Kód: 27942765

Artgeist Fototapeta - Dlhá cesta 300x210

Artgeist Fototapeta - Dlhá cesta 300x210

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Fototapety sú vyrobené z poctivého a ekologického vliesu s gramážou 120g/m2, vďaka čomu sú vodoodolné a paropriepustné, takže sú veľmi šetrné k vašim stenám a umožňujú im dýchať. Potlačené sú technológiou digitálnej UV permanentnej HD tlače s vysokým rozlíšením, farby sú jasné a nevyblednú. Celý popis

Šírka

94,50 €
Tovar od: Belito
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
94,50 €
Pri zaobstaraní MALL karty 64,50 €

4.4.2023 - 6.4.2023 na vašej adrese

Popis

Vliesová fototapeta – „Dlhá cesta“

Naše moderné fototapety sú vyrobené z poctivého a ekologického vliesu s gramážou 120 alebo 150 g/m2, vďaka čomu sú vodoodolné a paropriepustné, a teda veľmi šetrné k Vašim stenám, ktoré tak môžu dýchať.

Vytlačené sú špeciálnou technológiou digitálnej UV permanentnej HD tlače s vysokým rozlíšením, farby sú jasné a nevyblednú. Vďaka ekologickým farbám sú bez zápachu, a teda zdravotne nezávadné, a môžete ich bez obáv používať aj v detskej izbe alebo spálni.

Tapeta sa dodáva v jednej rolke so šírkou 50cm s jasne vyznačenými značkami na jednoduchú orientáciu pri rezaní jednotlivých pruhov. Tieto sa lepia bez preloženia, takže spoje nie sú viditeľné.


Budete pozerať, ako Vám jediná tapeta pomôže oživiť Váš domov, kanceláriu alebo rokovaciu miestnosť, prípadne kúpele, kaderníctvo, hotelové chodby atď. Stačí si vybrať podľa svojho vkusu, ponúkame viac ako 3500 vzorov.

 

Kľúčové vlastnosti fototapety:

  • veľmi kvalitný vlies 120g/m2
  • špičková UV pernamentná tlač s vysokým rozlíšením a polomatným povrchom
  • odolná vodě aj oteru, možno ľahko pretierať vlhkou handričkou
  • použité materiály a farby sú ekologické a zdravotne nezávadné
  • tepelně izoluje stenu a dovolí jej dýchať
  • jednoduché lepenie bez viditeľných spojov, pomôže zakryť drobné nedostatky steny
  • dobre zabalené v kartónovej krabici

 

Lepenie tapety na dobre pripravenú stenu je veľmi jednoduché a rýchle a zvládne ho každý, viď. Návod na lepenie. Na rozdiel od papierových tapiet sa lepidlo nanáša valčekom alebo štetcom len na stenu, nie na zadnú stranu tapety.

Ak sa neskôr rozhodnete tapetu vymeniť alebo úplne odstrániť, môžete pôvodnú tapetu pomaly odlepiť ľahkým ťahom smerom nahor od spodného rohu tapety bez poškodenia podkladovej steny.