučiť sa krajiny a územia sveta. Táto mapa je najlepším darčekom pre vaše deti, aby sa pri hraní naučili zemepisu, bez straty didaktickú časť, aby dokázali nájsť a označiť všetky miesta, ktoré chcú. Skúmanie rohov Krajina nebolo nikdy tak zábavné.

Mapa sveta je veľká 45 × 60 cm.

Jednoduchý nápad, skvelé spracovanie, skvelý nápad na darček a túžba mať doma vlastný cestovateľskú nástenku, to nás presvedčilo, že tieto krásne korkové mapy zaradíme medzi náš výber tých nejkrásnějěších dekorácií.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%