By Terry Hyaluronový rúž Hyaluronic Sheer Rouge 3 g
26,60 €

Hyaluronový rúž Hyaluronic Sheer Rouge dokonale vykreslí vaše pery a navyše o ne stará ako balzam na pery. Je preto vhodná aj pre vysušené pery, ktoré sú popraskané a potrebujú vyživiť. Vďaka UV ochrane tiež chráni pery pred slnečnými lúčmi.

By Terry Kontúrovacou a korekčná tyčinka Stylo Expert Click Stick 1 g
28,10 € 23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kontúrovacou a korekčná tyčinka Stylo Expert Click Stick je určená pre všetky typy pleti. Tento multifunkčný prípravok koriguje akékoľvek nedostatky pleti, rozjasní, konturuje a vymaže stopy únavy z vašej pleti počas niekoľkých sekúnd.

By Terry Lícenka Terrybly Densiliss (Blush) 6 g
45,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Tvárenka Terrybly Densiliss dodáva pleti rozjasnenie a navracia jej mladistvý vzhľad. Je určená pre všetky typy pleti. Výsledkom je vitálna pleť, omladená a rozžiarená.

By Terry Riasenka na obočie (Eyebrow Mascara) 4,5 ml
26,60 € 23,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Túžite po dokonalom obočie a nechcete tráviť jeho líčením drahocenný čas? Potom je riasenka Eyebrow Mascara od značky By Terry tou pravou pre vás! Vypĺňa medzery v obočí, vyhladzuje a vylepšuje jeho celkový vzhľad, učeše ho a dodá mu prirodzené zafarbenie.

By Terry Rúž v ceruzke Rouge-Expert (Click Stick) 1,5 g
23,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Rúž v ceruzke Rouge-Expert Click Stick je multifunkčný produkt na líčenie pier. Je vyživujúci ako balzam na pery, precízne ako ceruzka a intenzívnej vďaka prémiovým pigmentom. Ľahko sa aplikuje a vydrží na perách po celý deň. One Way systém chráni rúž pred vonkajšími vplyvmi.