NYX Púdrový mejkap Stay Matte But Not Flat (Powder Foundation) 7,5 g
10,20 € 8,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Púdrový mejkap Stay Matte But Not Flat od značky NYX vám poskytne prirodzené krytie s matným finišom. Dokonale zakrýva všetky nedokonalosti pleti a zjednocuje jej farebný tón. Ak chcete vyzerať prirodzene bezchybne as minimálnym úsilím, siahnite po tomto púdrovom make-upu.

NYX Oválny štetec na púder Light weight Powder Brush
13,30 € 11,90 €

Oválny štetec na púder Light weight Powder Brush sa hodí na kompaktné i sypké púdre. Tento štetec je vyrobený zo syntetických štetín, ktoré sú hodvábne jemné. Má ergonomickú rukoväť pre maximálny komfort a jednoduchú aplikáciu.

NYX Plochý štetec na očné tiene Tapered All Over Shadow Brush
11,40 € 8 €

Plochý štetec na očné tiene Tapered All Over Shadow Brush od značky NYX nemôže chýbať v základnej výbave pri líčení očí. Tiene sa s ním ľahko nanášajú aj vrstvia k dokonalosti. Je vyrobený zo syntetických štetiniek, ktoré sú hodvábne jemné.

NYX Štetec na detaily Dual Fiber Shading Brush-34%
11,40 € 7,50 €

Výpredaj

Štetec na detaily Dual Fiber Shading Brush od značky NYX Professional Makeup s kratším, dvojitým vláknom je pevný, ale pružný. Tento štetec je ideálny pre vytvorenie vystínovaného očného líčenia s postupným strácaním tieňov. Využijete ho predovšetkým pri vytváraní dymového líčenia.

NYX Štetec na korektor Prime & Conceal Brush-34%
12,50 € 8,20 €

Výpredaj

Štetec na korektor Prime & Conceal Brush s dvoma druhmi vlákien je určený pre jednoduchú aplikáciu krémové báza pod očné tiene, alebo korektora. Je vyrobený zo syntetických štetín, ktoré sú hodvábne jemné. Štetec má ergonomickú rukoväť pre maximálny komfort a jednoduchú aplikáciu.

NYX Štetec na rozmazávaniu očných tieňov Dual Fiber Smudger Brush
11,40 € 8 €

Posledný kus za túto cenu!

Štetec Dual Fiber Smudger Brush má dva druhy vlákien, vďaka ktorým jednoducho rozmažete očnú linku pre dosiahnutie dymového líčenia a ľahko sa dostanete aj k riasam na spodnej linke. Ponúka jednoduchú manipuláciu s hodvábne jemnými štetinami.