Kód: 27938580

Artgeist Samolepiaca fototapeta - Provincia Phuket 98x70

Artgeist Samolepiaca fototapeta - Provincia Phuket 98x70

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Samolepiace fototapety – dokonalý spôsob, ako rýchlo a jednoducho oživiť svoj domov bez potreby lepidla. Je to samolepiaca fólia s matným povrchom s grámážou 50 g/m2, vďaka špeciálnej technológii digitálnej UV permanentnej HD tlače s vysokým rozlíšením živé farby nevyblednú. Celý popis

Šírka

28,50 €
Tovar od: Belito
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
28,50 €

5.4.2023 - 11.4.2023 na vašej adrese

Popis

Samolepiaca fototapeta – „Provincia Phuket“

Samolepiace fototapety sú perfektnou možnosťou ako si zútulniť domov ľahko a rýchlo, bez nutnosti použitia lepidla. Ide o samolepiacu fóliu gramáže 50 g/m2 s matným povrchom, ktorá je určená pre nenasiakavé povrchy. Múr je preto na použitie samolepiacej tapety dôležité napenetrovať.

Tapetu je možné úspešne použiť napríklad aj na renováciu dverí alebo staršieho nábytku, ktorý si tak môžete prispôsobiť dizajnu zvyšku interiéru a nájsť tak krásne a efektné kombinácie vďaka ktorým sa Vám bude dobre bývať a odpočívať a na ktoré sa Vaša návšteva nebude môcť vynadívať.

 


Zdravotne nezávadné materiály a tlačové technológie umožňujú samolepiacu fototapetu použiť kdekoľvek v dome vrátane spálne a detskej izby. Žiarivé farby vďaka špeciálnej technológii digitálnej UV stálej HD tlače s vysokým rozlíšením nevyblednú ani keď budú dlhodobo vystavené priamemu slnku.

Celá samolepiaca fototapeta je navinutá na jednej rolke so šírkou 49 cm s vyznačenými značkami pre ľahkú orientáciu pri strihaní jednotlivých pruhov. Múr zbavíte nerovností, prachu a ošetríte ho penetračným náterom na dosiahnutie ideálnej priľnavosti fólie. Pruhy tapety sa lepia k sebe bez presahu aby spoje neboli vidieť. Začnete zhora nadol pri postupnom odlepovaní ochrannej podkladovej fólie a za použitia stierky alebo mäkkej kefky vyhladíte príp. vzduchové bubliny a vytlačíte ich mimo okraj tapety. Po 24 hodinách samolepiaca vrstva vyzreje a bude pevne spojená s podkladom.

Skutočne výrazná zmena dizajnu Vášho domova tak vlastne už nemôže byť jednoduchšia!

 

Kľúčové vlastnosti samolepiacej fototapety:

  • samolepiaca fólia 50 g/m2 s matným povrchom
  • parádna UV stála potlač s vysokým rozlíšením
  • vode aj oteru odolná, možno ju ľahko pretierať vlhkou handričkou
  • bezpečná a zdravotne nezávadná
  • veľmi jednoduché lepenie, neviditeľné spoje
  • dobre zabalené v kartonovej krabici