Bezdoteku BEZDOTEKU Třípanelové kozmetické make-up zrkadlo s led osvetlením veľké biele

100%
Hodnotenie: 5
Bezdoteku

Bezdoteku BEZDOTEKU Třípanelové kozmetické make-up zrkadlo s led osvetlením veľké biele

100%
Hodnotenie: 5
Bezdoteku

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmo

Každá žena túži po kráse. A hlavne obdivu! Na to ale nestačí len prirodzený pôvab, je dôležité vedieť zvýrazniť prednosti za pomoci líčenia a naopak zamaskovať drobné nedostatky či malé chyby. Nevyhnutným pomocníkom takých úprav je zrkadlo, to je bránou do sveta krásy. Celý popis

39
5 1
39 € Vrátane DPH
Na sklade

Kód: 100014468767

Popis

Popis produktu

Každá žena túži po kráse. A hlavne obdivu! Na to ale nestačí len prirodzený pôvab, je dôležité vedieť zvýrazniť prednosti za pomoci líčenia a naopak zamaskovať drobné nedostatky či malé chyby. Nevyhnutným pomocníkom takých úprav je zrkadlo, to je bránou do sveta krásy. A najlepšou voľbou je kozmetické LED zrkadlo rozkladacie veľké. Perfektné osvetlenie pre detailné úpravy

Prečo práve toto zrkadlo? Jadrom úspechu tohto kozmetického zrkadla je LED osvetlenie v podobe 44 diód ukrytých pod ľad opaskom, ktorý sú umiestnený na centrálnom zrkadle a umožňuje dokonalé videnie celej vizáže, čím uľahčujú líčenie za akéhokoľvek denného alebo večerného svetla. Zároveň zrkadlo disponuje dotykovým senzorovým spínačom s možnosťou plynulého stmievania a intenzitu svietenia tak možno nastaviť vzhľadom k okolitým svetelným podmienkam. Práve takéto svetelné možnosti oceníte pri nanášaní líčidiel a make-upu.

Bočné zrkadlá pre dokonalý look

Nestačí však iba ideálne osvetlenie. Pre dosiahnutie perfektného nalíčenie je nevyhnutný nielen pohľad spredu, ale predovšetkým z bokov, aby kontúry make-upu mali rovnaký odtieň v prednej časti aj smerom k lícam, ušiam a krku. Práve preto je LED zrkadlo rozkladacia veľké tvorené troma skladacími časťami. Bočné zrkadlá dokonale dopĺňajú stredovej, ktoré je presvetlené LED diódami. Navyše možno zrkadlo otáčať o plných 360 ° a polohovať o 90 °. Každá žena si tak nájde presný uhol pre dokonalé nalíčenie.

Napájanie cez USB

Zrkadlo možno jednoducho napájať priamo cez USB, príp. pomocou 4× AA batérií (nie sú súčasťou balenia). Veľkosť stredového zrkadla je 37×24 cm. Zrkadlo je možné jednoducho umiestniť pomocou podstavca s protišmykovou podložkou na akúkoľvek hladkú plochu, napr. Na kozmetický stolík. Zrkadlo sa dodáva v čiernom aj bielom prevedení.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Odtieň Biela