Beauty Relax Kozmetický prístroj na abrázii pleti Peelmax

Beauty Relax Kozmetický prístroj na abrázii pleti Peelmax


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Kozmetický prístroj na abrázii pleti BeautyRelax Peelmax. Ste pripravená obmedziť používanie make-upu? Objavte svoje skutočné ja! Prístroj na diamantovú mikrodermabráziu vám prináša ošetrenie pleti profesionálne technológií priamo k vám domov! Aplikácia je neinvazívna a úplne bezbolestná. Celý popis

52.8
52,80 € Vrátane DPH
Už sa nepredáva

Kód: 100003986950

Popis

Popis produktu

Kozmetický prístroj na abrázii pleti BeautyRelax Peelmax.

Ste pripravená obmedziť používanie make-upu? Objavte svoje skutočné ja! Prístroj na diamantovú mikrodermabráziu vám prináša ošetrenie pleti profesionálne technológií priamo k vám domov! Aplikácia je neinvazívna a úplne bezbolestná. Celková doba ošetrenie trvá iba pár minút!

Ak je odpoveď aspoň v jednom prípade áno, máme pre vás riešenie!

Stres, nesprávny spánkový režim, nevyvážená strava, držanie neustálych diét, pôsobenie nečistôt v ovzduší. Jedny z mnohých faktorov, ktoré majú nezanedbateľný vplyv na tvorbu akné, vrások, výskyt pigmentových škvŕn a celkovú stratu pružnosti pleti. Zdroj celej rady kožných problémov možno nájsť v nedostatočnej starostlivosti o pleť v období dospievania a obdobia okolo dvadsiateho roku života. Nič však nie je stratené! Diamantová mikrodermabrázia je účinným nástrojom, ktorý pôsobenie negatívnych vplyvov na pleť výrazne eliminuje. Hýčkajte svoju pleť ako v profesionálnej estetickej klinike!

Spätná väzba užívateliek na otázku, aký mali pocit pri krátkodobom používaní diamantové mikrodermabrázia:

 • 93% žien pociťuje hladšiu pokožku
 • 93% žien pociťuje spevnenie kože
 • 89% žien pociťuje zvýšenie elasticity kože
 • 91% žien pociťuje celkovo mladistvejší vzhľad kože

Skoncovať s make-upom nie je sen!

Nová prístrojová metóda diamantové mikrodermabrázia pracuje na princípe veľmi jemného mechanického peelingu pomocou aplikátora s hrubým povrchom, ktorý obrusuje vrchný vrstvičku kože. Pleť je dôkladne čistá a oživená. Zlepšuje sa prekrvenie kože, dochádza k stimulácii kolagénnych a elastických vlákien. Výsledkom je hladšia, svieža pleť, lepší tonus (pleť je farebne jednotnejší), povrchové pigmentové škvrnky a póry sa výrazne zjemňujú.

Vákuové sanie umožňuje správny kontakt s kožou a odsatie rezíduí kožných buniek. Výrazne sa zlepšuje účinnosť kombinovaných ošetrenie – v koži nezostávajú žiadne zvyšky cudzorodého materiálu kryštálov. Koža je v prirodzenom, nekontaminovanom stave a je schopná oveľa lepšie reagovať na ďalšie ošetrenie, ktoré môžu bezprostredne nasledovať. Účinnosť prenikanie aktívnych zložiek z kozmetických prípravkov sa tiež zvyšuje.

Diamantová mikrodermabrázia si poradí s pigmentovými škvrnami a rozšírenými pórmi. Zjemní jazvy hypertrofické, po akné či kiahňach. Priaznivo ovplyvňuje aj jemné vrásky a strie.

vlastnosti:

 • 5 úrovní nastavenia intenzity vákuového sania,
 • modro podsvietený LCD displej,
 • indikácia stavu batérie a intenzity vákuového sania,
 • 4 aplikátory pre ošetrenie pleti súčasťou balenia,
 • napájanie USB káblom (súčasťou balenia),
 • rozmery: výška 17 cm, priemer 4,8 cm,
 • hmotnosť 150 g.
Ako používať:

Používajte podľa návodu.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%