BEURER Čistiaca telová kefa BEURER FC 55
49,99 €

Dôkladné očistenie pokožky s čistiacou telovou kefou Beurer FC55 je jednoduché a veľmi príjemné, nakoľko okrem čistenia až do hĺbky pórov, vás kefka aj jemne masíruje.

BEURER Galvanická žehlička FC 90
125,80 €

Starostlivosť proti starnutiu pleti FC 90 je vďaka svojej multifunkčná iónovej technológii vhodná na čistenie a ošetrovanie pleti. Ošetrujúci hlavica sa podľa voľby nabíja kladnými alebo zápornými iónmi.

BEURER Exfoliátor pre žiarivú pleť FC 76-25%
59,80 € 44,70 €

Akcia

Poznáte ten pocit, keď si po ranu nanesiete make-up a miesto, aby vám krásne zjednotil pleť, len zvýrazní suché šupinky na tvári a vy neviete čo ďalej.

BEURER Hĺbkový čistič pleti BEURER FC 96
89,99 € 79,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Hĺbkový čistič pleti FC96 Pureo Intense dokonale čistí pokožku tváre a súčasne stimuluje krvný obeh pre dosiahnutie bezchybnej pokožky Vašej tváre.

BEURER Čistiaci prístroj na tvár BEURER FC 100
129,99 €

profesionálna domáca exfoliácia tváre (mikrodermabrázia)
obnova nových buniek
táto dobre známa technológia zo salónov krásy zanechá vašu pleť znateľne jemnejšiu, pevnejšiu a dodá jej mladistvý vzhľad
pre domáce kozmetické ošetrenie tváre.

BEURER Masážna vanička na nohy FB 12
30,90 €

Masážna vanička na nohy FB 12 vykonáva príjemnú nožný masáž. Dokáže znova rozprúdiť krv v unavených nohách. Beurer FB 12 s tromi funkciami je vhodná pre domáce použitie. Masážny výstupky podporujú nožnú klenbu.

BEURER Masážní přístroje
385,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Masážna podložka. Pre masáž krku, ramien a chrbta. 7 vzdušných komôr pre simuláciu jogy a posilňovanie. 4 prednastavené programy s 3 stupňami intenzity. Skladacia s praktickým prenosným uchom. Sieťovú prevádzku.

BEURER Masážny prístroj proti celulitíde ReleaZer Compact
89,60 €

Prístroj proti celulitíde má ergonomický tvar a kompaktné dĺžku, vďaka tomu sa ľahko používa! Pomocou vibračnej masáže podporuje a urýchľuje odbúravanie tukových molekúl v tukových bunkách, čím znižuje celulitídu tam, kde sa vyskytuje. .