Medel FACE BRUSH Čistiaca a stimulačná kefa na tvár
43,68 €

Posledný kus za túto cenu!

MEDEL FACE BRUSH Čistiaca a stimulačná kefa na tvár Kefa na tvár Face Brush MEDEL poskytuje jemnú starostlivosť o pleť a čistiacu aj cirkulačnú stimuláciu. Kefa je vybavená funkciami, ktoré môžu byť použité samostatne al

Medel IONIC SAUNA Sauna na čistenie a hydratáciu tváre
48,35 €

Posledný kus za túto cenu!

MEDEL IONIC SAUNA Sauna na čistenie a hydratáciu tváre Domáca sauna Medel s 2 dostupnými funkciami: iónová sauna a parná sauna. Pripravte si tvár dokonale pre ďalšie fázy starostlivosti.

Innoxa VM-N24, kliešte na riasy, zlatá farba, 11cm
6,88 €

Posledný kus za túto cenu!

Perfektne natočí a opticky predlžuje mihalnice. Váš vzhľad bude výrazný. Výborná pomôcka pre profesionálov, ale aj ľudí, ktorí začínajú s make-upom.

Medel Náhradná kefka pre Face Brush
12,02 €

Posledný kus za túto cenu!

MEDEL Náhradná kefka pre medel Face Brush Náhradná násada – kefka pre jemnú starostlivosť o tvár na zariadenie Medel Face Brush.

Medel Náhradná sada koncoviek pre Dermo Peel
19,39 €

Posledný kus za túto cenu!

MEDEL Náhradná sada koncoviek pre Medel Dermo Peel Špičky MEDEL Dermo Peel sú navrhnuté tak, aby umožňovali veľmi presné ošetrenie na väčšej ploche pokožky, ako aj v ťažko prístupných oblastiach tváre, ako je napríklad nos.

Tabaibaloe Odličovacie a hydratačné obrúsky s Aloe Vera, 25 ks
3,43 €

Vlhčené a čistiace obrúsky s obsahom Aloe Vera a vitamínu E Tabaibaiole vlhčené a čistiace obrúsky vďaka obsahu Aloe Vera a vitamínu E jemne čistia tvár. Účinne odstraňujú make-up a nečistoty z tváre. Vďaka svojej štruktúre nezanech