Lancome Ceruzka na oči Le Crayon Khol 1,8 g
18,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Dodajte svojim očiam intenzívny vzhľad behom chvíľky. Ceruzka na oči Le Crayon Khol so zamatovou textúrou dokáže vytvoriť perfektné linku a neodolateľný pohľad.

Lancome Luxusné krémová rúž L`Absolu Rouge 3,4 g
25,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusné rúž L´Absolu Rouge od značky Lancome dokonale zvýrazní vaše pery a perfektne podčiarkne denné aj večerné líčenie. Navyše o pery stará tým, že je hĺbkovo hydratuje.

Lancome Matný lesk na pery L`Absolu Gloss Matte 8 ml
25,70 €

Matný lesk na pery L´Absolu Gloss skrášli vaše pery zmyselne matnou farbou a podčiarkne tak krásu vašich pier. Luxusný priehľadný obal s čiernym lakovaným viečkom sa stane ozdobou vašej kabelky.

Lancome Objemová riasenka Hypnose ( Volume Mascara) 6,2 ml
31,90 € 28,10 €

Riasenku Hypnose iste nemusíme dlho predstavovať, pretože sa drží na popredí už od roku 2004, kedy bola prvýkrát uvedená na trh. U nikátní patentovaný kefka z viac ako 1 000 štetín predlžuje a zosilňuje každú riasu zvlášť od korienkov ku končekom.

Lancome Riasenka pre maximálny objem Monsieur Big (Volume Mascara) 10 ml
21,20 € 20,70 €

Akcia

Jediný ťah kefkou s mäkkými vlnitými vláknami V ám bude bohato stačiť na dosiahnutie maximálneho objemu. Unikátna kefka dodá objem, o ktorom ste vždy snívala. Konečne môžete jednoducho získať dramatický výraz bez použitia umelých rias!.

Lancome Zhusťujúca riasenka Grandiose 10 g
27,60 €

Najkrajšie riasy na svete sú bližšie, než by sa mohlo zdať. Už od prvej aplikácie zahusťuje riasenka všetky riasy od korienkov až ku končekom a riasy sú rovnomerne oddelené.